track source
track source

Balıkçılık Aksesuarı

Balıkçılık Aksesuarı Fiyatları

92 Ürün gösteriliyor.
Balıkçılık Aksesuarı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Balıkçılık Aksesuarı modelleri ve Balıkçılık Aksesuarı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Balıkçılık Aksesuarı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: JBL, Discovery, Powerex, Pi İthalat, Albastar. 92 adet Balıkçılık Aksesuarı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Balıkçılık Aksesuarı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Balıkçılık Aksesuarı markası:

En Çok İncelenen Balıkçılık Aksesuarı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Balıkçılık Aksesuarı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 92 Balıkçılık Aksesuarı modeli içerisinde en ucuz Balıkçılık Aksesuarı fiyatı 1.94 TL iken, en yüksek Balıkçılık Aksesuarı fiyatı 1120.61 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Balıkçılık Aksesuarı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Balıkçılık Aksesuarı fiyatı ise 50.64 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Balıkçılık Aksesuarı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Balıkçılık Aksesuarı modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Balıkçılık Aksesuarı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Balıkçılık Aksesuarı

Balık tutmak bazıları için profesyonel bir iş iken bazıları için eğlenceli bir hobidir. Balıkçılığı meslek edinen kişiler, balık tutarak hayatını kazanır. Profesyonel balıkçılığın yanı sıra hobi olarak balık tutan kişiler de oldukça fazladır. Balık tutmak dinlendirici bir aktivitedir. İnsanlar, kafa dağıtmak, eğlenceli zaman geçirmek, yada balık tüketmek gibi amaçlar için balık tutar. Uzmanlar balık tutmanın psikoloji üzerinde olumlu etkileri olduğunu söyler. Balık tutmak için gereken çeşitli ekipmanlar vardır. Birkaç ekipman sağlayarak kolay bir şekilde balık tutmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda öğrenmesi oldukça kolay bir işlemdir. Balık tutmak için farklı yollar vardır. Ağ, zıpkın ve olta balıkçılığı en yaygın tercih edilen balıkçılık yöntemlerindendir. Profesyonel olarak balık tutanlar ağ ve zıpkın ile avlanırken, amatör balıkçılar genellikle olta tercih eder. Olta ile balık tutmak diğerlerine göre daha kolay ve rahattır. Olta ile balık tutarken fazla efor sarf etmeniz gerekmez. Olta balıkçılığını tercih edenler balıkçılık aksesuarları edinmeleri gerekir. Balıkçılık aksesuarları arasında olta, olta iğnesi, ip, balık kovası ve balık yemi gibi ürünler vardır. Balıkçılık aksesuarları ile kısa sürede balık tutmaya başlayabilirsiniz.

Balıkçılık Aksesuarları Çeşitleri

Balıkçılık aksesuarları içerisinde çeşitli birçok ürün vardır. Aksesuarları tam bir şekilde edinirseniz daha kolay bir şekilde balık tutabilirsiniz. Balıkçılık aksesuarları çeşitleri arasında en önemli ürün oltadır. Olta, amatör balıkçılar için en temel ekipmandır. Olta takımı içerisinde olta için gerekli olan çeşitli ürünler vardır. Olta seti içerisinde olta kamışı, olta iğnesi, olta makinesi gibi ürünler vardır. Sadece olta balık tutmak için yeterli değildir. Tuttuğunuz balıkları koymak için bir balıkçı kovası edinmeniz gerekir. Balıkçı kovası özellikleri modelden modele değişiklik gösterir. Balıkçı kovalarında en önemli kriterlerden biri kova büyüklüğüdür. Genellikle balıkçı kovalarında 10 lt, 15 lt, 20 lt gibi seçenekler vardır. Balık tutarken normal bir kova da tercih edebilirsiniz fakat balıkçı kovaları balık tutarken işinizi daha da kolaylaştırır. Sepetli, sepetsiz, süzgeçli balıkçı kovası seçenekleri vardır. Bazı balıkçı kovalarında katlanabilir, taşınabilir özellikleri mevcuttur. Balıkçı ovalarının tasarımları ve renkleri de modelden modele değişir. Bir diğer balıkçılık aksesuarı ise pinter balıkçı tuzağıdır. Pinter balık tuzağı amatör balıkçılardan ziyade profesyonel balıkçılar tarafından kullanılır. Pinter balık tuzağı çeşitleri, ağ balıkçılığı ile ilgilenenler için uygundur. Deniz veya tatlı suya yerleştirilen balık tuzağı bir süre orada bırakılır. Tuzağa yakalanan balıklar bir süre sonra çıkarılır. Pinter balık tuzağı çeşitlerinin ebatları ve şekilleri modelden modele değişir. Silindir, yuvarlak, şemsiye şekillerinde pinter balık tuzağı çeşitleri vardır. Bir diğer balık aksesuarı çeşid ise yemleme roketidir. Yemleme roketi yardımı ile avlarınızı kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. Yemleme roketine balık yemleri yerleştirilir ve avların yeme gelmesi beklenir. Delikli, otomatik, açılır kapanır özelliklerde yemleme roketi seçenekleri vardır. Ağ balıkçılığında kullanılan bir diğer aksesuar ise fileli kepçedir. Fileli kepçe kullanımı oldukça kolay olan bir aksesuardır. Fileli kepçede bir sap ve ucunda geniş bir file bulunur. Sap yardımı ile fileyi ileri geri hareket ettirebilir ve balık avlayabilirsiniz. Fileli kepçe çeşitlerinin file bölümü ebat ve şekil olarak çeşitlilik gösterir.  Bir diğer aksesuar ise balıkçı livarıdır. Balıkçı livarı da ağ balıkçılığı seçeneklerinden biridir. Bir diğer balıkçılık aksesuarı olan kamış çantası, balık tutarken aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz balıkçılık çantasıdır. 

Balıkçılık Aksesuarları Fiyatları

Balıkçılık aksesuarları geniş bir ürün yelpazesini kapsar. Balıkçılık aksesuarları olarak kamış çantası, pinter balık tuzağı, yemleme roketi, fileli kepçe, balıkçı kovası, davul pinter, balıkçı livarı gibi ürünler vardır. Balıkçılık aksesuarları fiyatları üründen ürüne değişiklik gösterir. Ürünün gelişmişliği, özellikleri, kalitesi fiyatlar üzerinde etkilidir. Yemleme roketi, balıkçı livarı gibi küçük kapsamlı ürünler diğerlerine göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Balıkçı kovası fiyatları modelden modele değişiklik gösterir. Kovanın büyüklüğü, tasarımı, işlevselliği fiyatlar üzerinde etkilidir. Ağ balıkçılığında kullanılan pinter balık tuzağı, davul pinter, balıkçı livarı gibi ürünlerin fiyatları ağ ve file büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Balıkçılık malzemeleri arasında en pahalı ekipmanlardan biri olta makineleridir. Onun dışındaki küçük aksesuarlar oldukça uygun fiyatlar ile karşımıza çıkar. Balıkçı aksesuarları fiyatları üzerinde ürünlerin kalitesi de oldukça etkilidir. Genel olarak bakıldığında balıkçı aksesuarları bütçeyi çok fazla zorlamaz. 

Balıkçı Aksesuarları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Balıkçılık, birçok kişinin hem hobi hem de geçim kaynağı olarak tercih ettiği işlerden biridir. Balık tutarak günlük hayatın monotonluğundan ve yoruculuğundan uzaklaşabilir, keyifli ve huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Balık tutmaya başlamak yada devam etmek için balıkçılık malzemeleri satın almak gerekir. Ekipmanları tam olarak edindiğinizde pratik ve hızlı bir şekilde balık tutmaya başlayabilirsiniz. Balıkçılık malzemeleri satın alırken göz önünde bulundurulması gereken önemli birkaç faktör vardır. Öncelikle hangi tür balıkçılık yöntemini kullanacağınıza karar vermelisiniz. Eğer ağ balıkçılığını tercih edecekseniz fileli kepçe, pinter balık tuzağı, davul pinter gibi aksesuarlar işinizi çok kolaylaştırır. Aynı zamanda mutlaka bir balıkçı kovası edinmelisiniz. Bir seferde ne kadar balık tutacağınızı hesaba katarak kova büyüklüğüne karar verebilirsiniz. Diğer bir yandan, kamış çantası, yemleme roketi gibi ekstra eşyalar balık tutarken işinizi kolaylaştırır. Balık aksesuarları satın alırken uzun vadeli bir kullanım için kaliteli ve dayanıklı ürünleri tercih etmelisiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery