track source
track source

Şamandıra

Şamandıra Fiyatları

587 Ürün gösteriliyor.
Şamandıra fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şamandıra modelleri ve Şamandıra fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şamandıra kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Sea Horse, Remixon, Discovery, Powerex, Albastar. 587 adet Şamandıra fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şamandıra Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şamandıra markası:

En Çok İncelenen Şamandıra Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Şamandıra Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 587 Şamandıra modeli içerisinde en ucuz Şamandıra fiyatı 1.86 TL iken, en yüksek Şamandıra fiyatı 246.61 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şamandıra fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Şamandıra fiyatı ise 22.94 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şamandıra Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şamandıra

Insana huzur veren hobi aktivitelerinden biri olan Balıkçılık sadece amatör olarak değil, profesyonel anlamda da yapılan bir iştir. Balıkçılıkta başarılı olabilmek için önemli olan şey, doğru ekipmana sahip olmaktır. Şamandıra olta balıkçılığı yapanların kullanabileceği bir üründür. Bir hevesle balık tutmaya başladıktan sonra vazgeçen kişilerin birçoğunun eksiği, yanlış malzeme ve eksik ekipman sorunudur. Teknede, sahilde, köprülerde ve benzeri pek çok yerde yapılan balıkçılıklar için farklı ekibinin sahip olmak gerekir.Balık tutma yöntemine göre de değişen ekipman ihtiyaçları ortaya çıkar. Ayrıca balık tutulacak saat ve zamanda ekipmanların ayarlanması açısından önemlidir. Örneğin; gündüz balık tutmak için renk ya da Işık yansıması yapan araçları kullanmak gerekmezken, akşam ve gece avcılığında bu araçların da ekipmana dahil edilmesi gereklidir. Balık şamandırası olarak da isimlendirilen ve oltaya takılan bu ekipmanlar, ışıklı şamandıra olarak da bilinir. Olta şamandıra seçimi yaparken tercih edebileceğiniz pek çok farklı şamandıra modeli vardır. Şamandıralar ile olta balıkçılığı yapmak oldukça keyifli ve verimli bir aktivitedir. 

Şamandıra Çeşitleri

Şamandıra seçimi yaparken, tutmak istediğiniz balık çeşidine ve ekipmana uygun şamandıra modelini tercih etmek, doğru sonucu elde edebilmenizi sağlar. Balık oltaların da kullanabileceğiniz farklı şamandıra modellerinden biri elektrikli şamandıradır. Amatör ya da profesyonel olarak balık tutmak istiyorsanız şamandıra kullanmak gereklidir. Balık tutmak, hem ruhu dinlendiren hem de keyifli vakit geçirmeyi sağlayan hobi aktivitelerinden biri olarak da bilinir. Hafta sonu etkinliklerinde ya da tatillerde balık tutarak, gününüzü renklendirebilirsiniz. Tutacağınız balık türüne göre gerekli olan ekipmanları yanınızda taşımak, balık tutma işlemini başarıyla gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Balık tutarken kullanabileceğiniz farklı şamandıra çeşitleri vardır. Tutmak istediğiniz balığın büyüklüğüne ve ağırlığına göre yapacağınız şamandıra seçimi ile balığı kolayca yakalayabilir ve taşıyabilirsiniz. Amatör balıkçılar ve profesyonel Balıkçıların kullanabileceği Samandıra çeşitlerinden biri mekanik şamandıra modelidir. Şamandıra sayesinde oltayı dengede tutabilir ve balığı kolaylıkla yakalayarak yanınıza çekebilirsiniz. Şamandıra ürünleri balıkçıların ihtiyaç duyduğu ekipmanlardan biridir.  Olta şamandıraları arasında çok tercih edilen şamandıra modelleri genellikle Işıklı şamandıra ve mekanik şamandıra modelleridir. Özellikle akşam ve gece avlamaları sırasında Işıklı şamandıralar ile renk veren diğer ekipmanlar tercih edilmelidir. Gece karanlığında balıkların oltayı daha kolay fark edebilmeleri için Işıklı şamandıra oldukça kullanışlı olan bir üründür. Stoperler şamandırayı sabitlemek için kullanılan ekipmanlardır. Stoperler oldukça küçük parçalar oldukları için makinaya misina ile kolaylıkla sarılabilir. Şamandıra stoperi alarak Siz de sorunsuz bir balık tutma deneyimi yaşayabilirsiniz. Faydalı ve dinlendirici hobilerden biri olan balık tutmak  pek çok kişiye iyi gelebilir. Gerekli tüm ekipmanı ayarladıktan sonra  balık gider yakalamak istediğiniz balıkları kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Şamandıra seçiminde olta ekipmanlarında tutmak istediğiniz balık çeşidine göre ayarlama yapmak önemlidir. Şamandıralar pek çok farklı olsa çeşidi ve balık tutma yöntemi için farklı olarak üretilir. Siz de balık tutmak için şamandıra ve diğer olta malzemelerini temin ederek eksiksiz bir ekipmana sahip olabilirsiniz. 

Şamandıra Fiyatları

Uygun fiyatlarla şamandıra satın alabilmek ve olta malzemeleri temin edebilmek için piyasa araştırması yapmak faydalı olabilir. Şamandıra fiyatları genellikle  yıl içinde değişebilir. Şamandıralar uygun fiyatlı olan ürünlerdir.Amatör olarak balık tutmak için şamandıra alışverişi yapmak isterseniz Şamandıralı olta takımlarını tercih ederek tek seferde birden fazla ekipmanı daha uygun bir fiyatla satın alabilirsiniz.Balık tutmak pek çok  kişi için eğlenceli aktivitelerden biridir. Tek başınıza ya da sevdiklerinizle beraber balık tutmaya gidebilirsiniz. Balık tutmaya başlamadan önce tüm tüm malzemeleri eksiksiz olarak yanınızda bulunduğundan emin olmak gerekir. Malzemeleri tek tek temin etmek fiyat olarak pahalı olabilir. Ancak set olarak satılan ürünleri alarak çok daha uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Online Alışveriş sitelerinde şamandıralar pek çok farklı fiyat alternatifleri ile satışa sunulur. Bu modeller arasından ihtiyacınızı karşılayacak ve uygun fiyatlı bir şamandıra bulabilmek için cimri.com sayfasındaki ürünleri de inceleyebilirsiniz. Sayfanın filtrelerini kullanarak ürün ve model kıyaslaması yapabilir, bütçenize en uygun olan şamandırayı bulabilirsiniz.

Şamandıra Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

 Şamandıra modelleri balıkçılıkta kullanılan ekipmanlardan biridir. Şamandıra satın alırken bazı ayrıntılara dikkat etmek doğru ürünü bulmanıza yardımcı olur. Şamandıra alışverişi yapmadan önce nasıl bir olta türü kullandığınızda ve tutmak istediğiniz balığa karar vermek önemlidir. Şamandıralar olta çeşitlerine göre değişebilir. Tutmak istediğiniz balığın büyük ya da küçük olması da şamandıra seçiminde önemli rol oynar. Şamandıra stoperi ile birlikte şamandıra satın alarak oltanızın dolanmadan rahatça balık tutmabilmesini sağlayabilirsiniz. Şamandıra modelleri balıkçılar tarafından çok tercih edilen ekipmanlardandır. Bu modeller arasından sizde ihtiyacınıza göre kendi seçiminizi yapabilirsiniz. Şamandıra ve diğer olta malzemelerini kaliteli markaların ürünleri arasından tercih ederek aldığınız şamandırayı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Balıkçılık Hobi olarak amatör ya da profesyonel olarak yapılabilen bir aktivitedir. Amatör olarak balık avlamak isterseniz başlangıç aşamasında bir olta çeşidi ve şamandıra ile siz de kendi balığınızı yakalayabilirsiniz. Profesyonel olarak balık tutanlar için şamandıra ve diğer ekipmanların çok daha üst seviye ve kaliteli ürünler arasından seçilmesi gereklidir. Büyük balıklar avlamak için daha güçlü ve büyük şamandıra modelleri tercih edilmelidir. Alacağınız şamandıra modelinin kullanacağınız olta ile uyumlu olmasına da dikkat etmek gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery