Ara Musluk

Ara Musluk Fiyatları

51 Ürün gösteriliyor.
Ara Musluk fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ara Musluk modelleri ve Ara Musluk fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ara Musluk kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Grohe, Artema, E.C.A, Kale, Tema. 51 adet Ara Musluk fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ara Musluk Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ara Musluk markası:

En Çok İncelenen Ara Musluk Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ara Musluk Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 51 Ara Musluk modeli içerisinde en ucuz Ara Musluk fiyatı 5.9 TL iken, en yüksek Ara Musluk fiyatı 589.68 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ara Musluk fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ara Musluk fiyatı ise 33.07 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Artema Punto DECO A41076 Lavabo Bataryası
Artema Punto DECO A41076 Lavabo Bataryası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ara Musluk

Yaşam alanlarında en önemli yerler kişisel temizlik alanları ve mutfaklardır. Mutfak ve banyolarda su tedariğini sağlayan musluklar büyük önem taşır. Musluklar kadar önemli olan ama hep arka planda kalan ara musluklar vardır. Ara musluklar kirli suları filtreleyerek musluğa aktarılmasını sağlayan yardımcı musluklardır. Temiz ve kirli suyu birbirinden ayırarak kullanım sağlanan ara musluklar genellikle lavabo altlarında, klozet ve lavaboların sıcak ve soğuk su çıkışlarında kullanılır. Sıklıkla restoran, mutfak, banyo ve tuvalette kullanılan ara musluklar 3 ana bileşenden oluşur. Gövde, Salmastra ve başlık olarak üç kademeden oluşan ara musluklar kullanım alanlarında önemli yer kaplar. Ayrıca ankastre musluklarının su ile bağlantı kurduğu noktalarda kullanılan  ara musluklar ana su boruları ile bağlantı kurmadan ve vanaları kullanmadan tesisatın değiştirilmesine olanak tanır. Su kullanımının yoğun olduğu alanlarda kurtarıcı görevi üstlenen ara musluk çeşitleri birçok farklı alanda kullanım gösterir. Birçok farklı iç yapı dekorasyon ve nalbur ürünleri üreten markaların bünyesinde üretilerek satışa sunulan ürünler her ev, restoran ve benzeri alanlarda kullanım kolaylığı sağlar.

Ara Musluk Çeşitleri

Su kullanımının sağlandığı her alanda musluklara ihtiyaç duyulur. Musluklar olmadan sağlıklı su tedariği sağlamak mümkün değildir. Ana muslukların haricinde bir de ara musluklar vardır. Kirli suyu akış alanına aktarmadan önce arıtarak temizlenmesini sağlayan önemli aparatlardır. Çok çeşitli alanlarda kullanım kolaylığı sunan ara musluklar her evde bulunur. Ev kullanım alanlarının haricinde restoran mutfaklarında da oldukça sık kullanım sağlanır. Kişisel temizlik sağlanan özel alanlarda da aklıkla kullanım sağlanır. Pisuvar, klozet, tahliye musluğu, rezervuar gibi alanlara da monte edilen musluklar, iki ayrı tesisatı birbirine bağlayan ara parçalardan olduğu için ana musluk olarak adlandırılır. Mevcut olan su tesisatına bağlanabilmesi için gövde, başlık ve salmastra ile bütünleşmesi gerekir. Ara musluk başlığı ana musluklarda olduğu gibi suyu açıp kapatmaya yararken, salmastra adı verilen grup doksan derece hareket kabiliyeti ile suyu kesmeye yarar ve sızıntı olmasını engeller. Ara musluklar fonksiyonel kullanım alanı olarak birçok farklı değişkenlik gösterebilir. Filtreli ve filtresiz olarak iki ayrı sınıfta satışa sunulan ara musluk çeşitleri, hortumlu ve hortum uçsuz olarak da ayrışarak satışa sunulur. Ara musluk hortumu genellikle kullanım sağlanacağı alanının mesafesine göre belirlenir. Filtreli olan ara musluklar ana musluklara gelen suları kirden ve kireçten arındırarak temiz su tedariki sağlar ve armatürlerin kullanım sürelerini uzatır. Ara musluk filtresi kolay de monte olmasından kaynaklı sıklıkla sökülüp temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Fitresini olanlar genellikle bahçe ve tuvaletlerde kullanılır. Çamaşır ve bulaşık makinası gibi elektronik eşyalara su aktarımı sağlayan ara musluk çift çıkışlı olarak tercih edilir. Sıcak ve soğuk su fitrelerini ayrı musluklardan tedarik eder. Başlığında ki açma kapama aparatları ile kolay kontrol edilebilir. Döngüsel ya da aç kapa sistemli tasarlanan ara musluklar kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterir. Ara musluk aç-kapa başlıklı olanlar kişisel tercihe göre değişkenlik gösterebilir. Aç, kapa ara musluk aparatı, sağa ve sola doksan derece dönebilen farklı aparatlardan da oluşur. Kişisel tercihlere ve kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteren aparatlar arasından ihtiyacınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz. 

Ara Musluk Fiyatları

Ev ve iş yerlerinde sıklıkla bulunan tuvalet, banyo ve mutfaklarda musluklar kullanılır. Bu musluklara temiz suyu göndermeye yarayan bir de ara musluklar vardır. İç yapı dekorasyon markalarının üretime sunduğu ara musluklar oldukça uygun fiyat performansı sergiler. Birçok yapı dekorasyon markasının üretiminde olan ara musluklar birçok farklı şekil ve özellik gösterir. Her özelliğine göre fiyat performansları belirlenen ürünler her bütçeye uygun fiyat etiketleri gösterir. Kullanım alanı olarak geniş bir skala sunan musluk çeşitleri genellikle mutfak ve banyolarda kullanılır. İki tesisatı birbirine bağlamada önemli görev üstlenen ara musluklar markasına göre de fiyatlandırılabilir. Fiyat belirlenmesine bir diğer etki eden faktör ise fonksiyonel özellikleridir. Başlık çeşitleri ve fitre sistemlerine göre de fiyat değişkenliği gösterebilir. Ara musluk fiyatları düşük fiyat performanslı ürünler arasında yer alır. Sürekli kullanım sağlanmasına rağmen kullanım ömürleri oldukça uzundur. Tüm bu bilgiler dahilinde fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak ve güncel etiket fiyatlarına ulaşmak için cimri.com sitesini ziyaret edebilir, satış markalarına ulaşabilirsiniz.

Ara Musluk Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yaşam alanlarının en önemli parçalarından biri olan musluklar temizlik işleminin sağlanması gereken her alanın olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alır. Fakat bu musluklardan temiz su çıkışını sağlayan bir de ara musluklar vardır. Önemsizmiş gibi görünen ara musluklar oldukça büyük önem taşır. Ara musluk satın almadan önce birkaç özelliğine dikkat etmek gerekir. Satın alma yapmadan önce kullanım alanını belirlemek büyük önem taşır. Tuvalet, mutfak, lavabo altları, çamaşır ve bulaşık makinası gibi büyük ev aletlerinin çalışma sağlayabilmesi için ayrı ayrı model ve türleri bulunur. Kirli suyu ve kredi filtreleyerek temiz su tedariği sağlayan ara musluklar filtreli ve filtresiz olarak iki gruba ayrılır. Filtreliler genellikle mutfak ve banyo ve Makinalarda kullanılırken, fitresizler tuvalet ve dış mekanlarda ya da bahçelerde kullanılır. Seçim yapmadan önce kullanım alanını belirlemek doğru ürün seçmenize olanak sağlar. Ara musluk borusu iki ayrı tesisatı birbirine bağlamak için kullanılır. Belirli zaman aralığıyla sık kullanıma bağlı deforme olabileceğinden değiştirilme özelliği de taşır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery