Dekoratif Saatler

En Ucuz Dekoratif Saatler Fiyatları

20863 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    duvar saatleri
Dekoratif Saatler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dekoratif Saatler modelleri ve Dekoratif Saatler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dekoratif Saatler kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Duvar Saati, Masa Saati, Buzdolabı Saati. 20863 adet Dekoratif Saatler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Dekoratif Saatler Ne İşe Yarar?

Dekoratif saatler, evinizin mobilyalar ya da biblolarına göre uyumlu olan ve dekorasyon amaçlı tasarlanan saatlerin hepsine verilen genel bir isimdir. Dekorasyonu tamamlamak için kullanılan bu ürünler aynı zamanda saat ihtiyacınızı da gidermektedir. Dekoratif olması nedeniyle saatlerin çalışmaması söz konusu değildir.

Dekoratif Saatler Nelerdir?

Dekoratif saatler kategorisinde yer alan duvar saatleri, dijital ve mekanik olarak iki gruba ayrılmaktadır. Dekoratif ve şıklık bakımından insanların ilgisini çekmektedir. Salonunuzda koltuğunuzun arkasındaki duvara yerleştirebileceğiniz duvar saati bir tabloyu andırabilmektedir. Yine dekorasyonunuza uygun bir şekilde seçeceğiniz duvar saatleri de bulunduğu ortama bir şıklık ve farklı bir hava katacaktır. Büyük bir salona sahipseniz, duvarlarınızın boş kalması mobilyalarınızın da güzel görünmesini engelleyebilmektedir. Mobilyalarınızın tarzında bir duvar saati kullanarak siz de dekorasyonunuzu rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Seçeceğiniz modeller ağaçtan yapılmış ise evinize daha farklı bir hava katabilir. Masa saatleri çok büyük bir kolaylıktır. Sabah işe gitmek için bizi uyandıran alarmlı masa saati her evde başucunda yerini alır. Klasik masa saatleri evlerde hala yerini korumaktadır. Birçoğumuzun evinde yer alan radyolu masa saati, zamanı bildirmesinin yanı sıra radyosuyla keyifli anlar yaşatır. Masa saatleri mekanizmasına göre iki çeşittir. Analog masa saati; içindeki yay ve zemberek yardımıyla çevrilen çark sistemi ile çalışan klasik saatlerdir. Neredeyse bütün evlerde ve ofislerde vardır. Dijital masa saati; Quartz bir mekanizma barındıran ve elektrik ya da pille çalışan saat tipidir. Barındırdığı birçok farklı özellik ve işlevsel yapısı sayesinde çok tercih edilir. Son zamanlarda oldukça tercih edilen buzdolabı saati, mıknatıs özelliğiyle birlikte buzdolaplarının üzerinde durabilmektedir. Küçük bir pil yardımıyla çalışan ve mutfakta saat arayışına son veren bu kullanışlı alet, dijital modelleriyle de farklı arayışlara cevap verir. Bombeli plastik bir camdan yapılan ön yüzeyi kolay silinebilir yapısıyla, hızlı temizliğe imkan verir. Buzdolabı saati, çok sık açılıp kapanan dolap kapağından düşmez, dayanıklı mıknatıslara sahiptir.

Dekoratif Saat Ürünleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dekoratif saatler seçilirken öncelikle dikkat etmeniz gereken durum kesinlikle hangi odaya alıyorsanız o odanın rengi, tasarımı ve çizgileri göz önüne alınarak seçim yapılmalıdır. Tasarımdan sonra saatin dayanıklı olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra paslanmaz çelikten olması da önemli bir noktadır. Dekoratif ürünleri kullanacağınız alan büyük ise buna göre bir ürün almalısınız. Yani alanın boyutları da oldukça önemlidir.

Dekoratif Saat Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Dekoratif saat ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Duvar saati 10 TL - 10.000 TL, masa saati 20 TL - 1.500 TL ve buzdolabı saati 10 TL - 30 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan dekoratif saat ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız dekoratif saatlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız mobilya ve dekorasyon kategorisi adı altında istediğiniz sayfaları ziyaret edebilirsiniz.