track source
track source

Panduflar

Panduflar Fiyatları

354 Ürün gösteriliyor.
Panduflar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Panduflar modelleri ve Panduflar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Panduflar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Polaris, Ayakland, Sefamerve, Chicco. 354 adet Panduflar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Panduflar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Panduflar markası:

2021 yılı Panduflar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 354 Panduflar modeli içerisinde en ucuz Panduflar fiyatı 19.9 TL iken, en yüksek Panduflar fiyatı 1298.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Panduflar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Panduflar fiyatı ise 75.99 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Panduflar Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Panduf

Kış mevsiminin soğuk günlerinde insanlar ısınmaya ihtiyaç duyar. Birçok farklı marka kullanıcıların sıcak tutması için birçok farklı ürün tasarlayıp üretir. Kazak, ceket, bere, eldiven ve panduf gibi ürünler kullanıcıları sıcak tutmaya yarar. Son yıllarda evlerde popüler olarak kullanılmaya başlayan panduf çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunulur. Panduflar evde ayakların sıcak kalmasını sağlamak amacıyla üretilir. Panduflara, ayağı sıcak tutan ev ayakkabısı denir. Çeşitli birçok farklı panduf modeli bulunur. Her modelde ve renkte farklı panduf modelleri bulmak mümkündür. Genellikle polar ve peluş olarak üretilen pandufların yün olarak üretilen modelleri de vardır. Panduf ev terliği modelleri oldukça çeşitliliğe sahiptir. Bu sebeple her zevke uygun kullanıcıya hitap eder. Panduflar her yaş grubundan çocuk için çok uygun ürünlerdir. Soğuk günlerde çocukların ayaklarını sıcak tutar ve hastalanmaları, üşütmelerini engeller. Kış günlerinde havanın soğuk olmasından dolayı evlerde zeminlerde çok soğuk olur. Bu sebeple soğuk günlerde panduf kullanmak, zeminden gelen soğuktan korunma açısından önemlidir. Panduf kullanmak önemlidir, hem ayakların sıcak olmasını sağlar hemde taban genişliği sayesinde olası sağlık sorunlarının önüne geçilir.

Panduf Modelleri

Panduf modelleri birçok farklı çeşit ve tasarımda üretilir. Bu sebeple geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Birbirinden farklı renge ve tasarıma sahip panduf modelleri arasından bir seçim yapmak oldukça kolaydır. Panduf kadın kullanıcılara daha çok hitap eden bir üründür. Bunun sebebi kadın kullanıcılar için daha fazla panduf modelleri üretilmesinden kaynaklıdır. Sadece kadın kullanıcılar için üretilmeyen panduf erkek modellerde de üretilir ve kullanıcıların beğenisine sunulur. Panduf ev ayakkabısı modelleri genelde polar ve peluş kumaşlardan üretilir. Bu kumaş çeşitleri pandufların ayakları sıcak tutmasını sağlar. Panduf modellerinde ekstra taban bulunur. Bunun amacı ayakların ev zeminlerinden soğuk günlerde, soğuk almamasını sağlamaktır. Ekstra tabana sahip pandufların ortopedik yapısı sayesinde ayak sağlığına katkıda bulunulur. Pandufların ayakkabıya benzeyen modellerinin yanında botlara benzeyen modelleri de üretilir. Çocuklar için özel olarak dikkat çekici renk ve modellerde tasarımlara sahip panduflar üretilir. Bazı çocuk panduf modellerinde küçük ponponlar bulunabilir. En çok bilinen çocuk panduf modelleri arasında çizgi karakter lisanslı panduflar bulunur. Çocukların özel ilgi alanlarına uygun olarak tasarlanmış panduf modelleri de bulunur. Çocuklar için soğuk günlerde panduf kullanmak çok önemlidir. Her yaş grubundan çocuğun kullanılabilmesi için farklı renk ve boyutlarda panduf üretilir. Bebeklikten itibaren kullanılabilecek panduf modelleri bulunan bu ürünler ilk yürüme döneminde olduğu gibi hareketli yaşların başladığı yaş aralıklarında da çocuğun hareket özlüğü kısıtlanmadan, rahat bir şekilde yürüyüp koşmalarına olanak sağlar. Ayak kısmını tam kaplayan ve tabanından dahi saran yapısı ile soğuk havalarda üşütmenin önüne geçer. Bebek pandufları hava alan kumaşlar tercih edilerek üretildiğinden dolayı bebeklerin ısıdan dolayı meydana gelebilecek rahatsızlık hissetmelerinin önüne geçilir. Tüylü, peluş ve yumuşak dokulu kumaşlar birçok tekstil ürünü üretilirken kullanılır. Ayak rahatlığı ve sağlığını destekleyen pandufların üretiminde de peluş ve yumuşak malzemelerin kullanımı son derece faydalı olur. Her kullanıcının zevkine ve giyim tarzına uygun bir panduf modeli bulunur. Genel olarak ev ortamında istenilen rahatlığa panduf ile ulaşılabilir. Panduf terlik seçenekleri de bulunur. Terlik yapısında olması sayesinde kullanımı daha rahat ve oldukça pratik seçenekler arasında yer alır. 

Panduf Fiyatları

Panduf modelleri çok fazla marka tarafından üretilir ve çok geniş bir panduf yelpazesi kullanıcıların beğenisine sunulur. Bundan dolayı panduf fiyatlarında farklılıklar görülür. Panduf fiyatları bir takım faktörlerden etkilenir. Bu faktörlerden bazıları; pandufların tasarımları ve özellikleridir. Ve bu farklı tasarımlar panduf fiyatlarında farklılık yaratır. Pandufların üretiminde kullanılan kumaş malzemesi farklı fiyatların oluşmasının en büyük sebeplerinden biridir. Kullanılan kumaşın malzeme kalitesine göre de farklı fiyatlar görülür. Pandufların üretildiği polar ve peluş malzemelerin yüzde yüz polyester içeriyor olması fiyarlarının daha uygun olmasını sağlar. Pandufların üretiminde pamuklu kumaşların kullanılması fiyatların polar ya da peluş panduflardan yüksek olmasını sağlar. Panduf fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise panduf ev botu modellerinin panduf terlik modellerinden daha fazla koruma sağlamasıdır. Panduf ev botlarının fiyatları bu sebepten dolayı panduf terlik modellerinden daha yüksek fiyatlı olabilir. Panduf fiyatlarının farklılığına sebep olarak pandufların altında kullanılan taban farklılıkları sayılabilir. Bazı pandufların altlarında bulunan taban daha sert ve kalındır ve soğuklara karşı daha çok koruma sağlar. Bu sebeple farklı fiyatlandırılır.

Panduf Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Panduf modelleri birçok farklı tasarıma ve özelliğe göre değişkenlik gösterir. Kaliteli ve doğru bir panduf uzun yıllar kullanma şansı tanır. Seçilen pandufun kaliteli olmasına dikkat etmek gerekir. Seçilen panduf ayakkabı modelinin kaliteli olup olmadığını anlamak için bazı özelliklere dikkat edilebilir. Bu özellikler arasında ilk önce pandufun üretildiği kumaş kalitesi gelir. Pandufun üretiminde kullanılan kumaşın insan sağlığına zarar vermeyecek ve polyester içermesi gerekir. Yüzde yüz polyester bir kumaş seçimi yapılması önemlidir. Bu sebeple soğuğun geçmesi engellenir ve pandufun içindeki ısının korunumu sağlanır. Bu sebepten dolayı polyester kumaşlardan üretilmiş polar veya peluş panduf patik modelleri tercih edilmelidir. Pandufların tabanlarının özelliği de son derece önemlidir. Kalın tabana sahip bir panduf tercih etmek soğuk geçirmesini minimuma indireceği için önemlidir. Panduf seçimi yapılırken yarım numara büyük panduf seçilmelidir. Bunun sebebi kalın çoraplar ile de giyilecek olmasından dolayıdır. Kullanıcının ayağından küçük numaralara sahip panduf seçmek rahatsız bir kullanıma sebep olabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery