Fakir Mikserler

Fakir Mikserler Fiyatları

15 Ürün gösteriliyor.
Ürün Tipi
Güç
Aksesuar Standı
Turbo Hız Modu
Karıştırma
Gövde Malzemesi
Parçalama
Dilimleme
Rendeleme
Doğrama
Yoğurma

Fakir Mikserler

Fakir Mikserler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Fakir Mikserler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Fakir Mikserler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Fakir Mikserler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Michael Kors Bijuteri Yüzük
 • eDavetiye Davetiye
 • Aqualine Su Arıtma Cihazı
 • Local Lion Sırt Çantası (Outdoor)
 • Defacto Çorap (Outdoor)
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Fakir Mikserler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Fakir
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Fakir Mikser

  Küçük ev aletleri ve beyaz eşya alanında önemli bir yere sahip olan Fakir, Almanya merkezli bir firmadır. Ar-ge çalışmaları ile üretimini arttıran firma, elektronik ev aletleri üreterek mutfaklardaki yerini alır. Fakir mikser bu ürünler arasında en çok talep edilen eşyalardandır. Üstün Alman teknolojisini ürünlerde uygulayan Fakir, günümüzde 80 ülkede hizmet verir. Deneyimli kadrosu ve teknik ekibiyle tasarımlarını gerçekleştiren firma, Fakir el mikseri gibi bir çok ürünü bünyesinde barındırır. Ürünlerin kaliteli olması müşterileri memnun etmiştir. Üretim genel olarak müşterilerin isteklerine cevap verecek niteliktedir. Kullanıcıların yaptıkları yorumlardan da anlaşılacağı üzere Fakir, küçük ev aletlerini başarılı bir şekilde müşterilerine sunmuştur. Pratik ve şık tasarımıyla dikkat çeken ürünler kolay kullanım özelliğine sahiptir. Bugün başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde Fakir ürünleri satın alınır. Türkiye’de de pek çok noktada satış temsilcilikleri vardır. 350’nin üzerinde ürün çeşidi bulunan Fakir’in temel prensipleri arasında müşteri memnuniyeti yer alır. Firma, müşterilerin ilgi duyduğu mutfak eşyalarını en donanımlı bir şekilde üretir.

  Fakir Mikser Modelleri

  Gerek ürün kalitesiyle gerekse dayanıklılığı ile dikkat çeken Fakir mikserlerin birçok modeli vardır. Bu modeller arasında yer alan Fakir Multiplex robot mikser, en çok merak edilen ürünler arasındadır. Genel olarak robot mikserlerde Fakir tek tuşla gövdesine takılan aksesuarları çıkartma özelliği taşır. Robot mikserlerde 1200 W’a kadar güç kullanılır. 8 adet hız kademesi mevcuttur. Turbo fonksiyonu bulunan bu mikser robotlarda kaymaz taban bulunur. Diğer mikserlerde olduğu gibi Fakir Sierra mikserde de paslanmaz çelik mikser aparatı vardır. Böylelikle aparatlar uzun ömürlü bir şekilde kullanılır. Aynı şekilde paslanmaz çelik çırpıcı aparat sayesinde yiyecekler sağlıklı bir şekilde hazırlanır. Dökülme ve paslanma olmadığı için yiyecekler hijyenik ve güven içinde hazırlanır. Çelik yoğurma aparatı da modele göre ürün ile birlikte gelir. Müşterinin talebi sonucu isteğe bağlı blender aparatı da miksere eklenebilir. Fakir mikser seti birçok işlevi beraberinde yapabilir. Karıştırma, çırpma, yoğurma gibi mutfakta yiyecekleri hazırlama konusunda bu ürünler kullanıcılara kolaylık sağlar. Hatta et kıyma makinesi aparatı bile mikser ile satın alınabilir. Robot mikserlerde hamur kapasitesi yaklaşık 2-3 kilogram arasındadır. Böylelikle ev ve iş yerlerinde bu mikserler rahatlıkla kalabalık ortamlarda kullanılır. Karıştırma özellikleri arasında ise aparatlar eliptik rotasyona göre yön çizerler. Aynı şekilde karıştırma kabı paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kabın kapağı ise şeffaftır ve sıçramalara karşı korunaklıdır. Mikserler metal gövdeye sahiptir. Tasarım rengi olarak gri ve metalik renkler kullanılmıştır. Ebat ve boyut olarak Fakir mikserler mutfaklarda fazla yer kaplamaz. Kolaylıkla bir yerden bir yere taşınabilir. Evde, iş yerinde, okullarda, toplu yemek firmalarında, turistik alanlarda ve elektriğin olduğu her yerde bu mikserler rahatlıkla kullanılabilir. Güvenlik açısından aparatların giriş bölmeleri sağlamdır. Yerinden çıkma, ve oynama gibi aksaklıklar söz konusu değildir. Fakir Mikser modelleri kullanıcılara birçok olanak sağlar. Aynı anda, blender, görevi de görebilir. Çırpma karıştırma, hamur yoğurma gibi işlemler gerçekleştirilir. Fakir tüm bu özellikleri ile kullanıcısını memnun etmeyi amaçlar. Ürün modelleri yapısal olarak estetik izler taşır.

  Fakir Mikser Fiyatları

  Ürünlerde birçok modellere yer veren Fakir, mikser konusunda başarılı bir tablo çizmiştir. Fakir mikser fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenir. Enerji tasarrufu sağlayan bu mikserler, düşük enerjide yüksek verimlilik esasına göre çalışır. Aynı zamanda güçlü motorlarıyla sert hamurları dahi yoğurabilir. Fakir Karla mikserin fiyatı ile Fakir Erica mikserin fiyatı arasında fark olabilir. Bu fark genel olarak model ve tasarım kaynaklıdır. Bir bütün olarak bakıldığında Fakir mikserler ucuz ve kalitelidir. Çünkü yapısal olarak uzun ömürlü bir çalışma tekniğine dayalıdır. Fakir mikserler yapılan testler ve analizler sonucu sağlam ürün olarak kabul edilmiştir. Fiyat / performans açısından ürünler ekonomiktir. Müşterileri memnun eden Fakir mikserler, çok amaçlı şekilde kullanıldığı için kullanıcının birden fazla mutfak eşyasına ihtiyaç duymasını gerektirmez. Böylelikle tek bir ürün birçok eşyanın özelliklerini taşır. Fakir mikserler bu yönüyle avantajlıdır. Ürünlerin kapakları şeffaf olduğu için yiyeceklerin hazırlanma durumu görülebilir. Böylelikle olası sorunların önüne geçilir. Fiyatları etkileyen bir diğer önemli etken ise Fakir mikserlerin güvenlikli oluşudur.

  Fakir Mikser Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Çeşitli ürün modelleri bulunan Fakir mikser satın alırken bazı dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Fakir mikser 300 watta çalışan model ile 1200 watta çalışan modeli arasında kullanım farkı yoktur. İki ürün de aynı temel çalışma prensibine sahiptir. Fakat güç performansa etki eden faktörler arasında yer alır. Motor gücü direkt olarak performansı etkilemiyor olsa bile seçim yapmadan önce motor gücünü göz önünde bulundurabilirsiniz. Ancak ekonomik olarak fiyat açısından kendi bütçenize ürün seçimi yapabilirsiniz. Fakir stand mikserler diğer ürünlerde olduğu gibi kolay kullanım özelliğine sahiptir.  Ürünlerin yüksek performansı size daha hızlı yemek yapma imkanı sunar. Fakir mikser kullanımı kullanıcılara zorluk çıkarmaz. Basit ve pratiktir. Ayrıca kullanma kılavuzunda Fakir mikserlerin nasıl çalıştığına dair bilgiler mevcuttur. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play