track source

Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı Fiyatları

12038 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Topuklu Ayakkabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Topuklu Ayakkabı modelleri ve Topuklu Ayakkabı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Topuklu Ayakkabı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Retro, DeFacto, Koton, Polaris. 12038 adet Topuklu Ayakkabı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Mango 23045684 Ten Rengi Topuklu Ayakkabı
Mango 23045684 Ten Rengi Topuklu Ayakkabı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mango 23033608 Açık Pembe Topuklu Ayakkabı
Mango 23033608 Açık Pembe Topuklu Ayakkabı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Gön 13230 Siyah Topuklu Kadın Ayakkabı
Gön 13230 Siyah Topuklu Kadın Ayakkabı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Kemal Tanca  181TCK6684005 Rose Kadın Topuklu Ayakkabı
Kemal Tanca 181TCK6684005 Rose Kadın Topuklu Ayakkabı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Topuklu Ayakkabı Nedir?

Topuklu ayakkabı, bayanların giydiği tabanı yüksekte olan farklı türde ayakkabı çeşitleridir. Kısa adı ile topuklu, sivri topuklu ya da yüksek topuklu şeklinde de bilinmektedir. Topuklu giyen bir bayan kendisine olan özgüveni artar ve kendisini daha güzel hisseder. Topuklu ayakkabılar, kadınlarda olduğu kadar yüksek olmasa da bir dönem erkekler arasında da meşhur olmuştur. Ancak çoğunlukla kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Topuklu Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

Topuklu ayakkabı ürünlerinin çeşitleri tasarım ve renklerin yanı sıra topuk boyutuna göre de farklılık göstermektedir. Yüksek topuklu ayakkabı çeşitleri, sivri topuklu ayakkabı çeşitleri, renkli topuklu ayakkabı çeşitleri, taşlı topuklu ayakkabı çeşitleri, karışık tasarımlı topuklu ayakkabı çeşitleri, kısa topuklu ayakkabı çeşitleri şeklinde birçok topuklu ayakkabı çeşidi bulunmaktadır. Kadınlara özel olarak yapılan bu ürünün çeşitliliği kadınlara özel artmakta ve geliştirilmektedir.

Topuklu Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Topuklu ayakkabı alırken mutlaka kalitesine ve sağlam topuklu olup olmadığına bakılmalıdır. Aksi halde sizi yarı yolda bırakarak topuğu düşebilmektedir. Kaliteli bir topuklu ayakkabı uzun yıllar boyunca giyilebilmektedir. Uzun süre giyilmede ayağa vurma gibi problemler yaşamamak için rahat ayakkabılar tercih edilmelidir. Çoğu zaman peçete giderilmeye çalışılan bu sorun, daha kaliteli ayakkabılar tercih edilerek kesin çözüme ulaştırılabilir.

İdeal topuklu ayakkabı nasıl olmalıdır?

Omurga ile ilgili pek çok rahatsızlığın temelinde ayak sağlığına gereken önemin verilmemesi bulunmaktadır. Özellikle kadınların ayakkabı seçimlerine bu yüzden oldukça dikkat etmesi ve seçimlerine özen göstermesi gerekmektedir. Topuklu ayakkabı giymeyi sevmeyen kadın azdır ancak giydikten sonra rahatsız olmayan da çok nadirdir. Bu noktada doğru topuklu ayakkabıları seçmek hem rahatlık hem de sağlık açısından önemlidir. Seçimlerinde dikkat edilmesi gereken noktalardan ilki, ayağınızın kavisini destekleyen bir model seçilmelidir. Topuklu ayakkabınız bu kavisi desteklemediği zaman kas ağrısı başlayacaktır. Yüksekliği de seçimlerinizi etkileyecek bir unsurdur. Topuk yüksekliği arttıkça tüm yük dizinize ve bele aktarılmaktadır. Topuk yüksekliği arttıkça malzemesi de sertleşmekte ve bu durum da oluşabilecek rahatsızlıkları beraberinde getirmektedir. Topuklu ayakkabınızda esneme olması da bir diğer dikkat edilmesi gereken önemli hususlardandır.

Topuklu ayakkabı giymenin incelikleri nelerdir?

İdeal modelleri satın aldığınız zaman, hem rahatlığınız hem de şıklığınız tamamlanacak aynı zamanda da faydalarından yararlanacaksınız. Bu faydaların en başında da ideal bir modelin tüm bacak kaslarını çalıştırması gelmektedir. Bu noktada tercih edeceğiniz modelin malzemesi ve kalitesi oldukça önem arz etmektedir. İç kısmının çok kaygan ve sert olmaması gerekmektedir. Genellikle akşam saatlerinde almaya özen gösterirseniz, günün yorgunluğunu taşıyan ayaklarınız hangi topuklu ayakkabı ile rahat edeceğini daha iyi seçecektir. Ayağınızın öne ne kadar kaydığına dikkat etmeniz, doğru ayakkabıyı seçmeniz açısından da önemlidir. Giydiğiniz zaman ayak tabanınızda ağrı oluşuyorsa, ortopedik bir tabanlık yerleştirerek daha rahat edebilirsiniz. Aynı zamanda uzun süre ayakta kalacağınız zamanlarda da ayakkabınızın ön tarafına silikon yastıklar kullanarak yine rahatlığınızı sağlayabilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı Fiyatları Ve Üretici Markalar

Topuklu ayakkabı fiyatlar üretici markaların yanı sıra kalitesi ve yapıldığı malzemeye göre farklılık gösterebilmektedir. Bambi, Derigo, Despina, Markazen, Nina West, Paddy, Polaris, Sail Lakers, MerryPace, Esmoda, Sothe, Carla Bella, H&M, İnci gibi markalar topuklu ayakkabı üretmektedir. Kalitesine ve kullanılan materyale göre değişen fiyatlar en az 40 TL gibi bir fiyat olmaktadır. En fazla ise kalitesi, üzerinde ki tasarım ve aksesuarlara göre 500 TL’ye kadar topuklu ayakkabı fiyatları yükselmektedir.Cimri.com aynı ürüne ait farklı fiyatları tek bir çatı altında toplayarak en uygun fiyatı bulmanıza yardımcı olur. Fiyat karşılaştırma özelliği ile farklı satıcıların arasından en uygun fiyatlı topuklu ayakkabıları bulabilirsiniz.

track source