Mobil uygulamayı indir

Balıkçı Çizme

arama sonuçları

Balıkçı Çizme Fiyatları

 - 155 Ürün
Alt Kategoriler
İş Ayakkabısı
Kadın Çizme
Erkek Çorabı
İş Kıyafeti
Outdoor Çizme
Kasık Çizme (Balıkçı Avcı Bahçıvan Oto Yıkama Balıkçı Kasık Çizme

Kasık Çizme (Balıkçı Avcı Bahçıvan Oto Yıkama Balıkçı Kasık Çizme

En Ucuz

1.100,00 TL

PttAVM
SK OĞLU Kadın ,garson Bahçe, Arazi , Balıkçı ,avcı, Çiftçi, Kısa Boy Çizme - Siyah

SK OĞLU Kadın ,garson Bahçe, Arazi , Balıkçı ,avcı, Çiftçi, Kısa Boy Çizme - Siyah

En Ucuz

629,00 TL

Hepsiburada
SK OĞLU Kadın ,garson Bahçe, Arazi , Balıkçı ,avcı, Çiftçi, Kısa Boy Çizme - Haki

SK OĞLU Kadın ,garson Bahçe, Arazi , Balıkçı ,avcı, Çiftçi, Kısa Boy Çizme - Haki

En Ucuz

629,00 TL

Hepsiburada
Haki Kauçuk Termal Çoraplı Avcı Balıkçı Bahçe Iş Tarla Su Geçirmez Erkek Hafif Çizme

Haki Kauçuk Termal Çoraplı Avcı Balıkçı Bahçe Iş Tarla Su Geçirmez Erkek Hafif Çizme

En Ucuz

726,53 TL

Hepsiburada
Twingo Haki Kauçuk Termal Çoraplı Avcı Balıkçı Bahçe Iş Tarla Su Geçirmez Erkek Hafif Çizme

Twingo Haki Kauçuk Termal Çoraplı Avcı Balıkçı Bahçe Iş Tarla Su Geçirmez Erkek Hafif Çizme

En Ucuz

749,00 TL

Hepsiburada
Prosheck Erkek Siyah Su Geçirmez Balıkçı Motorcu Kurye Avcı Yağmur Kar Çizmesi Termal Çoraplı - 00-Siyah

Prosheck Erkek Siyah Su Geçirmez Balıkçı Motorcu Kurye Avcı Yağmur Kar Çizmesi Termal Çoraplı - 00-Siyah

En Ucuz

1.450,00 TL

Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hepsiburada
Yeni
Pollyboot Polly Boot Ranger Outdoor Çizme Poliüretan Neopren Avcı Balıkçı Çizmesi Siyah

Pollyboot Polly Boot Ranger Outdoor Çizme Poliüretan Neopren Avcı Balıkçı Çizmesi Siyah

En Ucuz

3.559,91 TL

TROY'a 1000TL'ye 200TL İndirim
idefix
go out Su Geçirmez Pvc Tulum Çizme Avcı - Balıkçı - Sulama Işleri - Yıkama %100 Su Geçirmez

go out Su Geçirmez Pvc Tulum Çizme Avcı - Balıkçı - Sulama Işleri - Yıkama %100 Su Geçirmez

En Ucuz

1.326,10 TL

TROY'a 1000TL'ye 200TL İndirim
idefix
Polly Boot Ranger Outdoor Poliüretan Neopren Avcı Balıkçı Çizmesi Siyah

Polly Boot Ranger Outdoor Poliüretan Neopren Avcı Balıkçı Çizmesi Siyah

En Ucuz

2.827,50 TL

n11
Hegi Hafif Outdoor Kamp Çizmesi Botu Balıkçı Çizmesi Eva Hegi Konçlu ve Astarlı(Çoraplı) - Haki

Hegi Hafif Outdoor Kamp Çizmesi Botu Balıkçı Çizmesi Eva Hegi Konçlu ve Astarlı(Çoraplı) - Haki

En Ucuz

844,91 TL

Hepsiburada
Hegi Hafif Outdoor Kamp Çizmesi Botu Balıkçı Çizmesi Eva Hegi Konçlu Haki

Hegi Hafif Outdoor Kamp Çizmesi Botu Balıkçı Çizmesi Eva Hegi Konçlu Haki

En Ucuz

844,91 TL

n11
Polly Boot Ranger Outdoor Poliüretan Neopren Avcı Balıkçı Çizmesi

Polly Boot Ranger Outdoor Poliüretan Neopren Avcı Balıkçı Çizmesi

En Ucuz

2.981,50 TL

TROY'a 1000TL'ye 200TL İndirim
idefix
Yeni
Polly Boot Ranger Outdoor Avcı Balıkçı Çizmesi Siyah Poliüretan Neopren 43 Numara Uzun Çizme

Polly Boot Ranger Outdoor Avcı Balıkçı Çizmesi Siyah Poliüretan Neopren 43 Numara Uzun Çizme

En Ucuz

3.894,00 TL

Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hepsiburada

4.650,00 TL

Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hepsiburada Premium
Tulum Çizme (Balıkçı Avcı Bahçıvan Oto Yıkama Balıkçı Tulum Çizme

Tulum Çizme (Balıkçı Avcı Bahçıvan Oto Yıkama Balıkçı Tulum Çizme

En Ucuz

1.540,00 TL

PttAVM
Polly Boot Ranger Outdoor Çizme Poliüretan Neopren Avcı Balıkçı Çizmesi Siyah - 41

Polly Boot Ranger Outdoor Çizme Poliüretan Neopren Avcı Balıkçı Çizmesi Siyah - 41

En Ucuz

3.159,00 TL

Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hepsiburada

4.850,00 TL

Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hepsiburada Premium
ÇİZME SU GEÇİRMEZ ÇİZME POLİ KONÇLU ÇİZME AVCI- BALIKÇI-SU İŞLERİ%100 SU GEÇİRMEZ (Haki / 44) 44 EU

ÇİZME SU GEÇİRMEZ ÇİZME POLİ KONÇLU ÇİZME AVCI- BALIKÇI-SU İŞLERİ%100 SU GEÇİRMEZ (Haki / 44) 44 EU

En Ucuz

725,00 TL

Amazon
ÇİZME SU GEÇİRMEZ ÇİZME POLİ KONÇLU ÇİZME AVCI- BALIKÇI-SU İŞLERİ%100 SU GEÇİRMEZ (Haki / 40) 40 EU

ÇİZME SU GEÇİRMEZ ÇİZME POLİ KONÇLU ÇİZME AVCI- BALIKÇI-SU İŞLERİ%100 SU GEÇİRMEZ (Haki / 40) 40 EU

En Ucuz

725,00 TL

Amazon
Kamuflaj Desenli Yünlü Su Geçirmez Çizme -30 Derece Kadar Dayanaklı Avcı & Balıkçı Çizmesi

Kamuflaj Desenli Yünlü Su Geçirmez Çizme -30 Derece Kadar Dayanaklı Avcı & Balıkçı Çizmesi

En Ucuz

1.500,00 TL

Hepsiburada
Shimano Pvc Balıkçı Kasık Çizmesi

Shimano Pvc Balıkçı Kasık Çizmesi

En Ucuz

5.580,00 TL

PttAVM
Haki Çizme Poli Konçlu Çizme Avcı-Balıkçı Su İşleri %100 Su Geçirmez (46)

Haki Çizme Poli Konçlu Çizme Avcı-Balıkçı Su İşleri %100 Su Geçirmez (46)

En Ucuz

725,00 TL

Amazon
Uzun Sarı Çizme Yağmur Kar Su Geçirmez Çizme Balıkçı Çizme Avcı Çizme İşçi Çizme

Uzun Sarı Çizme Yağmur Kar Su Geçirmez Çizme Balıkçı Çizme Avcı Çizme İşçi Çizme

En Ucuz

507,30 TL

idefix

720,00 TL

PttAVM
go out Balıkçı Çizme, %100 Su Geçirmez Çizmeli Pantolon, 55 Mikron Dikişsiz Avcı Balıkçı Pantalon

go out Balıkçı Çizme, %100 Su Geçirmez Çizmeli Pantolon, 55 Mikron Dikişsiz Avcı Balıkçı Pantalon

En Ucuz

988,79 TL

idefix
Coşkun Çizme İnşaat ve Balıkçı - Asker Yeşili

Coşkun Çizme İnşaat ve Balıkçı - Asker Yeşili

En Ucuz

590,00 TL

Hepsiburada
Arısan Krep Uzun Konç Diz Altı Bahçe Balıkçı İnşaat Çizmesi Düz Topuklu Erkekler İçin - Sarı

Arısan Krep Uzun Konç Diz Altı Bahçe Balıkçı İnşaat Çizmesi Düz Topuklu Erkekler İçin - Sarı

En Ucuz

699,00 TL

Hepsiburada
GEZER KASIK ÇİZME BALIKÇI MODEL 43

GEZER KASIK ÇİZME BALIKÇI MODEL 43

En Ucuz

1.000,00 TL

GÜLEP İŞ
Özaslan Arısan Balıkçı-Iş Güvenlik-Avcı Pvc Yeşil Uzun Konç Çizme

Özaslan Arısan Balıkçı-Iş Güvenlik-Avcı Pvc Yeşil Uzun Konç Çizme

En Ucuz

776,00 TL

Hepsiburada
Bursa Hatırası Kasık Çizme Avcı-Balıkçı Kasık Çizme Su Geçirmez Dekster Kasık Çizme - 42

Bursa Hatırası Kasık Çizme Avcı-Balıkçı Kasık Çizme Su Geçirmez Dekster Kasık Çizme - 42

En Ucuz

1.111,00 TL

Hepsiburada
Gezer Pvc Beyaz Kısa Iş-Yağmur-Avcı-Balıkçı Çizmesi

Gezer Pvc Beyaz Kısa Iş-Yağmur-Avcı-Balıkçı Çizmesi

En Ucuz

755,63 TL

Hepsiburada
Ayder Haki Diz Altı Uzun Konç Balıkçı Avcı Çizmesi Naylon Malzeme Bağcık Kapanma Özelliği

Ayder Haki Diz Altı Uzun Konç Balıkçı Avcı Çizmesi Naylon Malzeme Bağcık Kapanma Özelliği

En Ucuz

1.099,90 TL

Hepsiburada
Önceki1/5Sonraki

Balıkçı Çizme

Balıkçı çizme modelleri balıkçılar, av işiyle uğraşanlar ve doğa ile iç içe olmayı sevenler için tasarlanmış, zorlu ve sulak araziler gibi çeşitli arazi koşullarına uygun, rahat hareket etmeyi sağlayan ürünlerdir. Su geçirmez malzemelerden üretilen, bilek, diz veya bel boyu gibi farklı uzunluk seçenekleri ile balık tutma, su araştırmaları, tarım ve hayvancılık işleri, bahçe, sulama işleri, avcılık, doğa yürüyüşleri gibi tüm aktivitelerde kullanılır, konfor ve güvenlik sunar. Farklı model seçenekleri ile sunulan balıkçı çizme ürünlerine kapsamlı bir şekilde göz atabilirsiniz. 

Su Geçirmez ve Dayanıklı: Balıkçı Çizmelerinin Özellikleri

Balıkçı çizmesi, suya dayanıklı malzemelerden üretilir ve kaymaz taban gibi özelliklerle donatılır.  Su geçirmez malzemeler sayesinde ayakların kuru kalmasını sağlar ve suya maruz kaldıklarında içlerine su sızmasını önler. Kaymaz taban gibi özellikleri ile suya içerisinde veya ıslak alanların üzerinde güvenli bir şekilde hareket edilir. Bazı balıkçı çizme modellerinde daha iyi bir yer tutuş için kramponlu tabanlar da bulunur.

İç kısımlarında bulunabilen konforlu astar ve destekler ile uzun süreli kullanımlarda ayak rahatlığını korur, yorgunluğu azaltır. Soğuk havalarda ayakların sıcak kalmasını sağlayan termal yalıtımlı modeller de bulunur. Erkek balıkçı çizmesi genellikle diz boyu veya bel boyu üretilerek farklı su seviyelerine uygun seçenekler sunar. Bazı bel boyu modellerde çamurlu veya derin suya girildiğinde daha fazla koruma sağlamak için ayarlanabilir bilek ve diz kayışları bulunur. Ayrıca, bazı balıkçı çizme modellerinde bulunan su tahliye kanalları sayesinde su hızla dışarı atılır ve çizme içinde birikmez.

Balıkçı Çizme Çeşitleri: Malzeme ve Tasarım Farklılıkları

Balıkçılık, kampçılık, avcılık veya doğa yürüyüşleri gibi açık hava etkinlikleri için tasarlanmış çeşitli çizme outdoor seçenekleri arasında sunulan ürünler yer almaktadır. Balıkçı çizme modelleri özellikle su geçirmezlik, dayanıklılık ve rahatlık özellikleri ile öne çıkar. En yaygın kullanılan malzemelerden biri PVC bu ihtiyaçları karşılayan ekonomik seçeneklerdir. Kaymaz tabanlar için genellikle kauçuk malzeme kullanılır. Neopren gibi termal yalıtım özelliği olan sentetik kauçuk da tercih edilir, soğuk havalarda termal yalıtımıyla ayakları sıcak tutar.

Hafif yapısıyla rahatlık sunan poliüretan malzemeler yaz aylarında konfor sunar. Gore-Tex gibi özel, nefes alabilen ve su geçirmez membran malzemeler profesyonel balıkçı çizmelerinde kullanılır. Bilek boyu balıkçı çizme modelleri, sığ sularda ve hafif ıslak aktivitelerde esneklik sağlar. Diz boyu modeller, su seviyesinin daha yüksek olduğu alanlarda kullanıma uygundur ve orta derinlikteki sularda avlanırken suyun içeri girmesini önler. Bel boyu veya tulum çizmeler ise bel veya göğüs hizasına kadar tam koruma sağlar ve daha derin sularda uzun süre güvenle kullanılabilir.

Arısan Siyah Uzun Diz Altı Su Geçirmez Bahçe İnşaat Balıkçı Çizme

Balıkçılar için Doğru Çizme Seçimi: Konfor ve Güvenlik Önerileri

Balıkçılar için doğru çizme seçimi konfor ve güvenlik açısından önemlidir. PVC veya kauçuk gibi malzemelerden üretilmiş çizmeler su geçirmezlik sağlar, kalın tabanları ve güçlendirilmiş dikişleri ile dayanıklı ve aşınmaya karşı dirençlidir. Çizmelerin uzun süre kullanımlar için uygun rahatlıkta ve ayağı yormayan yapıda olmaları gerekir. İç tabanı destekli ve yastıklı çizmeler konforu artırır, hava alabilen yapıları ile terlemeyi azaltır.

Farklı tarzlara ve ihtiyaçlara yönelik erkek botları soğuk, hasar, kayma gibi farklı tehlikelere karşı koruma sağlarken, balıkçı çizme modelleri balıkçılık veya suyla iç içe olunan aktivitelere özeldir. Balıkçı çizmesi kadın modelleri arasında kadınların ayak yapısına daha iyi uyum sağlamak için daha dar ve ergonomik ürünler bulunur. Çizme boyu mevsime uygun ve hareket özgürlüğünü etkilemeden konforunu maksimize eden stilde seçilmelidir.

Balıkçı Çizmesi Bakımı: Uzun Ömürlü Kullanım için İpuçları

Ayakkabı kategorisinde yer alan balıkçı çizme modelleri gibi özel amaçlı ayakkabıların düzenli temizlenmesi ve bakımı yapılmalıdır. Balıkçı çizme modellerinin, su, çamur ve balık kalıntılarına sık maruz kalması nedeniyle her kullanım ardından temizlenmesi çizmelerin kullanım ömrünü uzatır ve koruma özelliklerini muhafaza eder. Çizmelerin dış yüzey temizliği için fırça veya sünger yardımıyla ılık su ve sabun kullanılmalı yeterlidir. Balıkçı çizme modellerinde kullanılan malzemelere zarar verebilen ağır kimyasal içeren deterjanlardan kaçınılmalıdır.

Balıkçı çizme modellerinin iç yüzey temizliği için ise biriken ter ve kötü kokuları giderirken nemli bir bezle silinmesi yeterlidir. Temizlik ardından, güneş ışığından uzak, serin ve gölgeli bir alanda havalandırarak kurutulmalıdır. İsteğe bağlı olarak, bir su geçirmezlik spreyi kullanmak, çizmelerin zamanla azalabilen suya dayanıklılık özelliklerini destekler. Bu işlem uygulanmadan önce çizmelerin tamamen kuru olmasına dikkat edilmeli, sprey her yere eşit olacak şekilde sıkılmalıdır. Sprey kullanımı ardından balıkçı çizme modelleri tekrar kurumadan kaldırılmamalıdır.

 

Farklı Mevsim Koşullarına Yönelik Üretilen Balıkçı Çizmeler

Mevsimlere ve kullanım alanlarına göre farklı malzeme ve modellerde çizme seçilebilir. Her tip balık avında balıkçı çizmesi tavsiye edilir çünkü özellikle suyla temas gerektiren aktivitelerde su geçirmezlik ve dayanıklılık ön planda olmalıdır. Soğuk havalarda balık tutarken içi yalıtımlı balıkçı çizmesi modelleri tercih edilirken, sıcak havalarda daha hafif ve nefes alabilen malzemelerle üretilmiş modeller idealdir. Aşağıdaki tablodan farklı modelleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz:

Mevsim

Hava

Koşulu

Çizme 

Boyu

Malzeme Özellikler Popüler Ürünler

İlk

bahar

Yağmurlu, değişken sıcaklıklar Orta uzunlukta (diz boyu) PVC, neopren, kauçuk Su geçirmezlik, kaymaz taban, orta düzeyde ısı yalıtımı

Arısan Dizaltı Balıkçı Çizme

Polly Boot Boğazlı Avcı Balıkçı Kampçı Çizmesi

Reçber Bot Hafif Yeşil Balıkçı Çizme

Yaz Sıcak, güneşli, ara sıra hafif yağışlar Kısa uzunlukta (bilek boyu veya diz altı) Nefes alabilen tekstil, poliüretan Su geçirmezlik, kaymaz taban, nefes alabilirlik, hafiflik

Gezer Kısa Su Geçirmez Çizme

İgor Kız Çocuk Yağmur Çizmesi

Arısan Diz Altı Su Geçirmez Astarlı Balıkçı Çizme

Son

bahar

Serin, yağmurlu, rüzgarlı

Orta veya uzun

(diz veya bel boyu)

Kalın PVC, neopren, kauçuk Su geçirmezlik, kaymaz taban, orta düzeyde ısı yalıtımı

Sonimix Kamuflaj Çizme

Discovery Haki Erkek Avcı Çizmesi

Hafif PVC Su Geçirmez Kalça Balıkçı Botları

Kış Soğuk, karlı, buzlu

Uzun 

(bel boyu/ tulum tip)

Neopren, kalın PVC, yün astarlı kauçuk Su geçirmezlik, kaymaz taban, termal - yüksek ısı yalıtımı Decathlon Caperlan Balıkçı Tulum Çizmesi

 

Arısan Çizme Reçber Bot İnşaat İş Güvenlik Hafif Yeşil Balıkçı Çizmesi

Amatör ve Profesyonel Balıkçılar için Balıkçı Çizmeleri

Amatör balıkçılar için su geçirmezlik, dayanıklılık ve rahatlık gibi temel gereksinimlerini karşılayan, bütçe dostu seçenekler ön plandadır. Kolay giyilip çıkarılabilmesi nedeniyle diz boyu çizmeler sığ sularda veya kıyıdan balık avına çıkan amatör balıkçılar için idealdir. Profesyonel balıkçılar için ise zorlu koşullara dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygun çizmeler gereklidir. Genellikle neopren veya Gore-Tex gibi yüksek kaliteli malzemeler kullanılan bel boyu veya tulum çizmeler tercih edilir. Ayarlanabilen askıları ile tüm vücut tiplerine uyum sağlayan, göğüs hizasına kadar uzayabilen tulum çizmelerinde ideal rahatlık için pantolon veya yüksek konçlu çoraplar kullanılması önerilir. Çeşitli balıkçı yağmurlukları ile rahatça kullanılabilir. Amatör ve profesyonel kişiler için özel olarak tasarlanan balıkçı çizme modellerini kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz. 

Balıkçı Çizme Fiyatları

Balıkçı çizmesi fiyatları malzeme kalitesi, marka, model ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. PVC veya kauçuk malzemeden üretilen modeller daha uygun fiyatlı olabilirken, neopren veya Gore-Tex gibi malzemelerden üretilen modeller daha yüksek fiyatlı olabilir. Termal yalıtım gibi ek özellikler de fiyatları artırabilir. Farklı marka ve satıcıların sunduğu balıkçı çizme fiyatlarını Cimri üzerinden karşılaştırabilir, fiyat değişimlerini takip edebilir, en güncel fiyatlara ulaşarak, bütçenize uygun seçenekleri kolayca keşfedebilirsiniz.

Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın