Kadın Ayakkabıları

En Ucuz Kadın Ayakkabıları Fiyatları

75963 ürün gösteriliyor.
Kadın Ayakkabıları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kadın Ayakkabıları modelleri ve Kadın Ayakkabıları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kadın Ayakkabıları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Kadın Terlikleri ve Sandaletleri, Kadın Botları, Kadın Günlük Ayakkabıları, Topuklu Ayakkabı, Kadın Çizmeleri. 75963 adet Kadın Ayakkabıları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Tommy Hilfiger W04361-413 Lacivert Poppy Small Tote Kadın Günlük Çanta
Tommy Hilfiger W04361-413 Lacivert Poppy Small Tote Kadın Günlük Çanta
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Xiaomi 90 Fun Ultra Erkek Akıllı Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Mavi
Xiaomi 90 Fun Ultra Erkek Akıllı Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Mavi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsonite S'Cure 55 cm Kabin Boy Valiz
Samsonite S'Cure 55 cm Kabin Boy Valiz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lumberjack RIVER-SND NUB Erkek Bot
Lumberjack RIVER-SND NUB Erkek Bot
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Kadın Ayakkabıları Çeşitleri Nelerdir?

Kadın ayakkabıları çeşitleri arasında en çok tercih edilen topuklu ayakkabı kadınlar için vazgeçilmez ayakkabılardandır. Doğru topuklu ayakkabıları seçmek hem rahatlık hem de sağlık açısından önemlidir. Seçimlerinde dikkat edilmesi gereken noktalardan ilki, ayağınızın kavisini destekleyen bir model seçilmelidir. Topuklu ayakkabınız bu kavisi desteklemediği zaman kas ağrısı başlayacaktır. Yüksekliği de seçimlerinizi etkileyecek bir unsurdur. Topuk yüksekliği arttıkça tüm yük dizinize ve bele aktarılmaktadır. Topuk yüksekliği arttıkça malzemesi de sertleşmekte ve bu durum da oluşabilecek rahatsızlıkları beraberinde getirmektedir. Topuklu ayakkabınızda esneme olması da bir diğer dikkat edilmesi gereken önemli hususlardandır. Yaz mevsiminde en çok tercih edilen bir diğer ürün kadın terlikleri ve sandaletleridir. Şık ve rahat olmaları nedeniyle de oldukça önemlidir. Kış aylarında kurtarıcı olan kadın botlar, soğuk hava koşullarına karşı ayaklarınızı sıcak tutmakla beraber hasta olmanızı engellemektedir. Botunuzu kirlenmesi halinde az sabunlu bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Çok kir veya çamur bulaşmış ise, akan suyun altında eski yumuşak bir diş fırçası yardımıyla temizlemelisiniz. Kadın günlük ayakkabıları sayesinde günlük yaşamınızda da şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dolgu topuk ayakkabılar giyen kadınlar, hem topuklu ayakkabı giyerek şık görünür, hem de rahat eder. Özellikle, uzun saatler giyilmesi gerekiyorsa, ince, sivri topuk yerine dolgu topuk ayakkabılar daha çok tercih edilir. Hem yüksek topuk tercih eden hem rahatlığına düşkün hem de çekici gözükmek isteyen kadınlar tarafından tercih edilen platformlu ayakkabılar, doğru şekilde kombin edildiklerinde oldukça şık bir stil oluşturmaktadırlar. İlkbahar ve yaz mevsimlerinde tercih edilen babetler, her kadının giyim tarzına uymaktadır. Kış aylarında kullanılan kadın çizmeleri topuklu ya da topuksuz olarak tercih edilmektedir. Sizde ihtiyacınıza göre olan kadın ayakkabıları, ayakkabılar ve çantalar kategorisi adı altında inceleyebilirsiniz.

Kadın Ayakkabıları Bakımı Nasıl Yapılır?

Ayakkabınızı rutubetli ortamlardan uzak tutmanız gerekmektedir. Temizledikten sonra kalorifer ya da petekler üstünde kurutulmamalıdır. Ayakkabılarınızı çamaşır makinesinde ya da elinizde yıkamamanız önerilmektedir. Aynı ayakkabıyı her gün giymemelisiniz. Ayakkabılar kullanım amaçlarına göre kullanılmalıdır. Örneğin, bez ayakkabılar yağmurlu ve karlı havalarda giyilmemelidir ya da kötü hava koşullarında açık ayakkabılar tercih edilmemelidir. Kadın ayakkabıları modellerini giydikten sonra 24 saat dinlendirmelisiniz.

Kadın Ayakkabıları Nasıl Seçilmelidir?

Kadın ayakkabıları seçerken numaranızı bilmeniz sizin için yeterli değildir. Ayağınızı tanımalısınız ve oluşabilecek yaralara karşı önceden düşünüp seçim yapmalısınız. Ayakkabı alırken öncelikle en uzun parmağınızın ölçüsüne göre almalısınız. Onun ayakkabı içinde rahat etmesi gerekmektedir. Ayakkabılar genelde oturarak denenmektedir fakat mutlaka ayağa kalkıp denemeli ve birkaç adım atarak karar vermelisiniz. Her gün aynı ayakkabıyı giymemeniz gerekmektedir.

Kadın Ayakkabıları Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Kadın ayakkabıları fiyat aralıkları ürüne, modele ve kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan kadın ayakkabıları ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünleri fiyat alarmı butonu sayesinde fiyatları değiştiği anda haberdar olabilirsiniz.