Dekoratif Saatler

Dekoratif Saatler Fiyatları

21103 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    duvar saatleri
Dekoratif Saatler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dekoratif Saatler modelleri ve Dekoratif Saatler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dekoratif Saatler kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Duvar Saati, Masa Saati, Buzdolabı Saati. 21103 adet Dekoratif Saatler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Minar Safir Çalışma Masası
Minar Safir Çalışma Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Dekoratif Saatler

Dekoratif ürünler şüphesiz her insanın ilgisini çeker. Saatler evde kullanılan ve tasarımlarıyla hoş görünümleri bulunduğu mekana taşıyan ürünler arasında yer alır. Dekoratif ürünler doğal ortamların oluşmasına son derece katkı sağlar. Küçük ve hoş tasarımları ile beraber kullanıcıların kendi tarzlarını bulundukları mekanlarda yaşatmaları da dekoratif saatler ile mümkün bir hale gelir. Bunun yanı sıra cafe gibi oturacak mekanların daha güzel görünmelerine olanak tanıyan bu saatler farklı figürleri ile beraber saat fonksiyonunun yanı sıra mekana hareketlilik ve şıklığı da getirir. Zamanı takip etmek bir yana bu ürünler ortamın daha farklı görünmesine vesile olur. Büyük, gösterişli tasarımların aksine küçük ve tatlı modelleri ile de mekanın ambiyansını oluşturan bu dekoratif ürünler mekanlar için çokça önem taşır. Güzel ve uyumlu dekorlar ile donatılmış bir mekanda herkes fazlasıyla zaman geçirmek ister bu nedenle cafe gibi mekanların bu dekoratif ürünleri dikkatli seçmeleri gerekir. Ayrıca ev ortamı içerisinde farklılıklarını ortaya koymak isteyenler kendi tarzlarına hitap eden bu saat tipleriyle dekorasyon olarak fazlasıyla avantaj elde ederler. 

Dekoratif Saat Modelleri

Teknolojinin ilerlemesi ve tasarım alanındaki yenilikler ile beraber dekoratif ürünlere olan ilgi arttı. Bunun başlıca nedenleri arasında ise ev ve iş yerlerinde küçük dokunuşlarla şıklığa erişme isteği ve mekana hareketlilik getirmek gibi nedenler etki eder. Bu modeller yalnızca duvar saati olmamak ile birlikte pek çok model türü bulunur. İstenilen yerde kullanılabilen bu saat türleri zamanı gösterdiği gibi tasarımlarıyla bir saat işlevinden fazlasını görür. Modellerinden bahsetmek gerekirse ilk olarak klasikleşmiş olan model duvar saati gelir. Ev içerisinde ya da mekan içerisinde duvarların boş durmaması adına bu tür hoş tasarımlara sahip saat çeşitlerini kullanarak şıklığa ulaşmak fazlasıyla kolaylaşır. Çeşitli ışıklandırmaya sahip bu ürünler karanlık ortamlarda farklı ve loş bir ortamın oluşmasını sağlar. Bunun yanı sıra eski, nostaljiyi andıran modelleri ile bulunulan mekana klasik bir hava katmak da fazlasıyla elverişlilik içerir. Sade düz modeller de bu kategori içerisinde yer alır. Saat kullanımı günümüz çağında yalnızca zamanı takip etmek amacı ile değil mekanlara evlere şıklık getirmek için kullanılan bir araç rolünü de üstlenir. Bunun nedeni kişiler bu tarz tasarımlara sahip dekoratif ürünlere fazlasıyla ilgi duyar. Bu modelleri takiben masa saati türü gelir. Masaların görünüşlerine farklılık katacak ve dekoratif olarak ilginç tarzların oluşmasına sebep olan bu modeller ev içerisinde çokça kullanılır. Küçük boyutta ve genelde dijital olmalarından ötürü masa ve komodin gibi eşyaların üzerinde son derece şık durur. Dijital olmaları dolayısıyla alarm kurma gibi özellikleri sayesinde kişilerin işe veyahut gitmeleri gereken yerlere vaktinde gitmeleri hususunda büyük rol oynar. Model çeşitleri bununla sınırlı kalmamakta. Bir diğer model ise buzdolabı saati olarak söylenebilir. Mutfakta vakit geçiren kişiler için gerek zamanı takip etme, gerek yemek pişirme veyahut dolap içerisinde soğutma işlemlerindeki zaman takibini yapabilmek adına bu saat modelleri çokça tercih edilir. Küçük ve anlaşılır olmaları da bu konu için kolaylık sağlar. Ayrıca buzdolabı üzerindeki magnetler ile beraber dolabın daha şık ve daha canlı durması konusunda fazlasıyla etki eder. 

Dekoratif Saat Fiyatları

Çoğunlukla ev ve kafe gibi mekanlarda kullanılan bu ürünler tasarım anlamında mekanın güzelliğinde büyük pay sahibi olurlar. Çeşitli ebatlarda olan bu saat modelleri alan genişliğine göre de kullanım imkanı sunar. Bunun yanı sıra renk ve tasarım farklılıkları ile kullanıcıların kendi tarzlarını dekoratif anlamda yansıtmalarına son derece yardımcı olur. Farklılıklar ve kendilerine yeni stiller eklemek isteyen kişiler için ise bu ürünler son derece elverişli bir tercih seçeneği oluşturur. Dekoratif saat çeşitleri arasında fiyatlar belirlenirken birçok faktör önemli rol oynar. Klasik modeller ile dijital modeller gibi çeşitler fiyat olarak değişime sebebiyet verir. Bunun yanı sıra saatin yapımında kullanılan malzemeler de fiyatın belirlenmesine doğrudan etkilidir. Ayrıca ürün ebat ve büyüklüğü de arttıkça ödenecek ücret de aynı oranda artar. İnternetten alışveriş yapan kullanıcılar için markadan markaya, siteden siteye fiyat değişimi söz konusudur. Bu nedenle fiyat araştırmasını iyi yapmak gerekir. Cimri.com sitesinden fiyat karşılaştırması yapmak doğru ürüne ekonomik maliyetler ile ulaşma imkanı verirken kişilerin tasarruf etmelerini sağlar. 

Dekoratif Saat Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Dekorasyon her mekan için gereklidir. Şık ve güzel görünüme sahip olan mekanlar kişilerin iyi hissetmelerine ve bulundukları ortamda huzurlu olmalarına neden olur. Bu nedenle bu tür dekoratif saat tarzında bir ürün alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunur. Bu durumlara dikkat etmek doğru ve uygun ürünlere ulaşma işlemini son derece kolay bir hale getirir. Bu nedenle dikkat edilmesi gerekenlerin en başında dekoratif saat modelleri gelir. Mekana uyumlu ve son derece uygun olan bir model seçmek mekanın şıklığını ikiye katlar. Bunun yanı sıra bu tür dekorasyon ürünleri mekanın beden dili görevini üstlenir. Dışarıdan bakıldığında kendini iyi ifade edebilen mekanlar son derece kişilere verim sunar. Bunun yanı sıra ev içerisinde de bu saat modelleri ile şıklığı yakalamak da mümkün bir hale gelir. Saatin ebat ölçülerine dikkat etmek de oluşabilecek kaba görüntülerin önüne geçme konusunda büyük rol oynar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play