track source
track source

Infinix Cep Telefonları

Infinix Cep Telefonları Fiyatları

16 Ürün gösteriliyor.
Kamera Çözünürlüğü
Dahili Depolama (Hafıza)
RAM Kapasitesi
Ağırlık
Ön (Selfie) Kamera Çözünürlüğü
Diyafram Açıklığı
İkinci Arka Kamera
4.5G Desteği
Video Kayıt Çözünürlüğü
Zamanlayıcı
Portre Modu
Geniş Açı
Yapay Zeka
Yüz Algılama
Çözünürlük Standartı
Portre
Sesle Komut
İşletim Sistemi
Yapay Zeka
Parmak İzi Okuyucu
İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü
Multi Touch
Suya Dayanıklılık
Toza Dayanıklılık
NFC
Batarya Kapasitesi
Kablosuz Şarj
İşlemci Çekirdek Sayısı
Hızlı Şarj
5G Desteği
Kızılötesi
USB Type-C
Hafıza Kartı Desteği
Jiroskop
HDR
Pusula
Çıkış Tarihi
Yakınlık Sensörü
İvme Ölçer
OTG
FM Radyo
DisplayPort
Tuş Takımı
Micro USB
Sesli Komut
Lightning
Hızlı Odaklama
Portre
Ağır Çekim
Infinix Cep Telefonları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cep Telefonları kategorisinde en ucuz Infinix Cep Telefonları arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Infinix Cep Telefonları içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Infinix Cep Telefonları fiyatlarını incele!
Marka
Infinix
Infinix Hot 8 64GB 4GB Ram 6.52 inç 13MP Akıllı Cep Telefonu Mor
Karşılaştırmaya ekle

Infinix Hot 8 64GB 4GB Ram 6.52 inç 13MP Akıllı Cep Telefonu Mor

Infinix Hot 8 64GB 4GB Ram 6.52 inç 13MP Akıllı Cep Telefonu Mavi
Karşılaştırmaya ekle

Infinix Hot 8 64GB 4GB Ram 6.52 inç 13MP Akıllı Cep Telefonu Mavi

Infinix Zero 8i 128GB 8GB Ram 6.85 inç 48MP Akıllı Cep Telefonu Siyah
Karşılaştırmaya ekle

Infinix Zero 8i 128GB 8GB Ram 6.85 inç 48MP Akıllı Cep Telefonu Siyah

Infinix Note 8 128GB 6GB Ram 6.95 inç 64MP Akıllı Cep Telefonu Mavi
Karşılaştırmaya ekle

Infinix Note 8 128GB 6GB Ram 6.95 inç 64MP Akıllı Cep Telefonu Mavi

Sıkça Sorulan Sorular

2021 yılı Infinix Cep Telefonları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 16 Infinix Cep Telefonları modeli içerisinde en ucuz Infinix Cep Telefonları fiyatı 1705.2 TL iken, en yüksek Infinix Cep Telefonları fiyatı 2750.58 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Infinix Cep Telefonları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Haziran 2021 tarihinde ortalama Infinix Cep Telefonları fiyatı ise 2001.68 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

İnfinix Cep Telefonu

İnfinix, Çin merkezli uluslararası bir firmadır. 2013 yılında faaliyetlerine başlayan İnfinix firması akıllı mobil cihazları alanında birbirinden farklı ürünleri bulunur. İnfinix cep telefonu teknolojik olarak yenilikçi bir anlayış ile geliştirdiği ürünleri ile uluslararası piyasaya yer alan bir firma olduğu görülür. İnfinix faaliyete geçtiği günden itibaren gelişmiş teknolojik akıllı cep telefon çeşitlerini moda uygun tasarımları ile kullanıcıların dikkate çeken cihazlar yapamaya çalışır. Özel tasarlanan İnfinix cep telefon çeşitleri özellikle genç kullanıcıları teknolojik olarak dünya ile buluşturmayı amaçladığı görülür. Sektörde köklü firmalara göre yeni firma olan İnfinix firması akıllı mobil cihazların da yaptığı yatırımlar ile Asya kıtası başta olmak üzere Afrika kıtası, Latin Amerika gibi bir yerde ürünlerini kullanıcılar ile buluşturur. Eşsiz tasarımları ile dikkate çeken İnfinix akıllı mobil cihazlarda yer alan özellikler ile de kullanıcılara tarafından tercih edilen cihazlar olarak piyasa da yer aldıkları görülür. İnfinix yeni bir teknolojik firma olarak yaptığı atılımlar ile uluslararası alanda adından söz ettiren bir marka olarak piyasada önemli bir yere sahip olduğu görülür.

İnfinix Cep Telefonu Modelleri

Teknolojik ürünler üreten İnfinix, Çin’de kurulmuş ve uluslararası piyasada yer edinmiş bir firma olarak faaliyetlerini sürdürdüğü görülür. İnfinix, kurulduğu 2013 yılından günümüze kadar farklı teknolojik ürünler geliştiren bir markadır. Akıllı mobil cihaz çeşitleri konusunda da teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak kullanıcılarının istek beklentileri karşılayan ürünleri üretmeye çalıştığı görülür. İnfinix akıllı cep telefon çeşitleri farklı teknik özellikleri ile kullanıcıların tercihlerine sunulan cihazlardır. Kullanıcılara farklı teknik özelliklerinin yanında İnfinix firmasının modaya uygun tasarımları sayesinde birbirinden şık ürünleri tercihlerine sunulduğu görülür. Akıllı cep telefonları farklı teknik özelliklerinin yanında malzeme kalitesi, telefonun boyutu, telefonum kullanım süresi gibi hususlarda akıllı mobil cihazı tercih edilirken tercih sebebi olduğu görülür. İnfinix cep telefonu özellikleri kullanıcılarının istek ve beklentileri göz önüne alınarak geliştirilen cihazlar olarak piyasada yer alırlar. Akıllı mobil cihazını büyük boyutta isteyenlere yönelik İnfinix Hot 8 cep telefonunun olduğu görülür. Bu telefon sunduğu teknik özellikler ile birlikte büyüklüğü ile kullanıcılara daha geniş ekran kullanım imkanı sunar. İnfinix firması bu akıllı cep telefonu modelinde geniş ekran deneyiminin yanında mAh yüksek batarya kullanarak daha uzun süre kullanım sağlamaya amaçladığı görülür. İnfinix Hot 8 cep telefonun sunduğu bu özellikleri ile eşsiz tasarımın buluşması sonucu piyasada tercih edilen bir ürün olarak yer alır. İnfinix firması kullanıcı memnuniyetine göz önünde bulundurması sonucu her ürününü boyutu bu kadar büyük olmadığı görülür. Daha küçük ve orta boyda olan akıllı mobil cihazları da bulunur. İnfinix S5 cep telefonu İnfinix Hot 8 cep telefonuna göre daha küçük boyutta olan bir cihazdır. Bu cep telefonu da kullanıcılara farklı özelliklere sahip bir ürün olarak sunulur. Bataryasının telefonun boyutu gibi daha düşük mAh sahip biri ürün kullanıldığı görülür. İnfinix S5 cep telefonu da tasarım konusunda diğer ürünlerde olduğu gibi kullanıcılara şık bir ürün olarak tercihlerine sunulur. İnfinix, bu akıllı cep telefonları dışından birbirinden farklı özellikleri olan cihazları olan bir firmadır. Kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan İnfinix firması kullanıcıların ihtiyaçlarını uygun akıllı mobil cihazları geliştirmeye çalışır. 

İnfinix Cep Telefonu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İnfinix teknolojik ürünler geliştiren bir firma olarak akıllı cep telefonları da üreten bir firmadır. İnfinix cep telefonu modelleri farklı özelliklere sahip cihazlar olarak kullanıcılara sunulan ürünlerdir. Akıllı mobil cihaz seçerken kullanım amacı göz önüne alınarak ona göre bir ürün tercih edilmesi gerekir. Teknik özellikleri bakımından gelişmiş bir ürün ihtiyacımız varsa buna uygun ürün çeşitlerine bakılabilir. Bunun yanında akıllı cep telefonlarının boyutu da tercih sebeplerinden biri olduğu görülür. Akıllı mobil cihazların da diğer önemli bir husus ise cihazın kullanım süresi olarak karşımıza çıkar. Akıllı cep telefonlarında yer alan özelliklere göre ihtiyaç duyulan ekran boyutu ve kullanım süresi ürün çeşitlerinden biri tercih edilerek kullanılabilir. İnfinix firması akıllı cep telefonları konusunda farklı özelliklere sahip ürün çeşitleri bulunur. Ekran boyutu ve kullanım süresi konusunda da kullanıcıların beklentilerini karşılayan ürünler onlara sunmaya çalışan bir firmadır.

İnfinix Cep Telefonu Fiyatları

Teknoloji firmaları geliştirdikleri ürünler ile hayatımıza kolaylaştırmaya çalışırlar. Çin merkezli uluslararası firma olan İnfinix de bu konuda kullanıcılara birbirinden farklı ürünler sunar. İnfinix, akıllı cep telefon çeşitleri bulunan ve her geçen bu ürünleri geliştiren bir firmadır. Farklı teknik özelliklere sahip ürünleri farklı boyutlarda ürünler olarak kullanıcılara sunar. İnfinix farklı boyutta sunduğu cep telefonlarını kullanım süresi deneyimi konusunda tercih edilen cihazlar üretmeye çalışır. İnfinix akıllı mobil cihazların da yer alan bu özelliklerinin yanında sahip oldukları şık tasarımları da tercih edilen ürünler olmasına neden olduğu görülür. Uluslararası firma olan İnfinix sunduğu bu ürün çeşitlerini ekonomik şekilde piyasaya sunmaya çalışır. İnfinix cep telefonu fiyatlarının bu şekilde ekonomik olması bu ürünlerin tercih edilmesinin diğer bir sebebi olarak karşımıza çıkar. Kullanıcılarda istek ve beklentilerini karşılayan İnfinix cep telefonu çeşitlerinden uygun olan ürünlerden birini tercih ederek kullanabilirler. 

Karşılaştır
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery