track source

Arçelik Elektrikli Süpürgeler

Arçelik Elektrikli Süpürgeler Fiyatları

44 Ürün gösteriliyor.
Emiş Türü
Motor Gücü
Gürültü Seviyesi
Emiş Gücü
Toz Torbası
Toz Haznesi
Su Haznesi
Hareket Alanı
Halı Temizlik Performansı
Dar Aralık Ucu
360° Döner Hortum
Kablo Uzunluğu
Döşeme Başlığı
Özel Parke Ucu
Tutma Yeri
Toz Alma Ucu
Teleskopik Boru
Hava Filtreleme
Emiş Gücü Ayarı
Mikrofiber Bez
Perde Fırçası
Turbo Aparat
Merdiven Aparatı
Sert Zemin Süpürme Başlığı

Arçelik Elektrikli Süpürgeler

Arçelik Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Elektrikli Süpürgeler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Elektrikli Süpürgeler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Elektrikli Süpürgeler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Siemens Çamaşır Makineleri
 • Huggies Bebek Bezi
 • Canbebe Bebek Bezi
 • Samsung Klimalar
 • Lenovo Tablet Pc
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Arçelik Elektrikli Süpürgeler Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Arçelik Elektrikli Süpürgeler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  13 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 44 Arçelik Elektrikli Süpürgeler modeli içerisinde en ucuz Arçelik Elektrikli Süpürgeler fiyatı 489.0 TL iken, en yüksek Arçelik Elektrikli Süpürgeler fiyatı 3979.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Arçelik Elektrikli Süpürgeler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 13 Nisan 2021 tarihinde ortalama Arçelik Elektrikli Süpürgeler fiyatı ise 1414.75 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Arçelik Elektrikli Süpürgeler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Arçelik Süpürge

  Elektrikli süpürgeler şüphesiz ki evlerdeki en büyük yardımcılardan biridir. Evlerde zeminlerdeki bulunan tozların toplanmasına yardımcı olan süpürgeler hijyenik bir ortam oluşturmada aracıdır. Piyasadaki pek çok marka arasından seçim yapmak oldukça zor bir hal aldı. Arçelik elektrikli süpürgeler piyasadaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında en iyilerden bir tanesidir. Arçelik markasına ait ürünlere bakıldığında markanın ürün yelpazesinin oldukça geniş olduğunu görebilirsiniz. Arçelik markasında buzdolabından klimaya, süpürgeden televizyona, tabletten mikrodalgaya kadar neredeyse aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Arçelik markası 1955 yılında kurulmuş bir marka olup günümüze kadar yürüdüğü yol boyunca bünyesine pek çok şey ekleyip, geliştirmiştir. Son teknolojiye sahip ürünleriyle verdiği hizmetten memnun kalacak ve evinizdeki eşyaları Arçelik markasından seçmeye gayret eder hale geleceksiniz. Arçelik markasına ait son teknolojiyle donatılmış pek çok elektrikli süpürge bulunmaktadır. Siz de aradığınız özelliklere göre bir elektrikli süpürge seçimi yapabilirsiniz.

  Arçelik Süpürge Özellikleri

  Arçelik markası “Arçelik yeniliği aşkla tasarlar.” Sloganıyla mottosunu belirlemiş ve sürekli yeni ürünler piyasaya sürerek tüketicinin beğenisini ve memnuniyetini kazanmış bir köklü bir markadır. Arçelik markasının kurucularının Türk olması da bazı tüketiciler için bir tercih nedeni olabilir. Markanın hem yerli olması hem de kaliteli ürünler piyasaya sürmesi de oldukça önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Arçelik markasına ait elektrikli süpürge modelleri ikiye ayrılmaktadır. Arçelik elektrikli süpürge torbasız ve torbalı olmak üzere ikiye ayrılabilir. Arçelik’in ürettiği toz torbasız süpürgeler genellikle kolay kullanım sağladığı için tercih edilmektedir. Artık pek fazla kullanılmayan geleneksel tarzdaki toz torbalı elektrikli süpürgelerin kullanımı biraz daha zor olduğundan çoğu kişi artık toz torbasız elektrikli süpürge tercih etmeye başlamıştır.

  Arçelik markasına ait ayrı bir model çeşidi olarak sayılabilecek ıslak- kuru elektrikli süpürgeler de bulunmaktadır. Islak- kuru elektrikli süpürgelerin özelliği ise hem ıslak zeminde hem de kuru zeminde süpürme işlemi gerçekleştirebiliyor olmasıdır. Islak ve kuru zeminleri süpürebilen bu süpürgenin motor gücü 1800 olmakla beraber toz torbalı bir süpürge modelidir. Bu süpürgenin farklı zeminlerde kullanılabilen pek çok aksesuarı da bulunmaktadır. Örneğin; parke ve halı fırçası, döşeme ve koltuk aksesuarı, toz fırçası ve benzeri aksesuarlarla beraberdir. Bu elektrikli süpürgenin ağırlığı diğerlerine göre biraz daha fazla olsa da sunduğu temizlik performansından etkilenmemek mümkün değil.

  Arçelik markasına ait diğer bir model ise su filtreli elektrikli süpürgelerdir. Aquaseal Su filtreli elektrikli süpürgesinin motor gücü 2400 w olup oldukça güçlü bir motora sahiptir. Bu model gibi su filtresine sahip olan süpürgeler içine çektiği tozları haznesindeki suda depolar. Herhangi bir torba ve benzeri aksesuarla zaman kaybı yaşanmaz. Uzatma borusu, parke, halı ve toz fırçası ve ağızlı uç gibi aksesuarlara sahiptir.

  Arçelik Süpürge Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Elektrikli süpürge satın alırken , ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda hareket etmeniz gerekir. Elektrikli süpürge almaya karar verdiğinizde bakmanız gereken en önemli özellik iyi bir temizlik sağlaması açısından emiş gücünün yüksek olmasıdır. Seçilen modelde buna bakılması önem teşkil eder. Satın alacağınız elektrikli süpürge modeliyle hem ıslak hem de kuru zemin temizlemek istiyorsanız seçeceğiniz modelin ıslak ve kuru zeminler için üretilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekir. Kuru zeminler için üretilen modellerde ıslak zeminde süpürme işlemi gerçekleştiğinde makinenin motorunun bozulması gibi durumlarla karşılaşılabilir. Süpürge satın almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi de toz torbalı veya toz torbasız modeller arasından hangisini istediğinizdir. Toz torbalı modeller geleneksel modellerden biri olduğu için eliniz alışık olabilir ve torbalı model tercih etmek isteyebilirsiniz ancak toz torbasız modellerde de su filtreli gibi seçenekler de mevcuttur. Bu modeller de oldukça pratik olması bakımından sıklıkla tercih edilir. Seçiminizi arçelik elektrikli süpürge modelleri arasından kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Arçelik Süpürge Kullanımı

  Arçelik markasına ait son teknolojiyle donatılmış süpürge modelleri arasından kendinize uygun bir tanesini seçtikten sonra dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar çoğu elektrikli süpürge için markası fark etmeksizin geçerlidir. Dikkat edilmesi gereken hususlardan biri kuru zeminler için üretilmiş elektrikli süpürgelerin ıslak zeminlerde kullanılmamasıdır. Toz torbasına sahip olan elektrikli süpürgelerin toz torbaları sıklıkla değiştirilmeli ve değişimi aksatılmamalıdır. Arçelik elektrikli süpürgenizin bakımını da belirli rutinler içerisinde yapmanız süpürgenizin ömrünü uzatacak etkenler arasındadır. Elektrikli süpürge ile süpürme işlemi gerçekleştirilirken süpürge kablosundan çekiştirilmemeli ve zarar verilmemelidir. Bu durum hem kablo toplama sırasında kablo sarıcı kısmın hareket kabiliyetini olumsuz yönde etkileyebilir hem de kabloya zarar verip temassızlık gibi sıkıntılar ortaya çıkarabilir. Satın aldığınız elektrikli süpürgenin aksesuarlarını kaybetmemeniz de sizin için iyi olacaktır. Hala kafanızda soru işaretleri varsa sayfamızdan Arçelik elektrikli süpürge yorumlarını okuyabilirsiniz.

  Arçelik Süpürge Fiyatları

  Arçelik süpürge fiyatları performans açısından değerlendirildiği takdirde piyasada bulunan çoğu markadan daha karlı olan markalardan biridir. Arçelik markasından siz de kendi ihtiyacınıza yönelik, bütçenize uygun son teknolojiyle donatılmış elektrikli süpürgelerden bir tanesine sahip olabilirsiniz. Sayfamızdan Arçelik markasına ait diğer ürünlere de göz atıp markaya ait başka ürünlere de bir şans verebilir ve kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

  Aradığınız ürünlere sayfamızdan ulaşabilir ve filtreleri kullanarak arama kısmından kolaylıkla bulabilirsiniz.

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery