track source

Düdüklü Tencere

Düdüklü Tencere Fiyatları

467 Ürün gösteriliyor.
Malzeme
Tek Elle Aç-Kapat
Makinede Yıkanabilme
Kapak Tipi
Program Seçme
İndüksiyon Ocak Uyumu
Buhar Sepeti
Düdüklü Tencere fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Düdüklü Tencere fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 467 adet Düdüklü Tencere ürünü bulduk. Düdüklü Tencere kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Düdüklü Tencere mağaza fiyatları ve Düdüklü Tencere ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Düdüklü Tencere

Yemeklerin lezzetini kullanılan iç malzemenin yanı sıra pişirme aşamalarında tercih edilen tencere seçimleri de etkiler. Düdüklü tencere yemeğin yapımını kolaylaştıran ve lezzetini arttıran mutfak gereçleri arasında yer alır. Diğer tencerelerin pişirme özelliklerinden farklı olarak düdüklü tencereler içerisine hapsettiği havada yiyecekleri besin değerlerini kaybetmeden pişirir. Düdüklü tencerenin çok tercih edilmesinin arasında yemeklerin pişme süresinin azaltması özelliği yer alır. Sebze, et ve bakliyatlar düdüklü tencere ile haşlandığında yemeğe lezzetini daha çok verir. Gelişen teknoloji ile birlikte manuel düdüklü tencereler ve otomatik düdüklü tencereler yeni tasarımlarıyla piyasaya sunulur. Düdüklü tencereler mutfakların olmazsa olmazları arasında yer aldığı için üretici markalar tarafından çeyiz paketlerine de dahil edilir. Düdüklü tencereler mutfak gereçleri üreten marka çatıları altında satışa sunulur. Ürünlerin fonksiyon ve modelleri markadan markaya farklılık gösterir. Düdüklü tencerelerin hem düdüklü hem de normal tencere olarak kullanılan modelleri de bulunur. Mutfak eşyaları arasında tek model uyumunu yakalamak isteyenler için düdüklü tencereler diğer tencere setleri ile takım olarak satılır. 

Düdüklü Tencere Modelleri

Düdüklü tencerelerin modelleri markadan markaya farklılık gösterir. Korkmaz çatısı altında üretilen düdüklü tencere modelleri 3 litre, 4 litre, 6 litre ve 7 litre hacimlerine sahiptir. Düdüklü tencere Korkmaz 7 litre kapasiteli modeller ergonomik tasarımları ile kolay kullanım imkanı sağlar. Tencere tasarımında ürünün uzun süreli kullanımı için paslanmaz çelik tercih edilir. İndiksiyon ocağının yanı sıra ev ve profesyonel tipteki ocaklarda kullanıma uygun olan bu düdüklü tencere modelleri el yakmayan ergonomik bakalit kulpları sayesinde kolay bir şekilde kullanım imkanı yaratır. Otomatik işleve sahip olan Korkmaz tencerelerin kapak kısmındaki ısı ayarlama paneli sayesinde içerisindeki yemek piştiğinde ayarlanan süre sonrasında kolaylıkla açılır. Korkmaz 4 parça düdüklü tencere seti içerisinde 4.0 litre tencere ve 7.0 litre düdüklü tencere bulunur. Bu düdüklü tencere modelleri çelik yapısı sayesinde yemeklerin pişirilme süresinde %70 oranında azaltır. Çelik düdüklü tencere modelleri diğer tencere malzemelerine göre yemeklerin pişirilmesinde harcanan enerjiyi de % 50 oranında azaltır. Düdüklü tencere Emsan çatısı altında tekli ve set halinde satışa sunulur. Emsan Efsane düdüklü tencere serisi 4 litre, 6 litre, 8 litre seviyelerine sahiptir. 18/10 crni paslanmaz çelik malzemeden üretilen Emsan düdüklü tencereleri bulaşık makinesinde yıkanabilme özellikleri sayesinde kullanım sonrasında kolayca temizlenir. Düdüklü tencerelerde et haşlaması, kuru fasulye ve nohut yemekleri yapılabilir. Çelik düdüklü tencere içerisinde buharla pişen sebze ve etler yemeğin lezzetini arttırır. Düdüklü tencerelerin kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamamak için kullanma talimatına uymak gerekir. Kullanma talimatı içerisinde yer alan yıkama talimatı da ürünlerin ömrünün uzun olmasını belirler. Birçok markanın manuel ve otomatik düdüklü tencere modelleri vardır. Manuel düdüklü tencereler kullanan kişi tarafından el ile açılır ve kapanır. İçerisindeki yemeğin pişme süresi de kullanıcının kendisi tarafından ayarlanır. Otomatik düdüklü tencere modelleri ise tencere üzerinde bulunan kontrol panelinden ayarlamaların yapıldığı ürünlerdir. Ürünlerin kullanım kulavuzunda önerilen pişirme sürelerine dikkate alarak pişirme işlemini yapmak gerekir. 

Düdüklü Tencere Fiyatları

Düdüklü tencere fiyatları ürünlerin fonksiyonlarına ve çalışma prensiplerine göre farklılık gösterir. Düdüklü tencerelerin pişirme kapasiteleri de fiyatları etkiler. Düdüklü tencereler tekli ve set halinde satılır. Çelik, granit, polietilen kaplama, alüminyum ve döküm kaplama malzemelerine göre tencere fiyatları değişir. Düdüklü tencerelerin buhar sepeti ve program seçme özellikleri de fiyat üzerinde belirleyicidir. En uygun fiyatlı düdüklü tencere Tefal marka çatısı altında Neo Secure serisinde üretilir. 6 litre kapasiteli bu düdüklü tencereler Tefal Clipso serisine göre daha uygun fiyatlıdır. Düdüklü tencere Fissler marka modelleri yüksek fiyatlı tencereler arasında yer alır.  Düdüklü tencereler set halinde daha yüksek fiyatlı olarak satışa sunulur. Düğün sezonlarında çeyiz paketleri içerisinde satışa sunulan düdüklü tencereler daha uygun fiyatlı olabilir. Düdüklü tencereler internet üzerinde üretici markaların resmi sitelerinde ve üretici markalar tarafından diğer online satış ağlarında satışa sunulur. Bunun yanı sıra mutfak gereçleri satıcılarında da düdüklü tencere modelleri bulunur. Ürünlerin fiyatları satışa sunulduğu mecralara göre de değişiklik gösterir. 

Düdüklü Tencere Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Düdüklü tencere satın alırken tencerenin pişirme kapasitesine, malzeme tipine ve otomatik  manuel gibi kullanma tipine dikkat etmek gerekir. 2 kişilik aileler için 4,5 litre kapasiteli düdüklü tencereler yemek yapmak için uygundur. Daha geniş aileler için 6 litre düdüklü tencere modelleri mutfakta kullanım kolaylığı sağlar. Düdüklü tencere fiyatları düğün sezonlarında indirime girer. Yeni kurulan mutfaklarda düdüklü tencereleri set halinde satın almak daha uygun fiyata gelir. Bunun yanı sıra satın alma aşamasında fiyatlar mecralar arasında farklılık gösterdiği için karşılaştırma yapmak gerekir. Markaların resmi internet sitelerinde düdüklü tencere modellerine dair ayrıntılı bilgilere yer verilir. Düdüklü tencereler garanti kapsamında satışa sunulur. Satın alma aşamasında ürünün garanti kapsamında satışa sunulduğunu teyit etmek gerekir. Düdüklü tencerelerin temizlenme özelliğine de dikkat etmek gerekir. Kullanım kolaylığı açısından bulaşık makinesinde yıkanabilen düdüklü tencereler tercih edilebilir. Online alışveriş sitelerinde satışa sunulan düdüklü tencere modellerini satın alırken ürünlerin altında yer alan müşteri geri bildirimlerine de dikkat edilebilirsiniz. Karar verme  aşamasında bu yorumlar da yardımcı olabilir. 

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play