Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

376 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat
En Düşük Birim Fiyat
1/12Sonraki

Islak Mendil

Özellikle gün içerisinde bakteri barındıran alanlar ile yoğun temas halinde kullanılması gereken ıslak mendil, çeşitli içeriklerle üretilen ve kişisel bakım ürünleri olarak değerlendirilebilecek ürünlerdir. Genel tasarımları kağıt peçeteyi andıran ancak içeriklerinde dezenfektan amaçlı alkol barındıran ve tek tek katlı bir biçimde paketlenen peçete çeşitleridir. Kolonyalı mendil olarak da bilinen bu ürünler her kesimden kişinin günlük hayatında kişisel temizliklerine katkı olarak kullandıkları ürünlerdir. Birçok farklı kağıt ürünleri üreticisi veya  benzeri kişisel bakım ürünü markalarının bünyesinde bulunabilecek bu ürünler, farklı birçok çeşide sahiptir. Kokulu mendil de denilebilecek ıslak mendil, bireylerin temizlik ihtiyaçlarına yönelik olarak küçük ve büyük paketler halinde satılabilir. Bu ürünler el temizliği, makyaj temizliği, vücut temizliği gibi doğrudan insan vücuduna temas edebilecek şekilde üretildikleri gibi aynı zamanda mekanlarda da eşya temizliklerinde kullanılmak üzere çeşitlendirilebilir. Genel dezenfektan amaçlı kullanılan ürünler birçok farklı marka etiketi ile satıldığından temin edilmesi kolay olduğu da söylenebilir. Cimri.com da Türkiye genelinde en çok satan ıslak mendil çeşitlerini sayfalarında fiyatları ile listeleyebilir. Islak mendil ihtiyacı olan kişiler bu sayfalar üzerinde yer alan ürün çeşitlerini istedikleri her vakitte inceleyebilir. 

Islak Mendil Çeşitleri

Kişisel bakımın yaşamın her anında ne kadar önemli olduğu hemen her yaştan birey tarafından bilinir. İlk gelişim çağlarından başlamak üzere bireylere kazandırılması gereken öz temizlik rutinlerinin yanı sıra edinilmesi gereken en önemli alışkanlıklar yaşam alanlarının da temizliğidir. Öyle ki; hemen herkes tarafından bilinen bir gerçek olan ve sağlıklı yaşamın gerekliliklerinden sayılan temizlik, birçok farklı ürün yardımı ile yapılabilir. Bu ürünler genel olarak temizlik ürünleri kategorilerinde satışa sunulan ürünler olsalar da kimi malzemeler kendi içlerinde de çeşitlenebilir. Buna en iyi örneklerden biri ise ıslak mendil olarak isimlendirilen ürünlerdir. Islak mendiller daha önce de bahsi geçtiği üzere hem kişisel bakım rutinlerinde hem de yaşam alanlarını temizlemek üzere kullanılan ve hızlı dezenfektan olarak da nitelendirilebilecek malzemelerdir. Hem üretim biçimleri hem de paketleme stilleri açısından kullanımı oldukça pratik olan bu ürünler birçok farklı marka tarafından farklı paket içerikleri ile satılabilir. İşte bu noktada hemen her an kullanılabilecek olan ürünlerin çeşitlerinden bahsetmek gerekir. Islak mendiller genel olarak ellerin temizlenmesi amacı ile kullanılan ürünler olarak bilinseler de bu ürünler tüm vücut üzerinde kullanılabilecek çeşitlere de sahiptir. Özellikle kadınlar için üretilen ve kozmetik ürün kategorisinde değerlendirilebilecek olan makyaj temizleme mendilleri de yine ıslak mendil olarak üretilen ürünlerdir. Bu ürünlerin çeşitli boylarda üretilmesi ise markaların tamamen kullanım alanlarına uygun seçeneklerle ürün üretme stratejisinden kaynaklanabilir. Mekanlarda eşyaların tozunu almak ya da dökülen herhangi bir maddeyi hızlıca temizleyip dezenfekte etmek amaçlı kullanılan ıslak mendil çeşitlerinin paket seçeneklerinden bahsetmek gerekirse; bu ürünlerini ıslak mendil 24x90 yaprak olarak üretildiği söylenebilir. Tek mendil boyutu 24 cm olan ve paketinde 90 adet ürün bulunan bu ürünler temelde büyük paket seçenekleri içinde gösterilebilir. Ancak bu ürünlerin yalnızca eşya temizliği için kullanılmak zorunda olmadığını bu noktada hatırlatmak gerekir. Özellikle içeriğinde insan cildine zarar vermeyecek oranda alkol barındıran çeşitlerin yüz, el ve vücut temizliğinde ideal seçenekler olduğu söylenebilir. Islak mendil 12x90 yaprak ürünler ise tercihe göre özellikle çantalarda rahat taşınabilmek üzere tasarlanmış ürünlerdir. Bunlar da yine hem yüz, el ve vücut temizliğinde hem de genel temizlikte kullanılabilecek çeşitlere sahiptir. Islak mendillerin en çok satan çeşitlerinin ise 3’lü paket ıslak mendil olarak satışa sunulan ürünler olduğu söylenebilir. Tüm bu ürün çeşitleri farklı koku ve marka alternatifleri ile cimri.com sayfaları üzerinden incelenebilir. 

Islak Mendil Fiyatları

Temizlik ürünleri içinde her an taşınabilecek özelliklere sahip çeşitler ıslak mendillerdir. Günün her saatinde ve her an kullanılabilecek olan bu ürünler, kişisel bakım ürünleri içinde en çok tercih edilen çeşitler olduğu söylenebilir. Kozmetik ve kişisel bakım alanında hizmet veren birçok firma tarafından üretilen ve hemen her an bulunabilecek biçimde çeşitliliğe sahip olan ıslak mendil fiyatları genel olarak uygun fiyat aralıklarında olsalar da ürünlerin kullanım alanları, paket içerikleri, markaları gibi değişkenlere göre fiyatları da değişebilir. Islak mendil fiyatlarını etkileyen diğer faktörler ise ürünlerin içeriklerinde bulunan maddelerin kalitesi olabilir. Bu noktada en temelde ürünün üretildiği kağıt kaliteyi belirleyen en önemli faktörler içinde gösterilebilir. Yine ürün içeriğinde kullanılan alkol oranı, ürünün kokusu, temizleme oranı gibi etkenler de fiyatlar üzerinde etkili konular içinde gösterilebilir. Son olarak da fiyatları etkileyen konular markaların satış politikası olabilir. Bu noktada da yoğun üretim yapan ve yoğun satış lokasyonuna sahip olan markalar ile daha butik çalışan markalar arasında fiyat farkları gözlenebilir. Kişisel temizliğine önem veren kişiler tarafından sıklıkla kullanılan ıslak mendil çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi sahip olmak isteyenler günü her saatinde cimri.com sayfalarında inceleme yapabilir.  

Islak Mendil Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Temizlik ve bakım konularının oldukça önemli olduğu yaşam rutinlerinde en sık kullanılan ürünler ıslak mendillerdir. Günlük kullanıma uygun olarak üretilen bu ürünler bireylerin genel temizlik alışkanlıklarına yardımcı olmak üzere kullanılabilir. Ancak ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli detaylar olduğundan ürünlerin kullanım alanlarını iyi belirlemek gerekir. Örneğin; yüz temizliğinde kullanılmak üzere temin edilecek ise bu ıslak mendillerin içerikleri oldukça önemlidir. Alkol oranı yüksek ve yoğun mendiller yüz veya vücutta bir takım alerjik reaksiyonlara sebep olabileceğinden bu tip içeriklerin yüz ve vücut temizliğinde kullanılmamasına özen göstermek gerekir. Bilindiği gibi ıslak mendiller çeşitli koku esansları ile üretilir. Bu kokular doğada bulunan çeşitli bitki ve çiçekler olabileceği gibi meyve kokuları da olabilir. Aynı zamanda okyanus kolonyalı ıslak mendil gibi seçeneklerde daha çok ferahlık hissi vermek üzere geliştirilen çeşitlerdir. Bu nedenle kullanıcılar zevklerine uygun kokuya sahip ıslak mendil seçme özgürlüğüne sahiptir.  Ürünleri temin ederken kokularından ziyade paket seçenekleri de önemlidir. Örneğin yoğun kullanım yapan kişiler tarafından genel olarak büyük paketler daha ideal seçenekler olabilir. Bunların yanı sıra ıslak mendil satın alırken ürünlerin markaları ve bu markalar hakkındaki kullanıcı yorumlarına bakmak da önemlidir.