track source
track source

Mikserler

Mikserler Fiyatları

301 Ürün gösteriliyor.
Ürün Tipi
Güç
Aksesuar Standı
Turbo Hız Modu
Karıştırma
Gövde Malzemesi
Parçalama
Dilimleme
Rendeleme
Doğrama
Yoğurma
Mikserler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mikserler modelleri ve Mikserler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mikserler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Philips, Arçelik, Siemens, Beko. 301 adet Mikserler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Mikserler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mikserler markası:

En Çok İncelenen Mikserler Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Mikserler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 301 Mikserler modeli içerisinde en ucuz Mikserler fiyatı 10.68 TL iken, en yüksek Mikserler fiyatı 18741.18 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mikserler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Eylül 2021 tarihinde ortalama Mikserler fiyatı ise 520.97 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Mikserler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Vestel EKO NF480 A+ 480 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
Vestel EKO NF480 A+ 480 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Mikser

Mutfağının mis gibi kek kokmasını isteyen kişilerin evinde olmazsa olmaz küçük ev aleti mikserlerdir. Yalnızca kek çırpmak için kullanılmaz. Muhteşem kıvamlı muhallebiler hazırlamak için de birebirdir. Pavlova gibi zorlu tariflerde ise; tarifin olmazsa olmazı başarılı bir mikserdir. Sözün özü tatlı ya da tuzlu birçok tarifte mikser kullanmaya ihtiyaç duyulabilir. Birçok markanın onlarca bu amaca hizmet eden ürünü bulunur. Bu noktada kişi ihtiyacına uygun mikseri seçmek için özelliklerini detaylı şekilde incelemelidir. Güçlü mikserlerde güçlü motorlar kullanılır. Böylece çok kısa zamanda insan gücü gerekmeden zorlu işleri bile hızla yapmak mümkün olur. Hem güçten hem de zamandan tasarruf sağlayan bu ev aletleri birçok insanın da evinde bulunur. Bazı modelleri yalnız mikser olarak satışa sunulur. Bazı ürün modelleri ise blender gibi ek parçaların da bulunduğu setler halinde satılır. Her iki ürün grubunun da hitap ettiği kitle ayrıdır. Bu nedenle amaca yönelik doğru mikseri satın almak gündelik işleri pratik şekilde yapmaya katkı sağlar. 

Mikser Modelleri

Piyasada küçük ev aletlerinin yüzlerce modeli ile karşılaşmak mümkündür. Bu sebeple alışveriş yaparken özellik anlamında farklı modeller arasında kalınabilir. Onlarca farklı mikser çeşitleri arasından seçim yaparken mikserin gücü, ek aparatları ve fiyatı değerlendirmeye alınan hususlardır. Normal mikser adı altında satışı yapılan ürünler genellikle benzer özelliklere sahiptir. İki çırpıcı iki hamur yoğurma ucu bulunur. İhtiyaca göre kullanılacak olan uç kolayca takılır ve çıkarılır. Bu iki uç da paslanmaz çelik malzemeden üretilir. 5 farklı hız ayarı sayesinde mereng gibi hız isteyen tarifler de kolayca hazırlanabilir. Kablosunda kullanılan telefon kablosu benzeri kıvrık kablo prizden uzaklaşmayı mümkün kılar. Mikser modelleri arasında yalnızca tekli modeller bulunmaz. Mikser robot gibi farklı ek ekipmanlarla da çalışabilir. Bu mikser tiplerine birçok başarılı örnektir gösterilebilr. 700W ve üzerinde güç uygulaması sayesinde hem çırpma hem de parçalama özelliği makineyi yormadan gerçekleştirilebilir. Mikser ucunda çırpma telleri ve hamur yoğurma başlıkları bulunur. Motor kısmının bulunduğu parça rondo kısmına takıldığında ise bir robot işlevi görür. Böylece mikser doğrayıcı satın alarak iki işi bir arada halletmek mümkün olur. Bu modelde blender başlığı bulunmaz. Mikser seti ise her işi yapabilen muhteşem ürünlerden birisidir. Aynı makine ile hem karıştırma, hem doğrama hem de çırpma işlemleri yapılabilir. Mikser sürahi ile birlikte geldiği için smoothie gibi içecekleri hazırlamakta ayrı bir kap kullanmak gerekmez. Bu da ürünü daha pratik hale getirir. Aynı zamanda bu sürahi daha yüksek olduğu için etrafa sıçrama sorunu da olmaz. Dökmek için ayrıca bir ağız kısmı olması ise yine işi kolaylaştıran başka bir detaydır.Mikser el ile kullanılan modellerden tercih edildiğinde depolama yönünden avantajlıdır. Ürünü seyrek kullanan birçok kullanıcı bu tip modelleri tercih eder. Ancak son zamanlarda ayaklı mikserler de oldukça revaçtadır. Bu tip mikser karıştırıcı görevini çok daha pratik şekilde yerine getirir. Ayaklı olduğu için biri tarafından yönetilmesine gerek olmaz. Çok daha güçlü olduğu için de katı hamurları bile başarıyla yoğurabilir. Birçok marka ayaklı mikserler noktasında inovatif yaklaşımlar sergiler.

Mikser Fiyatları

Bir ev kurarken mutlaka alınan küçük ev aletlerinden birisi mikserlerdir. Her evde bir çeşidi muhakkak bulunur. Dolayısıyla mikser fiyatları geniş bir aralıkta dağılır. Bir mikserin fiyatını öncelikli olarak gücü değiştirir. Farklı watt değerlerindeki mikserlerden güçlü olan, farklı detaylara da bağlı olarak, genellikle diğerlerinden daha yüksek fiyatlandırılır. Özellikle mikser ile uzun zaman geçiren kişilerin güçlü olanları tercih etmesi önerilir. Böylece yanma ihtimali daha az olarak işlem tamamlanabilir. Uzun süreli kullanımda güçlü mikserlerin fiyat farkları bu kişiler için avantaj olarak geri döner. Mikser fiyatlarını etkileyen bir diğer özellik ise yan ürünleridir. Mikser takımı şeklinde olan setler yalnızca mikserlere oranla daha yüksek fiyatlı olabilir. Bu takımların içerisinde genellikle mikser blender gibi ikililer ve uygun uçları bulunur. Uzun süreli kullanımda bu setler de fiyat olarak kullanıcıya avantaj sağlar. Bir diğer fiyatları etkileyen nokta ise marka faktörüdür. Kitchenaid SMEG gibi dünyaca ünlü lüks tüketim markalarının ürettiği mikserlerin yüksek fiyat etiketlerine sahip olmaları beklenen bir durumdur. 

Mikser Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Küçük ev aletleri alışveriş esnasında oldukça az araştırılan ürün grubundadır. Mikserler de yaptıkları işin çok zorlu olmaması nedeniyle alışveriş esnasında fazla araştırılmayabilir. Ancak küçük ev aletlerinin uzun süreli kullanımlarının sağlanabilmesi ve olabilecek en yüksek performansın alınabilmesi için detaylı incelenmesi gerekir. Bir mikser çırpıcı satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk detay ürünü ne sıklıkta kullanılacağı olmalıdır. Normal ev düzeni içerisinde haftada 2 3 defa kullanılacak bir ürünün çok güçlü olması şart değildir. Ancak eğer kişi mesleği ya da hobisi gereği sık sık miksere ihtiyaç duyuyorsa güçlü bir ürün alması, mikseri uzun süre kullanabilmesine olanak tanır. Burada güçten kasıt motorun gücüdür. Mikser satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik hangi uçlara ihtiyaç duyulduğudur. Bazı mikserlerde hamur yoğurma ucu gibi ek aparatlar bulunur. Kişi ürünü hamur yoğurma özelliği gibi ek alanlarda da kullanmak istiyorsa setin içerisinden çıkan parçaları incelemelidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery