Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Altın Yastığı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Bebek Altın Yastığı markası:

En Çok İncelenen Bebek Altın Yastığı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Altın Yastığı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4 Bebek Altın Yastığı modeli içerisinde en ucuz Bebek Altın Yastığı fiyatı 17.34 TL iken, en yüksek Bebek Altın Yastığı fiyatı 17.34 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Altın Yastığı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Altın Yastığı fiyatı ise 17.34 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Altın Yastığı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Bebek Altın Yastığı modelleri arasında en çok indirim bulunan 4 Bebek Altın Yastığı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Altın Yastığı

Bebeklerde gelişim dönemleri farklı özellikleri ve kriterleri ön plana çıkarır. İlk doğdukları andan itibaren çevreyle uyum sağlamaya çalışan bebeklerde fiziksel gelişim, motor gelişimi ve zeka gelişimi farklı alanlarda ilerler. Bebeklerin fiziksel gelişimi ilk aylarda çok hızlı ilerler ve daha sonra yavaşlayarak devam eder. Özellikle 0-1 yaş aralığında kafa yapısı ve şekli oldukça değişiklik gösterir. Yumuşak ve kolay şekil alabilen kafa yapısı için bebekler farklı yöntemler kullanılarak korumaya alınır. Bebeklerin baş çevresinde ve belirli noktalarında şekil bozuklukları görülebilir. Bu durum oldukça normal olarak kabul edilir. Henüz sertleşmemiş olan ve kolay şekil alabilen kafa yapısı sürekli aynı noktadan uygulanan baskı sonucunda farklı şekillere bürünebilir. Bu tür durumlarda bebeğin bakımını üstlenen kişiler tarafından kafa yastıkları tercih edilir. Bebek kafa yastığı gereksinimler doğrultusunda farklı şekillerde ve özelliklerde üretilir ve tasarlanır. Bu farklılığın oluşmasında bebeğin yaş aralığı, yenidoğan olup olmaması, hangi işlem için kullanılacağı önem taşır.

Bebek Kafa Yastığı Çeşitleri

Bebeklerde kullanılan ürünler ve bu ürünlerin kullanım şekli her ihtiyaca göre farklılık gösterir. Oldukça hassas bir dönem içerisinde yer alan yenidoğan bebekler özenli bakım ister. Bebeklerde özellikle ilk aylarda öne çıkan durum bıngıldak denen bölüm ile ilgilidir. Başın üst tarafında yer alan bıngıldak kısmı oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu Yapı farklı baskılar nedeni ile kolayca şekil alabilir ya da şekli bozulabilir. Bebeğin bakımını üstlenen kişiler aynı yönde yatırmak yerine bebeğin yönünün değiştirilerek uyuması gerektiğini bilirler. Aynı şiddette ve yönde uygulanan baskı diğer tarafa göre farklı bir şekil oluşumu gerçekleştirir. Oluşan bu durum için öncelikle normal olduğu kabul edilir. Bıngıldak kısmı oldukça uzun süre içinde kapanır ve bu süreç içerisinde kafa yastıkları sayesinde şekil bozuklukları giderilebilir. Bebek kafa yastıkları bazen şekil bozukluğu oluşmasına önlem amacıyla kullanılabilir. Bununla birlikte oluşan şekil bozukluklarını gidermede de kullanılan yastık modelleri mevcuttur. Özellikle uyku sırasında hep aynı tarafa yatan bebeklerde bu tür sıkıntılar görülür. Bebeğin bakımını üstlenen kişilerin endişelenmesine gerek yoktur. Bebek düz kafa yastığı sayesinde oluşan düzlük kolaylıklar giderilir. Düz bebek yastıklarında orta bölümde delik bulunur. Bu delik bebeğin düzleşme görünen kısmına denk gelir. Ayrıca başın çevresini saran özel bölümü ile ve delik kısmı sayesinde şekil bozuklukları kolaylıkla giderilir. Bebeğinizin rahat nefes almasına yardımcı olunur. Bebek bu ürünlerde başını kolaylıkla çevirebilir. Rahat bir uyku pozisyonu için oldukça ideal bir üründür. Yenidoğanlarda, bebeklerde ve hatta çocuklarda tercih edilen bir diğer ürün ise bebek kafa koruma yastığı olarak bilinir. Otomobillerde, piknikte, ev ve farklı yaşam alanlarında bebeğinizin baş çevresinin zarar görmemesi için tasarlanan ürünler hayatınızı kolaylaştırır. Üç çevresinde yer alan çıkıntısı ile olası darbe, kaza ve ani durumlarda bebeğinizi koruma altına alır. Farklı renk ve modelleri ile bebeğinizin ve sizin tarzınızı ortaya çıkarır. Ayrıca bebek kafa koruma yastığını ana kucağı gibi ürünlerin içerisinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel kumaşı ve pamuklu yapısı sayesinde bebeğinizin rahat etmesini sağlarsınız.

Bebek Kafa Yastığı Fiyatları

Bebekleri için her şeyin en iyisini düşünen anne ve babalar onarın gelişim dönemleri yakında takip ederler. Özellikle ilk aylarda en çok dikkat edilmesi gereken husus kafa yapısı olarak bilinir. Başın belli bölgeleri daha hassas ve yumuşaktır. Ani ve sert müdahale ile birlikte aynı şiddette uygulanan baskı nedeniyle şekil bozuklukları görülebilir. Bebek kafa şekillendirici yastık çeşitleri ile bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz. Kafa yapısının sertleşmesi en az bir yılı kapsadığı için bir ya da bir buçuk yıl içerisinde uygulayacağınız yöntem oldukça hayati önem taşır. Bebek kafası düzeltme yastığı ile giderilmesi gereken şekil bozukluklarını giderebilirsiniz. Ürünler oldukça fazla seçenekte ve makul fiyat aralığında piyasada bulunabilir. Farklı markalar tarafından fazlaca üretilen kafa yastıkları bebeğinizin gelişim dönemleri doğrultusunda tasarlanır. Yenidoğan, 0-6 ay, 6-12 ay gibi kategorilere de ayrılan bebek kafa şekil yastıklarında bebeğinizin baş çevresi ölçümü belirleyici faktör olur. Ürünlerin üretildiği malzeme yapısı, eklenen özellikler ve işlevler, sabitleyiciler fiyat aralığının değişmesine neden olabilir. Ayrıca oto koltuğuna ve ana kucaklarına uyumlu ürünler de üst segmentte yerini alır. 

Bebek Kafa Yastığı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebek kafa yastıklarında öncelikle belirlenmesi gereken husus, hangi amaçla kullanmanın söz konusu olduğudur. Kafa yastıkları, koruyucu, şekil verici ve şekil bozukluklarını düzeltici gibi farklı özelliklerde tasarlanır. Bebeğinizin hangi ürüne ihtiyacı olduğu tespit ettikten teminde bulunmanız yerinde olur. Bebek baş gelişim yastığı herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadan düzenli ve doğru bir gelişim için gerekli olan ürünler arasında yer alır. Bebek kafa destek yastığı bebeğinizin uyurken, oynarken rahatlıkla duruşunu koruması için tercih edilebilir. Bebek kafa koruyucu yastık ile bebeğinizin gelişimini keyifle takip edersiniz. Olası kaza, ani müdahale ve uyku sırasın tercih edilebilecek bu ürünler farklı modeller ve renkler aralığında tercihinize sunulur. Yenidoğan kafa yastığı ile hayata yeni uyum sağlamaya çalışan miniğinizi konforlu bir dünya ile tanıştırırsınız. Bebek kafa şekil yastığı oluşan şekil bozuklukları ya da oluşmaması için alınması gereken tedbirler kapsamında temin edilecek ürünler arasında ilk sıralarda yerini alır. Tüm bu özellikler dikkat alındığında bebeğinizin gelişim dönemi baz alınarak ürün seçiminde bulunmanız önem taşır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery