track source
track source

Bebek Odası Tekstili

Bebek Odası Tekstili Fiyatları

3958 Ürün gösteriliyor.
Bebek Odası Tekstili fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Odası Tekstili modelleri ve Bebek Odası Tekstili fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Odası Tekstili kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti, Bebek Battaniyesi, Bebek Yatağı, Bebek Yastığı-Kılıfı. 3958 adet Bebek Odası Tekstili fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Taç Şirinler Lisanslı Uyku Seti
Taç Şirinler Lisanslı Uyku Seti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Odası Tekstili

Bebeğinizin doğumdan sonraki rahatı için bebek odasında olması gereken bazı tekstil ürünleri vardır. Bebeğiniz vücut yapısı açısında gelişmekte olduğu gibi beden olarak da çok hassas olduğundan onlar için tercih edeceğiniz tekstil ürünleri yetişkinlerin tekstil ürünlerine göre daha özenli olmalıdır. Uyku konforu bebeğin zihinsel ve fiziksel gelişimi için oldukça önemlidir. O yüzden bebeğiniz için seçeceğiniz beşik ve beşiğin minderi oldukça önemlidir. Beşik seçiminde bebeğin kaç aylık olduğu önemli bir kriterdir. Çünkü yeni doğmuş bebekler için titreşim modu olan salıncaklı beşikler daha uygundur. Yeni doğan bebekler hareketsiz oldukları için gaz çıkarmakta zorlanırlar ve gaz sancısı de bebeğin karın ağrısı çekip uykusuz kalmasına neden olur. Titreşimli model bebek beşikleri bebeğinizin uyurken gaz çıkarmasına yardımcı olacağı için daha rahat gaz çıkarmasına yardımcı olur. Ayrıca beşiğin salıncaklı model olması da çocuğun daha rahat uykuya dalmasına yardımcı olur. Beşiğin yapısı kadar bebek yatağı da oldukça önemlidir. Yatağın minderinin ortopedik olması bebeğin kas ve omurilik gelişimini destekler. Ayrıca dolgulu olması bebeğin rahat etmesi için de önemlidir.     

Bebek Odası Tekstili Ürün Modelleri

Bebek odası tekstil çeşitleri oldukça fazladır. Bebeğin yatağından nevresim takımına, cibinliğinden pike takımına kadar oldukça geniş bir içeriğe sahip olan bebek odası tekstil çeşitlerinde kaliteden şaşmamak gerekir. Tekstil ürününün çeşidi ne olursa olsun bebeğinizin sağlığı için hijyenik olmasına dikkat etmelisiniz. Aldığını bebek tekstil ürünü nevresim takımı da olsa bebeğiniz için alacağınız yastık kılıfı da olsa ürün içeriğinde bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyecek bir kimyasal bulunmamalıdır. Bebek nevresim takımı seçerken kişisel zevkinizi ön planda tutabilirsiniz. Ama alacağınız ürünün bebeğinizin cildine zarar vermemesine dikkat etmelisiniz. Bu yüzden sipariş verirken ürün özellikleri kısmına bakıp içeriğinde bebeğinizin sağlığına zarar verecek herhangi bir kimyasal boya ya da alerjen bir etkisi bulunup bulunmadığına dikkat etmelisiniz. Yetişkin nevresim takımlarında olduğu gibi bebek nevresim takımları da nevresim, çarşaf ve yastık kılıfından oluşur. Ürün içeriğinin bebeğinizin cildine zarar vermediği gibi cilde nefes aldıran rahat ve yüzeyi yumuşak bir kumaştan dokunmasına dikkat etmelisiniz. Bebek uyku seti de tıpkı bebek nevresim takımı seçimi gibi bebeğinizin uyurken rahat etmesi için tasarlanmış içeriğinde bebeğinizin alerji olmasına neden olacak kanserojen içerikli metaller bulunmamalıdır. Bebek battaniyesi bebek tekstil ürünlerinin olmazsa olmazlarındandır. Bebek battaniyesi seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta battaniyenin hafif olmasıdır. Ağır bir battaniye bebeğinizin hareket etmesini engelleyip rahat etmesinin önüne geçer. Bebeğiniz için battaniye seçiminde battaniyenin yapımında kullanılan kumaşa da dikkat etmelisiniz. Pamuklu kumaş cildinin nefes almasına yardımcı olup uyku sırasında terlemesinin önüne geçer. Bebek yastığı – kılıfı seçiminde de bebeğinizin cildine ve sağlığına zarar verecek bir kimyasal bulunmamalıdır. Yastık kılıfının dokusu yumuşak olmalıdır. Bebek yorganı seçiminde yorganın iç ve dış malzemesine dikkat etmelisiniz. İç kısmı dolgulu dış kısmı ise pamuklu kumaştan üretilen modeller bebeğinizin rahatı için oldukça önemlidir. Pamuklu kumaş bebeğinizi terletmeyeceği gibi yumuşak dokusuyla da bebeğinizin konforlu bir uyku çekmesini sağlar. Bebek cibinlikleri özellikle yaz aylarında bebeğinizin sivrisinek, sinek tarzı zararlıları bebeğinizden uzak tutacağı için özellikle yeni doğan bebeklerinizin beşiğinde olması gerekir. Bebek yatak çarşafı bebeğinizin cildinde alerjik reaksiyona yol açmamalıdır. Bebek yatağı koruyucu montaj gerektirmeyen modellerini tercih ederek bebeğinizin uyku sırasında yataktan düşmelerini önleyici bariyerdir.

Bebek Odası Tekstili Ürün Fiyatları

Bebek odası tekstili fiyatları bebeğinizin odası için alacağınız tekstil ürününün modeline göre değişiklik gösterir. Örneğin bebek odanız için alacağınız oyun parkı yatağı ile bebek pike takımı fiyatları aynı değildir. Ürünün modeli, yapımında kullanılan malzeme kalitesi ve çeşidi bebeğiniz için alacağınız tekstil ürününün fiyatının değişmesine katkı sağlayan faktörler arasındadır. Bebeğiniz için alacağınız bir nevresim ya da pike takımı tek olarak satılan battaniye ya da yastık kılıfına oranla fiyat olarak daha farklıdır. Aldığınız bebek tekstil ürününün kalitesi ve markası da fiyatının değişiminde etkilidir. Aldığınız ürünün kaliteli ve dayanıklı olması markayla da alakalıdır. Bilinen ve tecrübesi ile tanınan markalar müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için üretim yaparken kaliteden şaşmaz. Bebeğin cilt hassasiyetini göz önünde bulundurduğu için nevresim takımı, battaniye, pike takımı gibi bebek tekstil ürünlerini üretirken içeriğe dikkat ederler. Sentetikten çok pamuklu ürünler ürettikleri için de maliyetleri değişir. Maliyetteki değişme de bebek tekstil ürününün fiyatına yansır.    

Bebek Odası Tekstili Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebeğiniz için alacağınız bebek odası tekstil ürünlerinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle bebek odası tekstili sayıca fazla olmasına rağmen hepsinde olması gereken ilk özellik ürünün hijyenik olmasıdır. Bebeğiniz için alacağınız nevresim takımı, battaniye, yatak gibi ürünlerin yapımında kesinlikle insan sağlığına zarar verecek kimyasallar bulunmamalıdır. Çocuk için alacağınız uyku seti kesinlikle mevsime uygun olmalı ve bebeğin terlemesinin önüne geçmelidir ki bebeğiniz rahat bir uyku uyusun. Ayrıca alacağınız battaniye tarzı uyku setlerinin hafif yapıda ve yumuşak olması bebeğinizin rahatı ve konforu için önemlidir. Bebeğiniz için alacağınız yastığın bebeğin boynuna zarar vermeyecek bir yükseklik ve boyutta olması gerekir. Uyku sırasında bebeğinizin zarar görmesini engellemek için yastık kılıfı seçerken fermuarlı olanları tercih etmemelisiniz. Bebeğiniz için alacağınız bebek tekstil eşyalarının temizlemesi kolay ve makine kullanımına uygun olması ve leke tutmayan hafifi bir kumaştan üretilmesi bebeğin hijyeni için oldukça önemlidir.     

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery