• FIFA 20 Ultimate Sürümü Origin Key
  • FIFA 20 Ultimate Sürümü Origin Key
  • FIFA 20 Ultimate Sürümü Origin Key
  • FIFA 20 Ultimate Sürümü Origin Key
FIFA 20 Ultimate Sürümü Origin Key ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. FIFA 20 Ultimate Sürümü Origin Key özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. FIFA 20 Ultimate Sürümü Origin Key yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

FIFA 20 Ultimate Sürümü Origin Key

Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Yorumlar

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

09.09.2019Yazan:Editor Admin

FIFA 20 Ultimate Sürümü Origin Key İnceleme

En ucuz ve en uygun fiyat alternatiflerini cimri.com’da bulabileceğiniz FIFA 20 Ultimate Sürümü Origin Key, öne çıkan tüm özellikleri ve yenilikleri ile mercek altında.
FIFA 20 Ultimate Sürümü Origin Key İnceleme

FIFA 20 Ultimate Sürüm Origin Key İlk Bakış

Yılın merakla beklenen, en uygun fiyat alternatiflerini cimri.com’da bulabileceğiniz FIFA 2020 Ultimate Sürüm Origin Key mercek altında. Oyuncuların geri bildirimlerden yola çıkılarak oyuna daha fazla gerçekçilik, zeka ve duygu katmak amacıyla getirilen yenilikler. FIFA 20’de neler olacak?

Dünya’da ve Türkiye’de çok sevilen futbolun sanal dünyaya yansıması geçen senelerdeki serilerde olduğu gibi yine FIFA 2020 ile olacak ve getirilen yeniliklerle oyun keyfi katlanacak.

Volta Futbolu

FIFA 20 Volta

Eski serilerde FIFA Street adıyla karşımıza çıkan sokak futbolu, FIFA 2020’de Volta Futbolu adıyla geri geliyor.  Bu oyun modunda kendi oyuncunuzu yaratıyor, Volta Turu’nda kadro kurabiliyor, Volta Ligi’nde oynayabiliyorsunuz.

Yeni Defans Sistemi

FIFA 2020’deki en önemli değişikliklerden birisi de defans sisteminde yapay zekanın rolünün azalması. Böylece oyuncular manuel olarak daha rahat hareket edebilecek.

1’e 1 Pozisyonlar

Pozisyon alma sisteminin yenilenmesiyle maç sırasında bire bir pozisyonlar daha sık yer alacak. Ayrıca bu yenileme sayesinde kullanıcı kontrollü hareketler ön plana çıkacak.

Duran Top Sistemi

FIFA 20 duran top yenilikleri

En büyük yeniliklerden birisi de yeni bir penaltı sisteminin gelmesi. Bu konuda atılan ilk adım yeni bir hedef mekaniğinin oluşturulması.

Ultimate Team

Fifa severlerin kadro kurmak için birbirleriyle kıyasıya mücadele ettiği Ultimate Team, yeni ikon oyuncularla herkesi heyecanlandırdı. Başta Zinedine Zidane olmak üzere Pep Guardiola, Ronald Koeman, Michael Essien, Gianluca Zambrotta, Kenny Dalglish, John Barnes, Ian Wright, Ian Rush, Hugo Sanchez, Garrincha, Didier Drogba, Carlos Alberto Torres, Andrea Pirlo gibi ikon oyuncularla gücüne güç kattı.

FIFA 20 Ultimate Sürüm Ayrıcalıkları

Fifa 20 Ultimate Sürüm alırsanız; 12 hafta boyunca haftada 2 adet FIFA 20 Ultimate Team nadir altın paketi, 5 FUT maçında kiralık orta seviye beş ikon ögesinden birini seçme hakkı ve özel sürüm FUT formalarına sahip olabilirsiniz.

Platformlar:  PlayStation 4, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One