Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Uyku Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Uyku Seti markası:

En Çok İncelenen Bebek Uyku Seti Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Bebek Uyku Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
10 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 596 Bebek Uyku Seti modeli içerisinde en ucuz Bebek Uyku Seti fiyatı 44.5 TL iken, en yüksek Bebek Uyku Seti fiyatı 2760.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Uyku Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 10 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Bebek Uyku Seti fiyatı ise 231.68 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Uyku Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Babynest Takımı
Babynest Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Uyku Seti

Minik bebeklerimiz anne karnının sıcak ve güvenli ortamından ayrıldıktan sonra, onların rahatını ve güvenliğini düşünmek onlar büyüyene kadar biz büyüklerinin görevi haline geliyor. Bu rahatı ve güvenliği sağlamanın ilk ve önemli aşamalarından biri ise, onlar için gerekli konfor ve güvenliği sağlayacak çevresel seçimleri yapmak. Bebeğin neyle besleneceği, bebeğin neleri giyeceği, bebeğin etrafındaki ortamın onun için güvenli hale getirilmesi vb. bir sürü konuda, onlar için en uygun seçimleri yapmamız gerekiyor. İşte bu seçimlerden en önemlilerinden biri de, bebeği anne karnındaki kadar olmasa da, ona en yakın konforu sağlayacak uyku seçimlerinin yapılmasıdır. Minik bebeklerinizin mışıl mışıl uyumasını seyretmek gerçekten çok huzur verici bir histir. Onları daha da konforlu bir ortama sokarak onların daha da mışıl mışıl uyumasını sağlamak ve onların huzuruyla, kendimizi de daha huzurlu kılmak için doğru uyku ürünlerini kullanmak çok önemlidir. Biz büyükler için bile kullandığımız ürünler uyku kalitemizi oldukça etkilerken, onların hassas bedenleri için bu durum çok daha büyük önem arzeder. Bebeğin uyku huzurunu etkileyen en önemli ürünlerden biri ise bebek uyku setidir.

Bebek Uyku Seti Modelleri ve Özellikleri

Satın alabileceğiniz birbirinden farklı bebek uyku seti modelleri bulunmaktadır ve bu modeller arasında bazı farklılıklar bulunmaktadır. İçerikleri itibariyle bebek uyku setleri en genel şekliyle ; çarşaf, yastıklar ve yastık kılıfları, yorgan ve nevresimi ve ön, arka, yan korumaları içerir. Bazı bebek uyku setlerinde ise bunlara ek olarak süs yastık, oyuncak yastık, cibinlik gibi ek ürünler de bulunabilmektedir. Çarşaf, yastık ve yorgan bebeğinizin konforu için büyük önem taşırken, korumalıklar ise bebeğinizin güvenliği açısından önem arz eder. Birbirinden farklı ölçülerde bebek uyku setleri bulabilmek mümkündür. Bebek uyku seti 60x120 gibi ölçülerin yanı sıra, bebek uyku seti 70x130 ,80x130 gibi ölçülerde de bulunabilmektedir. Bu tamamen sizin kişisel tercihinize, bebek uyku setinin yerleşeceği bölgeye bağlı bir seçimdir. Ama bebek uyku seti 80x130 ölçüsünde ise, bebeğinizin içinde diğerlerinden daha geniş bir alana sahip olacağını söyleyebiliriz. Bu da onun küçük bedeni için daha konforlu bir durum sağlayacaktır. Belirtmemiz gereken bir diğer önemli hadise ise, bebek uyku setlerinin tekstil içerikli parçalarında kullanılan malzemelerdir. Çoğunluğu pamuk olmak üzere, çok farklı markanın çok farklı kumaş tiplerinde ürününü bulup satın alabilirsiniz. Yastık yorgan kılıflarının fermuarlı ya da fermuarsız olabilmesi de modeller arasında farklılık yaratan etmenlerden biridir. Aynı zamanda bu malzemelerin yıkanabilir olup olmaması durumu da modelleri birbirinden ayıran faktörlerdendir. Modelleri birbirinden ayıran bir diğer önemli özellik ise renklerdir. Çok fazla sayıda renk ve desen seçeneğine sahip bebek uyku setleri satılmaktadır. Dolayısıyla eğer bebek uyku seti almayı düşünüyorsanız, ama renk ve desen konusunda sakıncalarınız varsa, bunu dert etmenize gerek yok. Çünkü kırmızından mavisine, pembesinden yeşiline oldukça fazla renk ve desende bebek uyku setini bulabilmek mümkündür. Siz ve küçük bebeğiniz için zevkinize uygun bir renk ve desen modeli bulabileceğinizden şüpheniz olmasın.

Bebek Uyku Seti Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebeğinizin yatak odasına bir hava katmak ve her sabaha daha huzurlu uyanmasını sağlamak için doğru bir uyku seti seçimi yapmak çok önemlidir. Biraz da uyku seti seçiminde nelere dikkat edilmesi gerektiğine değinelim. Her şeyden önce bahsetmemiz gereken şey küçük bebeğinizin sağlığıdır. Bebek uyku seti takımı seçimi yaparken de bunu göz önünde bulundurmalısınız. Birçok farklı tekstil ürününün bebek uyku setlerinde kullanıldığını söylemiştik. Seçiminiz sırasında önemli olması gereken etmenlerden biri ise bu tekstil ürünlerinin hava alma özelliğine sahip ve anti- alerjik olup olmadığıdır. Bebeğinizin rahat ve konforlu bir şekilde nefes alarak uyuması için anti alerjik bir uyku seti seçimi yapmak çok önemli. Bebeğinizin henüz keşfedilmemiş bir alerjik reaksiyonu olabilir. O yüzden anti alerjik bir seçim yapmak bebek açısından çok önemlidir. Bebeğinizin yatağında rahat ve konforlu uyuması için ise, pamuklu bir seçim diğerlerinden daha uygun olur. %100 Pamuktan oluşan birçok bebek uyku seti bulabilirsiniz. Bebek uyku seti cibinlikli olursa, bebeğinizi sinekler gibi dış etmenlere karşı koruyacaktır. O yüzden cibinlikli bir seçim yapmak oldukça mantıklı. Her ne kadar renkler bebeğinizin fiziksel konforu için çok büyük önem arz etmese de, hem sizin hem de bebeğinizin görsel huzuru açısından doğru bir renk  seçimi önem arz etmektedir. Şirin bebeğinizi şirin renkler içerisinde seyretmek hem sizi mutlu edecek, hem de sürekli şirinlikler içerisinde büyüyen bebeğiniz daha huzurlu olur.

Bebek Uyku Seti Fiyatları

Eğer bebeğiniz için bir bebek uyku seti almaya karar verdiyseniz, bir sürü farklı bebek uyku seti markalarının birbirinden farklı modellerde ürünü bulunmaktadır. Birçok farklı ürün olması sebebiyle, bebek uyku seti fiyatları çok geniş bir değişkenlik göstermektedir. Markalar, bebek uyku seti modellerinde paket içeriğini çeşitlendirerek birbirinden farklı fiyat aralıklarında ürünlerini satışa koymaktadır. Paket içeriğinde daha fazla çeşit bulunan ürünler fiyat olarak biraz daha pahalı olabilmektedir. Aynı zamanda ürün içeriğinde kullanılan malzemelerin kalitesi, aynı zamanda bu malzemelerin işleniş kalitesi de fiyatları etkileyebilmektedir. Ama yine de biraz araştırma yapıldığında, her bütçeye uygun ve kabul edilebilir kalitede bir bebek uyku seti bulmak mümkündür. Eğer siz de bebeğiniz için bir uyku seti almayı düşünüyorsanız, şimdiden ürünleri karşılaştırmaya başlayıp, kendiniz ve bebeğiniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery