Battlefield Hardline PC

Disk DVD-ROM
Online Oynama Özelliği Var
Oyun Türü Aksiyon
Platform PC
Bu ürün 5 fiyat bulunduruyor.
Mağaza Puanı 9.8
[PC] [ORIGIN] BATTLEFIELD HARDLINE VERSATILITY BATTLEPACK CD KEY
GittiGidiyor’da 100 TL’ye varan Chip Para hediye!
+ Kargo Ücreti
Aynı Gün Kargo
EN UCUZ
24.99 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 9.8
Battlefield Hardline PC
Efsane Cuma’ya özel %80'e varan indirimler!
+ Kargo Ücreti
Aynı Gün Kargo
29.00 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 9.8
PC BATTLEFIELD HARDLINE
500 TL’ye Varan İndirim Kuponu Fırsatı!
Ücretsiz Kargo
33.72 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 8.1
Aral Battlefıeld Hardlıne Pc Oyun
Müthiş Fırsatlar Teknolojinin Lideri Teknosa'da!
+ Kargo Ücreti
39.99 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 7.5
EA Battlefield Hardline PC Oyun
Tıklamadan almayın, size özel fırsatları kaçırmayın!
+ Kargo Ücreti
39.99 TL
Mağazaya Git
Özellikler
  • Ana Özellikler

  • Oyun TürüAksiyon
  • PlatformPC
  • Yaş Grubu17 +
  • Yayıncı FirmaEA Games
  • Diğer Özellikler

  • DiskDVD-ROM
  • Online Oynama ÖzelliğiVar
Yorumlar
Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini
diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
İnceleme
11.02.2015Yazan: Ferhat Verdi

Battlefield Hardline

Dünyanın en önemli oyun stüdyolarından Electronic Arts’ın iddialı oyun serisi Battlefield, yeni bir versiyonla sizlerle buluşmaya hazırlanırken, biz de çıkacak oyuna dair detaylı bilgileri sizlere aktaracağız.
Battlefield Hardline

Dünyanın en önemli oyun stüdyolarından Electronic Arts’ın iddialı oyun serisi Battlefield, yeni bir versiyonla sizlerle buluşmaya hazırlanırken, biz de çıkacak oyuna dair detaylı bilgileri sizlere aktaracağız. Oyun, FPS türünde ve Battlefield: Hardline adını alacak. 2015 ortasında çıkacağı açıklanan oyunun özel bir sürümü ise ‘kapalı beta sürüm’ biçiminde oynanabilir durumda.

Söz konusu özel sürüm, oyunun tamamını kapsamasa da Battlefield Hardline’a dair fikir edinmek adına önemli. İki oyun modunun yer aldığı beta sürümünde bir de harita var. Heist ve Blood Money adını alan modların hangisini seçerseniz seçin göreviniz hırsızlık yapmak. Battlefield serilerinin önceki versiyonlarındaki paralı asker, gezegene barış getirmeye çalışan savaşçı gibi rollerin ardından Hardline’da hırsızlık yapmak bir hayli ilginç bir oyun deneyimi. Heist modunda hırsızlık yaparken iki adet kasayı patlatıp parayı çalıyorsunuz. Sizi durdurmayan çalışan polisleri öldürmeniz gerekiyor.

Blood Money ise tam bir hırsızlık modu desek yeridir. Bu modda polisler de hırsızlık yapıyor. Ortada bir kasa var ve bu kasaya hem polisler hem de siz ulaşabiliyorsunuz. Buradan para çalmanın yanı sıra polislerin kasasından da ganimet kaçırabiliyorsunuz. Bu sırada polislerimn gözü de sizin para dolu kasanızda ve elbette onu korumanız gerekiyor. Para uğruna bu kadar yoğun mücadele de edilir mi diyeceğiniz, ilginç oyun serüvenlerinden biri Battlefield Hardline’ın Blood Money adlı çılgın modu.

Battlefield 4’e göre aksiyonun çok daha yoğun şekilde hissedildiği Hardline’da sansasyonel savaş makinelerinden ziyade zırhı bulunmayan araçlar kullanılıyor. Piyade şeklinde ilerlediğiniz kısımlar ise oyunun büyük kısmını oluşturuyor. Düşmanların araçlarını yok edebileceğiniz gibi sizin aracınız da kolaylıkla imha edilebiliyor.

Serinin önceki versiyonlarında çok güçlü bir askeri aracınız, tank ve jet gibi üst düzey imha araçlarınız olduğunda düşmanı kolaylıkla alt edebiliyor, rahatça ilerliyordunuz. Bu oyunda işler farklı; daha çok hedef alıp indirme, daha stratejik hareket etmek gerekiyor. Örneğin araçlarla hızla ilerlemek, yanınızdaki adamlarla düşmana ateş açmak gibi stiller büyük fayda sağlıyor.

Oyunda ilginç silahlar ve araçlar var. Grappling hook faydalı bir silah durumunda. Zipline ise bir tür ulaşım aracı ve çatıdan çatıya geçerken kolaylık sağlıyor. Diğer bir yenilik olarak araçla giderken savaşçılar kafasını dışarıya çıkarıyor. Ayrıca takım halinde oynuyorsanız, arkadaşınız size silah ya da sağlık paketi vermeden de onları tek bir tuşa basarak alabiliyorsunuz. Burda da ufak bir hırsızlık vurgusu yapılmış.

Oyun, söz konusu modlarıyla genel intiba olarak keyifli saatler vaat etmeye hazır görünüyor. Final sürümüyle beraber oyunun hikaye modunun da çok daha renkli olması bekleniyor. Multiplayer ve hikaye modlarının son halini almasıyla beraber Battlefield Hardline, 2015’in en iddialı FPS oyunlarından biri olabilir.