Bataryalar & Musluklar

Bataryalar & Musluklar Fiyatları

6184 Ürün gösteriliyor.
Bataryalar & Musluklar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bataryalar & Musluklar modelleri ve Bataryalar & Musluklar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bataryalar & Musluklar kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bataryalar, Musluklar, Ara Musluk. 6184 adet Bataryalar & Musluklar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Artema Punto DECO A41076 Lavabo Bataryası
Artema Punto DECO A41076 Lavabo Bataryası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Alper Banyo Madrid Banyo Bataryası
Alper Banyo Madrid Banyo Bataryası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Artema A41078 Punto Deco Banyo Bataryası
Artema A41078 Punto Deco Banyo Bataryası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bataryalar ve Musluklar

Musluklar gelişen ve ilerleyen insanlığın temizlik ihtiyacını karşılamak açısından önemli bir icat olur. Temizlik insan yaşamının uzamasındaki en önemli etkenlerinden birisi olur. Musluk ise temizliğin efektif kılan bir icat olur. Musluklar günlük yaşamda çok sık kullanılan ürünlerden olması ile hayatta önemli bir görev edinir. Musluk modelleri kullanım alanlarına cinsine ve modellerine göre farklı isimlendirilir. Farklı markaların kullanıcılara sunduğu musluk modelleri temelde suyu, doğru tazik değerlerinde kullanıcılara ulaştırmakla görevlidir. Musluklar kullanım ömrü otomatik sensörlü musluklar  gibi sunduğu çeşitli imkanlar spesifik bir hal alır. Öncelerden sadece mekanik çalışma sistemine sahip olan musluk modelleri son zamanlarda otamatik kullanım imkanları ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Musluk bataryası modelleri yorgun geçen bir günün ardından ılık bir duş deneyimi sunabilir. Bu noktada banyo bataryası modellerinden seçiminiz yapabilir, sıcak yaz günlerinde serin bir duş alma deneyimi elde edebilir, kendinizi daha iyi hissetme imkanına erişebilirsiniz. Sadece soğuk su çıkışının mevcut olduğu alanlarda tek başlıklı musluk modelleri kullanılır. Bu nedenle musluk modelleri evlerin farklı noktalarında kullanıma uygun olarak farklı tip ve özelliklerde tasarlanır. 

Batarya Modelleri ve Özellikleri

Batarya modelleri bir evin mutfağından spor salonlarının duşa kabinlerine kadar çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. Bu amaçla batarya modelleri farklı tipte dizayn edilirler. Mutfak bataryaları hareketli başlıkları ile kolay kullanım özellikleri öne çıkarılır ve mutfak gibi alanlarda kullanım imkanı sunar. Bu noktada sizde mutfak bataryası modelleriden zevkinize uygun seçimler yapabilir, meyve ve sebze gibi yıkama işlemlerinizi hareketli batarya modelleri ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Artema Chrona evye batarya modelleri kolay bir kullanım sunması amacı ile 360 derece dönebilecek şekilde dizayn edilir. Bu sayede Artema Chrona modellerinden birine sahip olabilir, rahat ve kolay bir kullanım elde edebilirsiniz. Üstelik 360 derece dönebilen kafa yapısı ile tüm yıkama işlemlerinizi daha az efor harcayarak gerçekleştirme imkanına erişebilirsiniz. 

Artema Chrona özel debi regülatörü ile yüksek debili suların debisini kısar ve  güvenli bir kullanım imkanı sunar. E.C.A musluk modellerinde önde gelen markalardan olur ve musluk modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. E.C.A musluk modelleri kullanıcılara kolay ve uzun ömürlü bir kullanım sunmayı amaçlar. Bu bağlamda dayanıklı E.C.A musluk modellerinden uygun seçimler yapabilir musluklarınızı uzun süreler kullanabilirsiniz. Artema Solid S lavabo bataryası modelleri şık dizayn edilmiştir ve enerji tasarrufu sağlar. Bu sayede Artema Solid S lavabo bataryası modellerinden birine sahip olabilir hem şık kullanım elde edebilir hemde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Musluk batarya modelleri sunduğu imkanlar ile sadece evinizin içinde değil evinizin dışında da kullanabileceğiniz tasarımlar ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Dual çatallı musluk modelleri bahçe gibi ortamlara suyu ulaştırmak için kullanabilir, bahçe sulama gibi işlemlerinizi zahmetsiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mutfakta kullanabileceğiniz evye batarya modelleri kıvrımlı ve yüksek tasarlanır. Bu sayede evye bataryası modellerinin yüksek kullanım sunan tasarımı ile tencere gibi yıkaması zor ürünlerinizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Filtreleme sistemleri kaynaktan gelen sularınızı zararlı metallerden arındırma ve temiz bir şekilde içim imkanı sunar. Bu sayede filtreleme sistemleri ile doğrudan musluk ile temiz ve sağlıklı bir su içebilirsiniz.

Batarya Fiyatları

Musluk fiyatları ürünlerde kullanılan malzemenin cinsine ve birim maliyetine göre değişir. Bu bağlamda banyo bataryası ile lavabo bataryası fiyatları farklılık gösterebilir. Musluk fiyatları belırlenırken kullanılan teknoloji önemli bir unsur olur. Be nedenle sensörlü otomatik bir musluk fiyatı ile mekanik musluk fiyatları farklılık gösterir. Musluk batarya fiyatları farklı üretim aşamalarına göre farklı standartlarda belirlenebilir. Musluk markaları farklı üretim prosesleri kullanabilir. Bu nedenle markadan markaya musluk fiyatları değişiklik gösterebilir. Musluk bataryaları kullanıcılara şık bir tasarım ve kolay bir kullanım sunmak için çeşitli Ar-Ge süreçlerinden geçer. Bu nedenle musluk fiyatları belirlenirken, tasarım önemli bir unsur olur. Banyo batarya modelleri hassas sıcak su ayarı ile kullanıcılara ılık bir duş imkanı sunar. 

Böylelikle banyo batarya modelleri ile sıcak bir duş imkanı elde edebilir, keyifli bir uyku çekebilirsiniz. Dilerseniz Cimri.com’u ziyaret edebilir, en ucuz batarya modellerini karşılaştırabilirsiniz. 

Batarya Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Halihazırda kullandığınız  musluk batarya eskimiş ya da bozulmuş olabilir ve bir batarya modeli satın almayı düşünüyor olabilirsiniz. Musluk bataryası satın alırken dikkat edilecek birkaç temel nokta bulunur. Bu noktalardan bir tanesi bataryanızın açma ve kapama ömrü olur. Üreticiler tarafından binli rakamlar ile sunulan açma kapama ömrü, uzun bir kullanım açısından önemli bir rol oynar. Musluk batarya modeli satın alırken dikkat edilecek diğer bir husus ise batarya modelini kullanılacağı yer olur.  Eğer yeni alacağınız batarya modelini lavaboda kullanmayı düşünüyor iseniz oynayabilir başlıklı olmasına dikkat edebilirsiniz. Bu sayede yıkama ve durulama gibi işlemlerinizi oynar başlık sayesinde rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Filtreli ara musluklar batarya musluk ağzının tıkanmasına önler ve pislikleri filtreler. Bu sayede musluk bataryası seçimi yaparken bir filtreli ara musluk ekleyebilir, musluğunuzu uzun yıllar tıkanmadan kullanabilirsiniz. Farklı görüşler elde edebilmek ve daha sağlıklı karar alabilmek adına, satın almayı düşündüğünüz batarya modelinin kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery