Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oyun Parkı Yatağı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oyun Parkı Yatağı markası:

En Çok İncelenen Oyun Parkı Yatağı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oyun Parkı Yatağı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 176 Oyun Parkı Yatağı modeli içerisinde en ucuz Oyun Parkı Yatağı fiyatı 19.0 TL iken, en yüksek Oyun Parkı Yatağı fiyatı 5003.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oyun Parkı Yatağı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oyun Parkı Yatağı fiyatı ise 360.42 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oyun Parkı Yatağı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oyun Parkı Yatağı

Bebeklerin gelişimiyle birlikte, ihtiyaçları da oldukça artmaktadır. Bebekler büyüdükçe hareketlilikleri artar. Hareketli bebekleri kontrol etmek ve güvenliklerini sağlamak oldukça zordur. Oyun parkı yatağı, bebeklerin kendi kendilerine oynarken ve uyurken kullanabilecekleri en güvenli ürünlerin başında yer alır. Özellikle 1 ile 3 yaş aralığındaki bebekler için oldukça kullanışlı ve güvenli bir üründür. Ebeveynlerin genel sorunlarından biri olan, uyuyan ve oyun oynayan çocukları sürekli gözetim altında tutma sorunu park yataklar ile oldukça kolay bir şekilde çözülmektedir. Oyun parkı yatakları bebekler tarafından ters dönme veya devrilme imkanı olmayan, oldukça ağır bir üründür. Bebeklerin tırmanmasına olanak vermeyen şekilde tasarlanmıştır. Bebekler için gelişen teknolojiyle birlikte tasarlanan oyun parkı yatağı oldukça kullanışlıdır. Oyun oynanabilecek geniş bir alana sahip olmasının yanı sıra kolay taşınabilir üründür. Aynı zamanda bebeklerin uyumaları için yumuşak zeminli bir yatağa sahiptir. Adından da anlaşıldığı gibi hem miniklerin güvenli vakit geçirmeleri hem de rahat bir uyku çekmeleri hedeflenerek tasarlanmıştır. 

Oyun Parkı Yatağı Modelleri

Oyun parkı yatağı çeşitleri günümüz teknolojisiyle üretilen elverişli bir üründür. Ebeveynlerin severek tercih eder. Ürün birçok amaca hizmet etmektedir. Bunlardan biri yeri kolaylıkla değiştirebilir bir yatak olmasıdır. Özellikle 1-3 yaş grubundaki bebek ebeveynlerinin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Bebek oyun park yatağı, bebek için oldukça geniş bir alana sahiptir. Bebeğin rahatlıkla dönmesi için yeterli alana sahiptir. Bebek, oyun parkı yataklı olan ürünün içinde güven içinde uyuyabilir. Bebekler için özel olarak tasarlanan park yatakların birçok çeşidi vardır. Bunlardan bazıları müzikli, anne yanı veya alt değiştirme üniteli olarak adlandırılır. Her farklı park yatak, farklı amaçlar için özel olarak üretilmiştir. Anne yanı park yatak; annelerin yataklarının yanıyla birleştirilerek beraber yatıyormuş hissi verir. Müzikli olanlar, bebeğin uykuya dalmasına yardımcı müziklere sahiptir. En önemlisi olan alt değiştirme üniteli park yataklar ise; ortalama insan boyuna uygun, geniş bir tezgaha sahiptir. Ebeveynlerin, zor olan bebek bakımlarını kolaylaştırmak amacıyla üretilir. Oyun park yatağı, etrafı dayanıklı bir ağ ile örülmüştür ve sağlamdır. Park yataklarını yerinden oynatması bir bebek için oldukça zordur. Park yatak, oyun oynarken ve uyurken bebeğin güvenli bir şekilde vakit geçirebileceği bir üründür. Oyun parkı ile kontrollü bir şekilde hareket alanı belirlenir. Bebek ani bir hareketle eğildiğinde boyu yetmeyeceği için düşmez ve zarar görmez. Özel olarak üretilen bu oyun parkı yatak modellerinin boyutları da farklıdır. Park yataklar yayıntı toplamak için de güzel bir oyuncak filesidir. Bebeklerin oyuncaklarını istedikleri gibi dağıttıkları eğlenceli bir alan sunar. Bebekler hassas varlıklar oldukları için, emeklerken yerin soğuk olması nedeniyle üşütürler. Park yatakları tercih etmek, ebeveynlerin hassas bebeklerinin hasta olmasını da engeller. Genellikle bebekler oyun parkları içinde uyuya kalırlar. Bebekler kaldırılıp yatağa yatırılmak istenir fakat çoğunlukla uyanıp, ağlamaya başlarlar. Park yataklar, bu gibi durumların önüne geçmek için adeta bir biçilmiş kaftandır. Sabit bebek yataklarına oranla oldukça hafif ve taşıma kolay olan park yataklar birçok kullanıcı tarafından oldukça tercih edilmektedir. 

Oyun Parkı Yatağı Fiyatları

Oyun parkı yatağı fiyatları birbirinden oldukça farklıdır. Birçok amaca yönelik tasarlanan park yataklarda marka ve modele göre fiyat aralıkları olur. Tek işlevi oyun alanı ve yatak olan sade bir model ile ek özelliklere sahip herhangi bir ürün arasında fiyat farklılıkları vardır. Bebeğin uyku vaktinde ve geriye kalan zamanında mutlu ve güvenilir bir alanda vakit geçirmesini isteyen ebeveynler, sıklıkla park yatakları tercih ederler. Özel kampanyaları takip ederek bütçenize uygun olan bir modeli, güvenle tercih edebilirsiniz. Oyun parkı ve yataklarının içinde bulunan sünger yataklar, çıkıp takılabilir parçalardır. Bu yataklar tercih edildiğinde yatak başka alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Farklı bir yumuşak yatağa ihtiyaç duyulmaz ve bütçeye oldukça katkı sağlar. Kimi zaman ekstra, sabit bir bebek yatağı almaktansa bebek park yatakları tercih edilir. Bu sayede tek bir fiyata çok işlevli birçok eşyanız olacaktır. Eğer yazlık ev gibi ekstra bir yerde uzun süre kalınacaksa, kolay taşınabilen park yataklar en büyük yardımcınız olacaktır. Farklı iki ürüne ihtiyaç duymadan tek bir ürünle birçok yerde bebeğin konforu sağlayabilecektir. 

Oyun Parkı Yatağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oyun parkı yatağı satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Bunlar bebeğin ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterir. Bebekler çok hassastır. Satın alınacak park yatağın da, bebek sağlığına zararlı olmayan materyallerden üretilmiş olması çok önemlidir. Oyun parkı yatağı özellikleri arasında bulunan file kısmın şeffaf ve sık sağlam örülmüş olmasına dikkat edilmelidir. Bu sayede bebek fileyi kolaylıkla yırtamaz. Ayrıca şeffaf olması bebeğin sık sık kontrol edebilmesine yardımcı olur. oyun parkı yatağı kullanımı oldukça kolaydır. Satın alınacak park yatağın tekerlekli olması kolay bir şekilde yer değiştirebilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda herhangi bir seyahat esnasında kolay taşınması amacıyla çantalı modelleri tercih etmek doğru olacaktır. Taşıma çantası sayesinde, kullanılmadığında kolaylıkla kapatılıp açılan park yataklar oldukça az yer kaplar. Bebeklerin gelişimleri doğrultusunda seçilecek olan park yatağın boyutlarına doğru karar verilmelidir. Satın alınacak park yatak seçilmeden önce diğer modelleriyle karşılaştırılıp ondan sonra karar verilmelidir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery