Bebek Kirli Torbası

Bebek Kirli Torbası Fiyatları

12 Ürün gösteriliyor.
Bebek Kirli Torbası fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Klozet Kapak Kilidi Fiyatları
 • Bebek Kolonyası Fiyatları
 • Bebek Köşe Koruyucu Fiyatları
 • Bebek Külodu Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Kirli Torbası Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Bebek Kirli Torbası markası:

  En Çok İncelenen Bebek Kirli Torbası Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Bebek Kirli Torbası Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 12 Bebek Kirli Torbası modeli içerisinde en ucuz Bebek Kirli Torbası fiyatı 40.87 TL iken, en yüksek Bebek Kirli Torbası fiyatı 149.01 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Kirli Torbası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Kirli Torbası fiyatı ise 88.11 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Kirli Torbası Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Kirli Torbası

  Her ebeveyn çocuğu için en iyisini ister. Bebekler doğaları gereği ihtiyaçlarını kendileri karşılayamaz ve bu süreçte diğer insanlara mahkumdurlar. Anne ve babalar çocukları doğmadan evvel çocuklarının yaşam alanlarını düzenlemeye başlar. Bu süreçte bebeğin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek isterler. Her ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar muhakkak eksik bazı eşyalar kalır. Yenidoğan bebeklerin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri ise bezdir. Özellikle yenidoğan bebekler çok fazla dışkı yapar. Bu noktada çocuklarını çeşitli bakterilerden korumak anne ve babanın görevidir. Bebek odasına alınacak bebek odası kirli torbası, bebeklerin kirli ve temiz çamaşırlarını birbirinden ayırmada yardımcı olacaktır. Bebekler için özellikle temizliği çok fazla dikkat edilmesi gerekir. Kirli torbaları ebeveynlerin vazgeçilmez eşyalarından biridir. Kirli çamaşır torbası sayesinde bebeğin odası daha temiz ve ferah olacaktır. Kirli torbası çocuğunuzun kirli eşyalarını saklayabileceğiniz ekstra bir alan yaratır. Bebeğin odasında anne ve babalar oldukça fazla vakit geçirir. Bebeğin her kirlettiği eşya için banyoya gidip gelmek yorucu olabilir. Bu noktada çamaşır torbaları daha kullanışlı olur. 

  Bebek Kirli Torbası Modelleri ve Özellikleri

  Bebek kirli torbaları bebekler için üretilen diğer eşyalar gibi yine sağlıklı materyallerden üretilir. Alerjik olmayan ve bakteri üretmeyen kumaşların kullanılması önemlidir. Bu malzemeler bebeklerin sağlığı için en kullanışlı ürünlerdir. Bebek kirli torbaları bebeklerin kıyafetleri ile doğrudan temas ettiği için içerisinde herhangi bir katkı maddesi olmaması gerekir. Rengi akan ya da bakteri üreten bir kumaş bebeğe zarar verebilir. Akan rengi bebeğin cildine temas halinde ciltte alerjik reaksiyonlar gözlenebilir. Bakteri üreten kumaşlar ise bebeğin hastalanmasına sebep olabilir. Bebeklerin altı aydan önce savunma sistemleri gelişmemiş olur. Bu noktada bebeğin sağlığını korumak doğrudan ebeveynleri ilgilendirir. Kalitesiz malzeme kullanımı bebeğe zarar verebilir. Hiçbir ebeveyn bebeğinin zarar görmesini istemez. Kirli torbaları piyasada erkek bebek kirli torbası ve kız bebek kirli torbası şeklinde bulunabilir. Fakat torbalar genellikle cinsiyetsiz olarak yer alır. Bebek kirli bez torbası içine sürekli bez atılacağı için sürekli yıkamaya uygun olmalıdır. Bu torbaları kullanıcılar yalnızca bez atmak için kullanmayabilir. Bebek odasına uygun tasarımlarla olan bu eşyalar temiz bez ya da temiz eşya saklamak için de kullanılabilir. Bu torbaların temizliği bebekler için uygun deterjanlarla yapılmalıdır. Bebek ürünlerini içinde biriktirmek için daha büyük boyutlu torbalar tercih edilebilir. Eğer bebek odasında saklama alanı çok değilse daha küçük torbalar tercih edilip odanın alanı daraltılmaması daha uygun olur. Kirli torbası bebek odaları için elzem bir ihtiyaç sayılabilir. Bebeğin odasından çıkmadan kirli çamaşır ya da bezleri odada biriktirmeye yarar. Bir diğer ihtimal ise bebeğim temiz eşyalarını ya da temiz bezlerini saklamaktır. Bu da yine ebeveynlerin oda dışına çıkmadan hızlıca bebeğin ihtiyaçlarını görmelerini sağlar. Bebek kirli torbalarının çok fazla model bulunur. Daha çok tercih edilen modeller arasında çok cepli modeller bulunur. Bu ürünlerde bulunan fazla cepler farklı şeyleri depolama alanı sunar. Ayrıca bu torbalar bebeklerin oyuncaklarını saklamak için de ideal sayılabilir. Kullanıcılar ihtiyaç doğrultusunda bu torbaları istedikleri alanda kullanılabilir.  

  Bebek Kirli Torbası Fiyatları

  Bebek kirli torbası fiyatları piyasada çok çeşitli şekilde bulunur. Piyasada bulunan çok çeşitli model fiyatların oldukça farklılaşmasına sebep olur. Bazı kullanıcılar kirli torbaları yerine bebek kirli poşeti çeşitlerini kullanmak isteyebilir. Bu modeller genellikle tek kullanımlık olur. Her ne kadar doğaya daha az zarar vermek için diğer modeli tercih etmek daha uygun olsa da bu modeller de kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilir. Bebek kirli torbalarının fiyatlarını etkileyen en önemli konu torbaların üretim materyalidir. Yüzde yüz pamuk, antibakteriyel olan kumaşların fiyatları polyester ve naylon içeren kumaşlara göre daha yüksek olabilir. Kumaş kalitesi arttıkça fiyatların da yükselmesi beklenir. Bebek kirli torbalarının üzerinde bulunan desenler ve şekiller de fiyatlar üzerinde etkili olabilir. Marka ve modellerde görülen fiyat farklılıkları gayet normaldir. Her kullanıcı kaliteli ürünlere daha uygun fiyatla sahip olmak ister. Bu noktada Cimri.com sitesi incelenip fiyat performans karşılaştırması yapılabilir.   

  Bebek Kirli Torbası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebek kirli torbası satın almadan önce kullanıcıların bu torbalardan beklentilerini belirlemesi gerekir. Torbaların ne için kullanılacağı torba seçimini doğrudan etkiler. Anne ve babalar bebeklerin kirli çamaşırlarını ayrı bir torbada biriktirmelidir. Bu noktada torbada depolanacak şeyin bebek bezi mi bebek çamaşırı mı olduğu önemlidir. Kirli bebek bezi çöp torbaları da seçenekler arasında yer alır. Bu torbalar tek kullanımlık ve çok kullanımlık olabilir. Pamuklu olan torbalar genellikle çamaşırlar için daha uygundur. Eğer satın alınan ürünün uzun yıllar boyunca kullanılması istenirse ürünlerin sık sık yıkamaya uygun olması gerekir. Asılan modeller dar alanlar için daha uygun olabilir. Asılan ürünler daha az yer kaplayacağı için dar alanlar için ideal modellerdir. Çok cepli torbalar ise oyuncak saklamak, çamaşır koymak için ideal sayılabilir. Bazı torbaların altı kısmında sert bir tabaka bulunur. Bu tarz modeller de dolap görevi görür. Bebek çamaşırları, havluları gibi eşyaları koymak için uygun sayılır. Anne ve babalar torbaları satın almadan önce kullanım amaçlarına uygun tercih yapmalıdır. Bu torbalar her alanda kullanılabilirler. Değişik model, desen ve tasarımlarıyla piyasada oldukça çok çeşitli olarak bulunur. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery