Erkek Botları

Erkek Botları Fiyatları

8866 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Erkek Botları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Botları modelleri ve Erkek Botları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Botları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, Slazenger, DeFacto. 8866 adet Erkek Botları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Botları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Botları markası:

En Çok İncelenen Erkek Botları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Erkek Botları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 8868 Erkek Botları modeli içerisinde en ucuz Erkek Botları fiyatı 16.99 TL iken, en yüksek Erkek Botları fiyatı 5689.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Botları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Erkek Botları fiyatı ise 265.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Botları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Nike 454350-700 Manoa Leather Erkek Bot
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Adidas V22179 Winter Hiker Speed Siyah Erkek Bot
Adidas V22179 Winter Hiker Speed Siyah Erkek Bot
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lumberjack 100263645 Siyah Eagle Hı Su Geçirmez Outdoor Erkek Bot
Lumberjack 100263645 Siyah Eagle Hı Su Geçirmez Outdoor Erkek Bot
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Caterpillar Colorado  015M0031-DTN Erkek Bot
Caterpillar Colorado 015M0031-DTN Erkek Bot
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Bot Nedir?

Her geçen gün giderek gelişen teknoloji, insanların giydiği kıyafetten, ayakkabılarına kadar farklı özelliklerde ürün üretilmesini de sağlamaktadır. Bu ayakkabı çeşitleri arasında yer alan erkek bot çeşitleri, herkes tarafından bilinen çizmelerden daha kısa ve normal ayakkabılardan da biraz daha büyüktür. Bu özellikleri ile birlikte kış aylarında yaygın olarak tercih edilmekte olan erkek botlar, su geçirmeme özelliğini taşımaktadır.

Erkek Bot Özellikleri Nelerdir?

Son yıllarda geniş kitle tarafından tercih edilmekte olan erkek bot ayakkabı çeşitleri, dışarıdan gelebilecek olan her türlü darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda kış ayları için özel malzemeler kullanılarak üretilen botlar, soğuk havayı içeriye geçirmemekte ve suların içeriye girmesini de önlemektedir. Çeşitli markalar tarafından sıkça üretilen erkek bot çeşitleri sayesinde, sonbahar ve kış aylarında ayaklarınızın üşümemesi sağlanmaktadır. Kullanılan malzeme çeşidi ve de marka farklılıklarına göre değişen fiyatlar, Cimri.com sayesinde bir araya getirilmektedir. Buna bağlı olarak her marka ve de her fiyatı tek bir çatı altında görebilmeniz mümkün olmaktadır.

Erkek Bot Almak İçin Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

Dünyada olduğu kadar ülkemizde de yaygın olarak kullanılan erkek bot ürünleri, her yaş grubu için özel olarak tasarlanmakta ve farklı firmalar tarafından piyasaya sürülmektedir. Jump, Lumberjack, Kinetix, Timberland, Scooter ve Dockers gibi dünya markalarınca üretilmiş olan erkek bot çeşitlerine, Cimri.com sayesinde kolay şekilde erişme imkânı bulabilirsiniz. Bahsedilen ürünlerin seçiminde, daha çok ucuz ve kaliteli olanların tercih edilmesi ve de ayaklarınızın zarar görmemesi için bir numara büyük olanların tercihi önemli olmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Erkek Botu Modelleri

Erkeklerin kışın en çok tercih ettiği ayakkabılar arasında botlar yer almaktadır. Çeşit arttıkça tercih yapmak da zorlaşıyor. Kişinin kendi zevkinin önemli olması ile botun sağlamlığı, su geçirmemesi ve günlük değişen hava koşulları göz önünde bulundurulan kriterler arasında yer alıyor. Peki erkekler en çok hangi marka erkek botlarını ve modellerini, neye göre tercih diyorlar? Genç erkeklerin, günlük kullanımda en çok tercih ettiği erkek botu tarçın rengi botlardır. Oldukça da popüler. Siyah renkli olanlar ise daha çok klasik tarzda ve iş adamı profiline sahip kişilerin tercih ettiği botlardır. Genellikle motorcuların tercih ettiği ve her yaşa uygun olan botlar ise Harley Devidsondur. Bu marka erkek botu modelleri sağlamlılığı ve dayanıklılığıyla en çok tercih edilme sebebidir. Cat erkek botları günlük hayatta en çok tercih edilenler arasındadır. Tasarımı ve rahatlığı ile erkeklerin kış mevsiminde en çok tercih ettiği, spor kıyafetlerle ve kot pantolonlarıyla da kombinlediği bütünlük sağlayan modeldir. Şehir hayatında erkeklerin sürekli olarak kullandığı, günlük tarza uyum sağlayan su geçirmez erkek botları aynı zamanda, uzun yürüyüşlerde de rahatlık sağlar. Diğer dikkat edilen hususlardan birisi de botun su geçirip, geçirmediğidir. Bu nedenle sağlam ve dayanaklı bot arayışına giren erkekler en çok Scooter marka erkek botlarını tercih etmektedir.

Erkek Bot Çeşitleri Ve Fiyatları Nedir?

Cimri.com üzerinden çeşitlerine kolay şekilde ulaşabilecek olduğunuz erkek bot ürünleri, farklı markalar tarafından, çeşitli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu sebeple fiyatlarında farklılık görülen ürünler, site sayesinde bir araya toplanmakta ve de alışveriş sitelerinde satışa sunulan her çeşit erkek bot ayakkabısı için fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery