track source
track source

Olta (Jig) Makinesi

Olta (Jig) Makinesi Fiyatları

1677 Ürün gösteriliyor.
Olta (Jig) Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Olta (Jig) Makinesi modelleri ve Olta (Jig) Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Olta (Jig) Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Sea Horse, Daiwa, Remixon, Discovery, Powerex. 1677 adet Olta (Jig) Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Olta (Jig) Makinesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Olta (Jig) Makinesi markası:

En Çok İncelenen Olta (Jig) Makinesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Olta (Jig) Makinesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1677 Olta (Jig) Makinesi modeli içerisinde en ucuz Olta (Jig) Makinesi fiyatı 9.99 TL iken, en yüksek Olta (Jig) Makinesi fiyatı 14045.49 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Olta (Jig) Makinesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Olta (Jig) Makinesi fiyatı ise 501.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Olta (Jig) Makinesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Shimano Catana 4000FC Olta Makinesi
Shimano Catana 4000FC Olta Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Olta Jig Makinesi

Balık tutmak için günümüzde birçok olta makinesi vardır. Bu ürünler profesyonel ya da amatör olarak balıkçılık yapılabilir. Olta makinesi sayesinde kıyıdan balık tutmak mümkündür. Ayrıca ürünler farklı kamışlara takılarak farklı kombinasyonlar elde edilebilir. Olta makinesi markaları yerli ve yabancı olmak üzere çeşitlere ayrılırlar. Ürünler modern fabrikalarda el değmeden üretilip satışa sunulur. Olta makinesi çeşitleri balıkçılara birçok alternatif sağlar. Bu ürünler ile açık denizlerde balık tutulduğu gibi, kıyı balıkçılığı da yapılabilir. Her bir markanın kendine özgü olta makinesi çeşitleri olmakla beraber tasarım farklılıkları da vardır. Ürünlerin misina kapasitesi ve ağırlık çekme gücü değişiklik gösterir. Bu nedenle müşteriler kendilerine en uygun olta jig makinesini seçerler.

Olta Jig Makinesi Çeşitleri

Olta balıkçılığında kamışlar kadar makineler de önemlidir. Bu nedenle piyasada birçok markanın jig makine çeşidi vardır. Bu ürünler arasında yer alan 5 bilyeli olta makinesi, güçlü bir üründür. 30 kilograma kadar balığı tek seferde misina yardımı ile çekebilir. Mekanizma olarak bu ürünler çark sistemi ile çalışır. Çarklar ne kadar sağlıklı dönerse makinenin verimliliği o kadar artar. Bir diğer ürün olan 8 bilyeli olta makinesi ise profesyonel balıkçılar için önemli ürünlerden biridir. Az bir çevirme ile metrelerce misinayı sarabilirler. Bu ürünlerle büyük balık avı yapılabilir. 12 bilyeli olta makinesi ile açık denizlerde tekne veya kayık üzerinde balık tutulabilir. Bu ürünlerde büyük balık avı yapılabildiği gibi kıyıdan da yüksek performans sağlanır. Ürünlerin misina kapasitesi 100 metre ile 500 metre arasında değişebilir. Hızlı sarma özellikleri ile bu ürünler sayesinde oltaların denizde takılması engellenir. Kayalık zeminlerde bu oltalar yüksek performans verir. Olta jig makinesi, en zorlu avları yakalamak için başarılı bir tablo çizer. Makinelerin bakımı kolaydır. Gres yağı ile makinenin içindeki çarklar yağlanabilir. Böylelikle metal parçaların işlevinde hiç bir sorun yaşanmadan verimli avlar yapılabilir. Olta jig makineleri, sessiz modda da çalıştırılabilir. İstenildiği takdirde geriye sarma düğmesi ile misina serbest bırakılabilir. Ürünlerin kendine özgü tasarımları olmakla beraber kullanıcıların el koordinasyonuna en uygun tasarımlar tercih edilmiştir. Her uzunluktaki kamışa bu ürünler takılabilir ve deniz haricinde tatlı su avcılığı da yapılabilir.

Olta Jig Makinesi Fiyatları

Her markanın kendine özgü olda jig makine tasarımı olduğu için fiyatlar değişiklik gösterebilir. Olta makinesi fiyatları genel olarak her bütçeye hitap eder. Misina kapasitesi açısından verimli olan bu ürünler ekstra bakım gerektirmez. Yılda bir iki kez makinenin yağlanması yeterlidir. Böylelikle bu ürünler ayrıca masraf çıkarmazlar.  Uzun bir kamışa 7 bilyeli olta makinesi takılabildiği gibi farklı sayıda bilyeli makinelerin kullanımı da mümkündür. Olta jig makineleri her kamışa uygun olarak tasarlanmıştır. Ekstra bir kamış alınması gerekmez. Kuru bir yerde muhafaza edilebilirler. Ayrıca makinelerin temizliği kolay bir şekilde yapılır ve temizlik ürünü masrafı oluşmaz. Gergin misinaların kopması bu makineler ile engellenebilir.

Olta Jig Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Balıkçılık ile ilgileniyorsanız kendinize en uygun olta jig makinesi alabilirsiniz. İster özel kamışınıza bu ürünleri takabilir isterseniz ayrı bir kamış ile farklı kombin yapabilirsiniz. Olta makinesi özellikleri sayesinde kıyıdan ya da tekneden balık tutmanız kolaylaşır. İstediğiniz markanın herhangi bir kamışına bu ürünleri takıp direkt balık tutmaya başlayabilirsiniz. Denizde veya tatlı sularda balık avlayabilirsiniz. Olta makinesi en ucuz olarak satın alabilir ve balık tutma hobinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca büyük ve küçük balık avını bu ürünlerle yapmanız mümkündür. Boyut olarak makul değerlere sahip olan olta makinelerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Sayfamızda yer alan olta jig makinesi yorumlarını inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery