Unisex Ayakkabılar

En Ucuz Unisex Ayakkabılar Fiyatları

18 ürün gösteriliyor.
Alt Kategoriler
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Unisex Ayakkabı Nedir?

Unisex ayakkabı hem erkek hem de kadınların kullanabildiği ayakkabıların tümüne verilen isimler arasında yer almaktadır. Ayrıca sadece yetişkinler için değil çocuklar ve bebekler içinde olan ürünler mevcuttur. Unisex ayakkabının avantajı ise ayak numaranız eşinizle, sevgilinizle ya da kardeşinizle aynı ise aynı anda giymenizi sağlayacaktır. Genellikle yetişkinler tarafından unisex sandalet tercih edilmektedir. Unisex modellerde en önemli etken ayakkabıların standart biçimde üretilmesidir ve böylelikle cinsiyet farkı olmadan kullanılmaktadır.

Unisex Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Unisex ayakkabı alırken eğer ayağınıza tam geliyor ve biraz sıkıyorsa zamanla açılır demeyin ve bir numara büyüğünü deneyin. Ayrıca ayakkabı denenirken mutlaka çorapla denenmesinde fayda vardır. Oturarak değil ayakta giyilmesi ve alışveriş yapılacaksa öğleden sonra yapılması önerilmektedir. Esnek tabanlı olmasına ve parmak uçlarında boşluk olmasına özen göstermelisiniz. Ayakkabıyı alırken kombin edeceğiniz kıyafetleri de göz önüne bulundurmalısınız. Beğendiğiniz fakat hiç kullanamayacağınız bir model ise almamanız önerilmektedir. Böylelikle bütçenize de destek olacaksınız.

Unisex Ayakkabı Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Unisex ayakkabıların aksesuarları olarak bilinen temizleme spreyleri ile birlikte temizlenebilmektedir. Bunun yanı sıra canvas kumaşlı ayakkabılarınızı diş macunu ile birlikte temizleyebilirsiniz. Diş macunu işe yaramadıysa 2 yemek kaşığı karbonatla suyu karıştırıp nemli bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda bulaşık deterjanı da hijyen sağlamaktadır. Nemli bir beze 4 ya da 5 damla bulaşık deterjanı sıkarak temizlemek istediğiniz ayakkabınızı ovalayabilirsiniz. Sentetik kumaşlı ayakkabılarınızın üstesinden gelmek için silgiyle lekeleri silebilirsiniz. Rugan ayakkabılarınız için ise vazelinden destek alabilirsiniz.

Unisex Ayakkabının Yapacağı Yaraya Ne İyi Gelir?

Tercih ettiğiniz unisex ayakkabıyı ilk giydiğinizde bazen yaralara neden olabilmektedir. Yaralarınıza iyi gelecek doğal yöntemler arasında yer alan elma sirkesi, deodorant, krem, soğuk siyah çay, diş macunu ve yumurta yara olan bölgeye sürülebilir. Oluşan şişkinliği ve su toplamasını iyileştirmek için bu yöntemler genel olarak kullanılanlardır.

Unisex Ayakkabının Uzun Ömürlü Olması Nasıl Sağlanır?

Unisex ayakkabınızı rutubetli ortamlardan uzak tutmanız gerekmektedir. Temizledikten sonra kalorifer ya da petekler üstünde kurutulmamalıdır. Ayakkabılarınızı çamaşır makinesinde ya da elinizde yıkamamanız önerilmektedir. Aynı ayakkabıyı her gün giymemelisiniz. Ayakkabılar kullanım amaçlarına göre kullanılmalıdır. Örneğin, bez ayakkabılar yağmurlu ve karlı havalarda giyilmemelidir ya da kötü hava koşullarında açık ayakkabılar tercih edilmemelidir. Kapalı bir kutu içinde saklamamalısınız ve hava alması için açık bir ortamda bulundurmanız gerekmektedir.

Unisex Ayakkabıların Fiyat Aralıkları Nedir?

Unisex ayakkabıların fiyatı ürünün marka, model ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan unisex ayakkabı modelleri ürünlerini listeleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonu sayesinde listelediğiniz unisex ayakkabı modellerinin fiyatları değiştiği an haberdar olabilirsiniz. İstediğiniz unisex ayakkabı modellerini ayakkabılar ve çantalar kategorisi adı altında ziyaret edebilirsiniz.