Bebek Odası Tekstili

En Ucuz Bebek Odası Tekstili Fiyatları

4257 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    bebek arabasıpuset
Bebek Odası Tekstili fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Odası Tekstili modelleri ve Bebek Odası Tekstili fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Odası Tekstili kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bebek Uyku Seti, Bebek Yatağı, Bebek Nevresim Takımı, Bebek Battaniyesi, Oyun Parkı Yatağı. 4257 adet Bebek Odası Tekstili fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Bebek Odası Tekstili Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bebek odası tekstili, yeni doğmuş bebeğiniz için oldukça önemlidir. İncelediğiniz ürünlerin kumaşlarının pamuklu olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Seçtiğiniz tekstil ürünlerinin renkleri ise açık tonlarda olmalıdır. Bebek yatağı alacaksanız ortopedik ve pamuklu yüzeyden olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra ürünlerin görünüşünden çok kalitesine önem vermelisiniz.

Bebek Odası Tekstili Ürünleri Nelerdir?

Bebek odası tekstilinin olmazsa olmaz ürünü arasında yer alan bebek uyku seti içinde; yorgan, yan koruma, baş koruma, çarşaf, yastık, alt değiştirme minderi ve kirli torbası bulunmaktadır. Özellikle bebeğinizin sağlığı için bebek uyku setlerinin temizliğine daha çok önem vermeniz gerekmektedir. Bebek uyku setinin yorganı silikon, elyaf ya da kaz tüyünden oluşmaktaysa; 40 derecelik programlarda kolayca yıkayabilirsiniz. Bu tip yorganları kurutma makinesinde de 60 derecede kurutabilir ve hızlıca yeniden kullanıma hazır edebilirsiniz. Çarşaf ve kılıflara gelindiğinde ise; ideal yıkanma derecesi 40 derecedir. Bütün bu bebek uyku temizleme ve yıkama işlemlerinde bebeğiniz için organik deterjan kullanmanız, bebeğinizin sağlığı açısından oldukça önemli olacaktır. Bebek nevresim takımı alarak bebeğinizin rahat bir uyku uyumasını sağlayabilirsiniz. Bebek nevresim takımı alırken dikkat etmeniz gereken tek nokta pamuklu kumaştan yapılmasıdır. En çok tercih edilen diğer ürün ise bebek yatağı olarak bilinmektedir. Seçim yaparken terletmeyen malzemelerden yapılmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Bebeğinizi soğuk havalarda dış etkenlerden ve rüzgardan korumak, uyurken sarıp sarmalamak için sıkça kullandığınız bebek battaniyesi, çocuklu evlerin olmazsa olmazı bebek tekstili arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra bebek yastığı ve kılıfı, pike takımı, yorgan, cibinlik, yatak çarşafı ve alez de en önemli ürünler arasındadır. Bebeğinizin eğlenmesi ve oyalanması için alınan oyun parklarının içine konumlandırılan oyun parkı yatağı da bebek odası tekstili ürünleri içindedir ve seçimi yine terletmeyen, pamuklu yüzeylerden olmalıdır. Bebeklerimizin hassas kıyafetleri diğer kıyafetlerden ayrı olarak tutulmalıdır. Bu amaçla üretilen bebek kirli torbası, farklı çeşit ve modellerde tasarlanıp üretilmiştir. Anneler her gün 2 ya da 3 kere bebeklerinin üstlerini değiştirirler. Değiştirdikleri kirli bebek eşyaları, diğer kirli eşyalardan farklı yere konması gereklidir. Bunun nedeni de bebek eşyalarının diğer eşyalardan daha hassas olmasından kaynaklıdır. Bu yüzden diğer kirli torbalarına konulmamalıdır. Torbaların bir diğer amacı da bebek odalarında süs amacıyla kullanılmasıdır. Sizde ihtiyacınıza göre olan bebek tekstili ürünlerine bebek kategorisi adı altında ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Bebek Odası Tekstili Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Bebek odası tekstili ürünlerinin fiyat aralıkları marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bebek odası tekstili ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.