• Teknoloji
 • Mutfak Ürünleri
 • Bakım ve Güzellik Ürünleri
 • Moda Ürünleri
 • Ev Ürünleri
 • Araç Bakım Ürünleri
 • Süpermarket Ürünleri
 • Teknoloji

Black Friday İndirimleri 2021

iPhone 13, Samsung Galaxy S21, Apple Watch serilerinde ve aksesuarlarında, piyasaya yeni çıkan Apple AirPods Max kulaklık, Apple iPad Air ve Apple MacBook Pro modellerinde, çözünürlükte sınır tanımayan LG OLED TV, Samsung QLED TV’ler, çeyiz hazırlığı yapanlar daha da uyguna satın alabileceğiniz Bosch ankastre setler, Siemens bulaşık makineleri, Arçelik çamaşır makineleri, Beko buzdolabı ürünleri, elektrikli ev aletlerinden buhar kazanlı philips ütü, braun blender setleri, toz torbasız süpürge makineleri, kış aylarında içinizi ısıtacak hermetik kombiler, Kumtel ısıtıcılar, cebinizi yakmayacak Baymak Inverter Klimalar ve diğerleri Black Friday gününe özel Cimri.com'da!

 • Teknoloji Ürün Kampanyaları
 • Mutfak Ürün Kampanyaları
 • Bakım Ürünleri Kampanyaları
 • Anne Bebek Ürünleri Kampanyaları
 • Moda Kampanyaları
 • Ev Eşyaları Kampanyaları
 • Araç Bakım Ürünleri Kampanyaları
 • Eviniz İçin Gıda Hijyen Ürünleri

2021 Black Friday İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

Dünya çapında yoğun bir ilgi gören Black Friday yani Efsane Cuma Türkiye’de daha birkaç sene önce yaygınlaştı desek yeridir. Ancak Efsane Cuma 2021’de Türkiye’de çok heyecanlı olacak gibi görünüyor. Üstelik Cimri.com uygulaması ile Black Friday’in tüm avantajlarını parmağınızın ucuna getiriyor. Görülmemiş indirim oranlarıyla alışveriş yapma imkânını Black Friday'de hem zamandan hem paradan tasarrufu yakalamanın tam zamanı!

Black Friday Nedir?

Tüm dünyada Noel yaklaşırken büyük markaların, marketlerin ve alışveriş sitelerinin yaptığı “çılgın” indirimlerin uygulandığı güne Black Friday deniyor. Geçen sene yoğun bir şekilde uygulanan ve ilgi gören Black Friday indiriminin 2021 yılında da uygulanması bekleniyor. 2021 Black Friday 26 Kasım’a denk geliyor.

Black Friday'in dünya çapında bu kadar rağbet görmesinin sebebi ise ürünlerde ciddi indirimlerin olmasıdır. Normal zamanlarda belki de alışveriş bile yapılamayacak kadar pahalı olan markaların ya da mağazaların %70, %80 hatta %90 indirim yaptığı günü elbette kimse kaçırmak istemeyecektir.

Black Friday İndirimleri Hangi Mağazalarda Geçerli?

Muhteşem markaların satışa sunulduğu birçok mağaza ve alışveriş sitesi bu güzel geleneğe ayak uydurarak bu sene de harika indirimler gerçekleştirecek. Black Friday 2020 indirimlerinde Trendyol.com adını duyuran en güçlü e-ticaret siteleri arasında yer alıyor. Türkiye pazarına yeni giren amazon.com.tr, Teknosa.com, Mediamarkt.com.tr, E-bebek.com gibi siteler Black Friday 2021 kampanyaları arasında beklediğimiz dev siteler arasında indirimlerini büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Özellikle elektronik kategorisinde; bu yıl kur artışı ile bir hayli artışa geçen iPhone 11, Apple Watch serilerinde ve aksesuarlarında, tanıtımı yeni yapılan 2020 Apple Tablet modellerinde, çözünürlükte sınır tanımayan LG OLED TV, Samsung QLED TV’ler, çeyiz hazırlığı yapanlar daha da uyguna satın alabileceğiniz Bosch ankastre setler, Siemens bulaşık makineleri, Arçelik çamaşır makineleri, Beko buzdolabı ürünleri, elektrikli ev aletlerinden buhar kazanlı philips ütü, braun blender setleri, toz torbasız süpürge makineleri, kış aylarında içinizi ısıtacak hermetik kombiler, Kumtel ısıtıcılar, cebinizi yakmayacak Baymak Inverter Klimalar ve daha fazla indirimli ürünler sizi bekliyor.

Diğer kategoriler arasında anne & bebek, süpermarket, spor&outdoor, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri yer alıyor. Tüm dünyanın heyecanla beklediği Black Friday’i kaçırmak istemiyorsak 26 Kasım 2021 tarihinde Cimri.com üzerinden takip ederek muhteşem ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çılgın alışveriş için geri sayım başladı!

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery