track source
track source
track source

USB Kablo

USB Kablo Fiyatları

1842 Ürün gösteriliyor.
USB Kablo fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. USB Kablo modelleri ve USB Kablo fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. USB Kablo kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Apple, Teleplus, HP, Zore. 1842 adet USB Kablo fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen USB Kablo Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 USB Kablo markası:

2021 yılı USB Kablo Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1842 USB Kablo modeli içerisinde en ucuz USB Kablo fiyatı 3.0 TL iken, en yüksek USB Kablo fiyatı 56817.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm USB Kablo fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama USB Kablo fiyatı ise 38.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan USB Kablo Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

USB Kablolar

Bilgisayar ve teknolojik aletlerin pek çoğunun USB kablo girişleri mevcut olduğu için bu önemsiz gibi görünen adaptörler aslında teknolojinin önemli aletlerinden birisidir. Birçok çeşidi olan USB kabloları oldukça işlevsel ürünlerdir. Type A, Type B, Type C, mini ve micro, Lightning USB çeşitlerinden bazılarıdır. Klavye ve Mouse gibi bilgisayar araçlarından yazıcı bağlantılarına kadar birçok USB çeşidi olsa da en bilinenleri telefon şarj aletleri ve bellek olarak kullanılan türleridir. Öncelikle herkes bunların önemsiz olduğunu sanıp hepsi aynı görüşünde olsa da USB kablo aslında çok önemlidir ve kesinlikle ucuza kaçılmamalıdır. Ucuz olan ürünün içindeki tellerin kopma ihtimali çok yüksektir ve kopmuş bir şarj aleti düşünün hiçbir işe yaramaz.

USB Kablo Çeşitleri

USB kablo çeşitleri kablonun kullanım alanına göre çeşitli ürün gruplarından oluşur. Usb uzatma kablo 30 cm den 5 metreye kadar piyasada bulunur. Dijital iki ürün arasında veri transfer etmede en büyük yardımcı olan usb uzatma kabloları çeşitli uzunluklara sahiptir. Usb şarj kabloları bilgisayardan tablete, cep telefonuna kadar birçok teknolojik aletin şarj olmasına yardımcı olur ve kullanıcılarının hayatını kolaylaştırır. Usb c kablo aslında hızlı şarj özelliği olan usb kablo tipidir. Hem akıllı telefon hem tablet hem de bilgisayarlarda kullanılan usb kablolar 2016 yılı itibariyle hızlı şarj etme özelliği kazanmıştır. Usb 3.0 kablo içeriğindeki topraklama tel sayısının artması ile daha hızlı veri aktarımı yapan usb kablo türüdür. Ama burada tek marifet hızlı veri özelliği değil bu kablolar hem veri almayı hem de veri göndermeye olanak sağlar. Usb otg kablo otg desteği sunan bir usb kablosu çeşididir. Otg ile telefon kullanıcıları usb üzerinden diğer cihazlara bağlanabilir. Işıklı usb kablo çeşitleri usb kablonuzun led ışıklı versiyonudur. Usb y kablo genelde yüksek enerji ve fazla akım çeken cihazlarda kullanılan bir usb kablo çeşididir. 5 pinli usb kablo yüksek hız ve kaliteye sahiptir. Çift başlıklı modelleri mevcuttur. Usb lightning kablo Apple iphone 5 ile ortaya çıkan daha küçük bir bağlantı yeridir. 8 pinden oluşur, oldukça küçük bir girişi vardır. 

USB Kablosu Fiyatları

Usb kablosu fiyatları çeşitli özelliklere göre değişiklik gösterir. Piyasada her bütçeye uygun usb kabloları mevcuttur. Usb kabloları çeşitli özelliklerine göre piyasaya sürülüp kullanıcıların beğenisine sunulur. Kablonun tipi, boyutu, içeriğinde kullanılan tellerin sayı ve kalitesi usb kablonun fiyatını etkileyen faktörlerin başında gelir. Mesela lightning usb kablo sadece iphone ürünlerinde kullanılabilen ince bir usb kablodur ve diğerlerine göre oldukça pahalıdır. Siz de sayfamızda bulunan usb kabloları özellikleri ile beraber inceleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuyup diğer kullanıcıların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Kendiniz için en iyi ve ucuz usb kabloyu hangi sitede bulacağınızı cimri.com üzerinden araştırabilirsiniz.   

USB Kablo Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

USB kablo satın alırken dikkat edilmesi gereken birtakım özellikler bulunur. Öncelikle çoğu kişi USB kablo satın alırken öyle derin bir araştırma yapmaz ya internetten sipariş eder ya da herhangi bir yerden satın alır. Oysa bu çok yanlıştır. İnternet üzerinden satın aldığınız kablonun bozuk olması, bozuk değilse de laptop ya da bilgisayarınızla, telefonunuzla uyumsuz olma ihtimali çok yüksektir. Kesinlikle ucuz ya da olsun da hangisi olursa olsun kafasında olmayın, uyumsuz bir USB kablonun kullandığınız teknolojik alete zarar verme ihtimali de çok yüksektir. Bildiğiniz güvendiğiniz ve garanti kapsamı olan iyi bir markayı tercih etmekte her zaman fayda vardır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery