track source
track source

Balıkçılık Malzemeleri

Balıkçılık Malzemeleri Fiyatları

16139 Ürün gösteriliyor.
Balıkçılık Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Balıkçılık Malzemeleri modelleri ve Balıkçılık Malzemeleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Balıkçılık Malzemeleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Olta (Jig) Makinesi, Olta (Jig) Kamışı, Suni Balık Yemi / Rapala, Misina, Olta (Jig) İğnesi. 16139 adet Balıkçılık Malzemeleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Balıkçılık Malzemeleri

Balıkçılık malzemeleri pratik çözümler sunan kullanışlı yapısıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Balığa çıkmadan önce birçok ürüne ihtiyaç duyarsınız. Bunların başında yağmurlu havalarda balık tutmayı kolaylaştıran kıyafetler gelir. Balıkçı yağmurlukları ile kendinizi olumsuz hava koşullarından korursunuz. Balık tutmak uzun bir bekleyiş ve sabır gerektiren işler arasında yer alır. Olta makinesi kullanarak bu zahmetli işi pratik bir şekilde halledip, kısa sürede balık tutabilirsiniz. Bunun yanı sıra klasik oltalarla daha az yer kaplayan bir kullanıma sahip olursunuz. Balıkçılık malzemeleri tekli ve set olarak iki farklı şekilde sunulur. İlk kez alıyorsanız set şeklinde daha ekonomik sonuçlara ulaşırsınız. Balıkçılık malzemelerine son yıllarda katılan balık bulucular sayesinde aradığınızı kolayca bulursunuz. Su altında belli bir seviyeye kadar dalış yapabilen kamera desteği ile balıkların yoğun olduğu yerleri tespit edip kolayca tutabilirsiniz. Oltalar tekli ve set halinde satışa sunulur. Set şeklinde alarak birçok malzemeyi bir arada bulursunuz. Balık tutarken kullanılan en önemli malzemeler arasında misinalar gelir. Birden fazla markada çeşitli kalitede ürünleri bir arada görürsünüz. 

Balıkçılık Malzemeleri Çeşitleri ve Özellikleri

Balık tutmayı hobi haline getiren ya da iş olarak yapan birçok kullanıcı bulunur. Hepsi de bu işi daha pratik hale getiren malzemelere ihtiyaç duyar. Balık tutmaya yeni başlayan kullanıcılar hangi ürünlerin gerekli olduğunu bilmek ister. Balıkçılık malzemeleri nelerdir diyen kullanıcılar için set şeklindeki ürünler ideal olabilir. Birçok şeyi tek çatı altında bulabileceğiniz bu setler sayesinde balık tutmayı kolay hale getirirsiniz. Balık tutmak için alacağınız malzemeler birden fazla marka tarafından satışa sunulur. Her kaliteden ürünü markalar aracılığıyla bütçenize uygun şekilde alırsınız. Balıkçılık malzemelerinin başında oltalar gelir. Çeşitli boy seçeneği ile satışa sunulan oltalar arasından ihtiyacınıza uygun olanı zahmetsizce bulursunuz. Delikli olta iğneleri ihtiyaç duyduğunuz materyaller arasında yer alır. Bu ürünler genelde çoklu paketler halinde kullanıcıya sunulur. Balıkçılık için ideal olarak tasarlanır. Ürünler demirden yapıldığı için uzun süre aynı ürünü paslanmadan kullanırsınız. Kısa saplı yapısı sayesinde balıkçılık malzemeleriniz arasında çok yer kaplamaz. Kendine kolayca yer bulur. Palalı yapıya sahip modeller oldukça sağlam yapılı olduğu için uzun yıllar size eşlik eder. Balık malzemeleri seti içerisinde olta makineleri başta gelir. Olta makineleri amatör balıkçılar ve ustalar için farklı şekilde tasarlanır. Kendinize en uygun modeli seçerek zorlu balık tutma işlemini daha kısa sürede yaparsınız. Çoğu kullanıcı olta makinelerinin görünüş itibariyle ağır olacağınız düşünür. Genel olarak olta makineleri hafif bir yapıya sahiptir. Bu sayede balıkçılık çantanızda ağırlık yapmadan kolayca taşınır. Kolay ve rahat kullanıma sahip bu ürünler sayesinde balık tutmak oldukça keyifli bir hal alır. Aydınlatma seçenekli balık bulucuları kullanarak balık tutmayı oldukça pratik hale getirirsiniz. Balıkçılığın vazgeçilmezleri arasında misinalar yer alır. Sağlam  ve aşınmaya karşı dayanıklı misinaları uzun süre ilk günkü performansla kullanırsınız. Balıkçılık malzeme çeşitleri satın aldığınız markaya göre değişiklik gösterir. Ürünlerin fonksiyonu aynı olsa da kullanım kolaylığı, boyutları ve fonksiyonları farklılık gösterir. Balık tutmayı keyifli hale getiren malzemelerle bu işlemin süresini kısaltırsınız. 

Balıkçılık Malzemeleri Fiyatları

Balıkçılığı profesyonel ve hobi olarak yapan tüm kullanıcılar bu işlemi kolay hale getiren ürünlere ihtiyaç duyar. Balık tutmayı kolaylaştıran ürünler kendi içinde farklı kategorilere ayrılır. Fonksiyonu ayrı olan bu ürünlerin fiyatları da buna göre belirlenir. Balık malzemeleri fiyatları belirlenirken birden fazla kriter etkin rol oynar. Bunların başında ürünün yapımında kullanılan malzeme ve ürünün fonksiyonları gelir. Satın aldığınız üründe kullanılan malzemeler maliyetli ya da bulunması zahmetli olabilir. Bu durumda ürünün fiyatı da buna bağlı olarak artış gösterir. Balıkçılık malzemeleri birden fazla marka tarafından satışa sunulur. Markanın bilinirliği ve  ürünün kalitesi ölçüsünde ödeyeceğiniz ücret değişiklik gösterir. Olta ile balık bulucu farklı kategorilerde yer aldığı için ikisine ödeyeceğiniz ücret farklı kriterlere göre belirlenir. Ürünlere eklenen her bir yeni fonksiyon fiyat hanesine de artış olarak yansır. Alacağınız ürünün piyasaya çıkış dönemine ödeyeceğiniz ücretler değişiklik gösterebilir. Ürününüze karar verdikten sonra Cimri.com’da fiyat karşılaştırması yaparak, aradığınız ürünün nerede daha uygun fiyata öğrenebilirsiniz. 

Balıkçılık Malzemeleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her kullanıcı yeni bir ürün alırken birçok kriteri göz önünde bulundurur. Söz konusu balıkçılık malzemeleri olduğunda belirlenen kriterler farklılık gösterir. Her şeyden önce alacağınız ürünün kalitesi ve kullanışlı oluşuna dikkat edebilirsiniz. Olta malzemeleri alıyorsanız dayanıklı ve paslanmaz ürünler olmasına özen gösterebilirsiniz. Balıkçılık aletleri kendi içinde farklı kategorilere ayrılır. Buna bağlı olarak fiyatlar da değişiklik gösterir. Alacağınız ürün hakkında fiyat ve performans karşılaştırması yaparak en doğru ürünü seçebilirsiniz. Olta alırken beraberinde değişime ihtiyaç duyacağınız birçok ürün bulunur. Tek seferde her şeyi halletmek için ürünleri set halinde alabilirsiniz. Bu sayede toplu aldığınız ürünlere daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Balıkçılık malzemelerini ilk kez alan ve bu işi hobi olarak yapmak isteyen bir kullanıcısıysanız ilk etapta küçük çaplı ürünlerle işe başlayabilirsiniz. Balık tutmayı pratik hale getiren ürünlere yönelerek uzun süren bu işlemi oldukça kısa bir hale getirebilirsiniz. Balık bulucular sayesinde konum belirleyebilir, balıkların yoğun olduğu yerleri tespit edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery