Misina

Misina Fiyatları

1838 Ürün gösteriliyor.
Misina fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Misina modelleri ve Misina fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Misina kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Sea Horse, Euro Flora, Mustang, Daiwa, Remixon. 1838 adet Misina fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Misina Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Misina markası:

2021 yılı Misina Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1838 Misina modeli içerisinde en ucuz Misina fiyatı 0.49 TL iken, en yüksek Misina fiyatı 1816.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Misina fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Misina fiyatı ise 76.06 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Misina Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Misina

Her kullanıcı günlük hayatta işini kolaylaştıran ürünlerle çalışmaktan büyük keyif alır. Ev ortamında ve dış dünyada işinizi daha pratik hale getiren ürünler büyük bir öneme sahiptir. Balık tutmayı hobi haline getiren kullanıcılar için bu işlemde kullanılan tüm eşyalar önemlidir. Balık tutarken kullanılan temel ürünlerin başında misina ve makara gelir. Misina aracılığı ile oltanın ucuna bir şeyler ekleyerek dilediğiniz kadar balık tutarsınız. Misinalar farklı şekillerde kullanıcıya sunulur.Misinalar birden fazla form ve ürün şekli ile satışa sunulur. İp misina çeşitleri de bunlardan bir olarak karşınıza çıkar. Teknik olarak tüm misinaların ana amacı ortak olsa da, hepsi kendi özelinde bazı farklılıklar taşır. Bütün misina modellerini kullanarak dilediğiniz kadar balık tutabilirsiniz. Her avlanma tekniğine uygun farklı misina çeşitleri bulunur. Önce tekniğinizi belirleyerek işiniz çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Misinalar aracılığı ile yemi balığa sunarak işlemi çok daha pratik bir hale getirirsiniz. Misinalar birden fazla marka tarafından üretilir. Bu nedenle ürünlerin formu, kalitesi ve dayanıklılığı buna bağlı olarak değişiklik gösterir. 

Misina Modelleri ve Özellikleri

Doğada ilgilendiğiniz her hobi alanının kendine uygun malzemesi vardır. Bu malzemelere sahip olmadığınızda aradığınız verime ulaşamayabilir ya da o işlemi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Doğada ilgilendiğiniz hobi balık tutmak olduğunda ise çok farklı materyallere ihtiyaç duyarsınız. Genel olarak olta ve kova gibi ürünler temel ihtiyaçlar olarak bilinir. Bunun yanı sıra balık tutarken daima ihtiyaç duyacağınız bazı ürünler vardır. Almanız gerekenler bobin misina başta olmak üzere birçok misina çeşidinden oluşur. Balığa yemi ulaştırmanızı kolaylaştıran misinalar birden fazla özellikten oluşur. Üretici firmaya ve kaliteye göre bu ürünlerin dayanıklılığı değişiklik gösterir. Misinalar farklı ürün paketlerinde satışa sunulur. Bu nedenle ürünün miktarı da üretici firmaya göre değişebilir. 100 m misina alarak uzun bir süre aynı ürünle idare edebilirsiniz. Ürün miktarı değiştiği için buna bağlı olarak fiyatlar da artıp azalabilir. Misinalar birden fazla forma ve çeşide sahiptir. Balık tutmak için genelde ip misinalar tercih edilse de satın alabileceğiniz başka modeller de vardır. Aşınmaya karşı oldukça dayanıklı olan modelleri tercih ederek defalarca aynı ürünü kullanabilirsiniz. Misinalar farklı kalınlıklarda kullanıcı karşısına çıkar. Çok daha ince ürün arayanlar misina 0.20 mm ideal bir kalınlık sunar. Yemleme aşamasında oldukça kemirgen balıklarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumları düşünerek birçok firma aşınmaya karşı ultra dayanıklı modelleri üretir. Bazı misina çeşitleri suda görünmeyen yapısı ile kullanıcıların başlıca tercihi olur. Çoğu misina olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı bir şekilde hazırlanır. Bu sayede oldukça soğuk havalarda dahi misinalardan tam verim alırsınız. Ayrıca güneş ışığından daha az etkilenen misinalar sayesinde sıcak günlerde de balık tutma keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Ürünler üretim aşamasında birçok açıdan çeşitli deneylerden geçer. Bunun sonucunda kullanıcıya dayanıklı ve kırılmaz ürün seçenekleri ulaşır. Bazı misina çeşitlerine düğüm atmak kolayken, bazılarına düğüm atma konusunda zorlanabilirsiniz. Ürünlerin kalınlığına göre dayanıklılık seviyeleri değişiklik gösterebilir.  Misina 0.18 ideal kalınlığı ile birçok balığın koparamayacağı düzeydedir. Kullanacağınız balık türüne ve suya göre misinanın kalınlığını belirlemek daha doğru sonuçlar ortaya çıkarır. 

Misina Fiyatları

Her kullanıcı kendisi için yeni bir ürün satın alırken fiyat kısmına ayrıca dikkat eder. Bazı ürünlerde kalite arttıkça buna bağlı olarak fiyat da yükselir. Doğada vakit geçirmeyi seven kullanıcılar orada işine yarayacak ürünlere daha çok bütçe ayırır. Balık tutmanın temeli kabul edilen misinalar da bütçe ayrılan ürünler arasında yer alır. Misina fiyatları birçok faktöre göre değerlendirilir. Bunların başında ürünün kalınlığı ve türü gelir. Misinalar beş farklı formda kullanıcıya sunulur. Buna göre de fiyatlar artıp azalabilir. Misinanın kalınlığına göre ürünün fiyatı değişebilir. Misina 0.35 mm ile 0.20 mm arasında özellik açısından çeşitli farklar bulunur , aynı çeşitlilik fiyat hanesine de yansır. Bazı misina türleri daha kalın ve dayanıklı olduğu için fiyatı diğerlerinden yüksek olabilir. Bazı dönemlerde bu tarz ürünler daha uygun fiyattan kullanıcıya ulaşır. O süreci takip ederek daha uygun fiyata alabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için ise Cimri.com’dan yardım alabilirsiniz. 

Misina Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bazı kullanıcılar ilgi duyduğu alan için alışveriş yaparken ayrıca dikkatli davranır. Çoğu kullanıcı bu tarz ürünleri seçerken kendince kriterler belirler. Ürünün kategorisine göre bu kriterler değişebilir. Balık tutmak için materyal alan kullanıcılar ilk olarak doğru misinayı satın almak ister. Aradığınız misinayı bulmadan önce amacınızı belirlemek işini kolaylaştırır. Daha sonra ise misina türleri ve fiyatları hakkında kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Misinayı balık dışındaki hobilerin için de kullanacaksanız daha uzun ürün paketlerini tercih edebilirsiniz. 300 m misina kullanım alanınıza göre sizi uzun süre idare edecek bir miktar olabilir. Misinalar farklı kalınlıklarda üretilir. Bu nedenle her ürünün kullanım amacı farklıdır. Oldukça kalın bir misina ile takı tasarlayamazsınız, bunun için en ince ürünü tercih etmeniz gerekir. Misinalar farklı renk seçenekleri ile üretilir. Yeşil misina  balık tutma başta olmak üzere birçok alanda karşınıza çıkabilir. Bunun yanı sıra takı işleri için şeffaf misinaları tercih etmek çok daha doğru bir seçim olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery