track source

Teşhir Televizyonlar

Teşhir Televizyonlar Fiyatları

7 Ürün gösteriliyor.
Teşhir Televizyonlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Teşhir Televizyonlar modelleri ve Teşhir Televizyonlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Teşhir Televizyonlar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Samsung, Philips, Arçelik, LG, TCL. 7 adet Teşhir Televizyonlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Teşhir Televizyonlar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Teşhir Televizyonlar markası:

2022 yılı Teşhir Televizyonlar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
4 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 7 Teşhir Televizyonlar modeli içerisinde en ucuz Teşhir Televizyonlar fiyatı 6749.0 TL iken, en yüksek Teşhir Televizyonlar fiyatı 14999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Teşhir Televizyonlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 4 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Teşhir Televizyonlar fiyatı ise 9189.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Teşhir Televizyonlar Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Dijitsu DJTV501 50 inch 127 Ekran Uydu Alıcı UHD 4K Tunerli LED TV
Dijitsu DJTV501 50 inch 127 Ekran Uydu Alıcı UHD 4K Tunerli LED TV
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Teşhir Televizyon

Teşhir kelimesinin anlamı sergileme ve göstermedir. Teşhir ürünü ise mağazalarda genellikle sergilenen telefon ve televizyon gibi ürünlerin test edilmesi için açılan ve gösterime sunulan ürünlerdir. Televizyon, ses ve görüntülerin aynı anda elektromanyetik sinyaller aracılığı ile çalışan bir haberleşme sistemidir. Teknolojik ürünler arasında önemli bir yeri bulunan televizyon hemen herkes için vazgeçilmez bir cihazdır. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte televizyon modellerinde de köklü değişiklikler gerçekleşti. Akıllı telefonlardan sonra akıllı televizyonlar da insan yaşamının vazgeçilmez parçalardan biri haline geldi. Akıllı televizyonlardan önce sadece belli yayınların izlenme olanağı varken artık uygulama indirme, internet ve sosyal medya hesaplarının takip edilmesi gibi özellikler eklendi. Bu durum televizyon kullanma alışkanlıklarında da değişiklik olmasına sebep olmuştur. Teknolojinin hızı ile doğru orantılı olarak televizyon model ve çeşitleri değişir. Televizyonun teknolojik ve diğer fonksiyonlarının kullanıcılara tanıtımının yapılabilmesi için teşhir ürünler kullanılır. Teşhir ürünler, satışta olan ve tanıtımı yapılmak istenen ürünlerden birinin seçilerek teşhir için televizyon standında sergilenen orijinal ürünlerdir.

Teşhir Televizyon Modelleri ve Özellikleri

Televizyon alacak kişiler öncelikle alacakları ürünün teknolojik özelliklerini ve kullanım detaylarını görüp öğrenmek isterler. Teşhir standlarında sergilenen televizyonlar satışa sunulan modellerin birebir aynısıdır. İnsanlar televizyonun görüntü kalitesi, ekran çözünürlüğü ve diğer özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak, ürünleri deneyerek alacakları model için en doğru kararı vermek isterler. Teşhir televizyonlar mağazalarda bu şekilde sergilendikten sonra satışa sunulur. Paketi açılarak standlarda sergilenen ürünler aynı model paketli ürünlerden daha uygun fiyata satışa sunulur. Aradığınız özellikleri taşıyan hemen her markanın ürünün teşhirini bulabilirsiniz. Tanıtım için sergilenen teşhir televizyonlar orijinal ve güvenilir ürünlerdir. Beğendiğiniz bir televizyon modelini daha uygun fiyata almak için teşhir ürünleri tercih edebilirsiniz. Hemen hemen her güncel televizyon modelinin teşhir ürünü bulur. Televizyon uydu alıcılı içinde bulunan uydu anten kablosunun bağlı bulunduğu cihaz sayesinde oldukça kullanışlı bir modeldir. Bu modellerden önce televizyona ekstra uydu alıcı bir cihaz bağlamak geriyordu. Kullanım açısından yeni nesil televizyonlar oldukça pratik hale gelmiştir. Mağazalarda uygun fiyatlı ürünler kategorisine giren ürünler için outlet terimi kullanılır. Her mağazanın outlet ürün tanımı kendi politikalarına göre değişmektedir. Satışı yapılan bir ürünün iade alınması, üründe ufak bir defonun olması veya farklı bir sezona ait ürün olması satış yapan mağazanın kararına ve prosedürlerine bağlı olarak outlet bölümünde satışa sunulur. Televizyon outlet tercih ediyorsanız bu alandaki modelleri inceleyebilirsiniz. Akıllı özelliğe sahip televizyon smart, multimedya özelliği sayesinde televizyon üzerinden internete bağlanma ve bazı uygulamaları indirip kullanma imkanı sunar. Son derece teknolojik özelliklere sahip bu ürünü tercih edebilirsiniz. Televizyon 4k, full HD özelliği 4 kat daha fazla olan çözünürlüğe sahip modeldir. Aradığınız özelliklere sahip televizyonu teşhir televizyon modelleri arasında bulabilirsiniz. Aldığınız teşhir televizyonlar tercih ettiğiniz markanın güvencesine sahiptir. Güvenilir ve uygun fiyatlı televizyon sahibi olmak isteyenler için teşhir ürünler en doğru seçim olabilir. Kalite ve teknik özellikler açısından diğer satışta olan ürünlerden farkı olmayan teşhir televizyonların sadece fiyat yönünden avantajı bulunur. Çeşit çeşit model arasından sizin için uygun olan modele gönül rahatlığıyla ve uygun fiyata sahip olabilirsiniz. 

Teşhir Televizyon Fiyatları

Teşhir televizyon fiyatları, markasına, modeline, teknolojik özelliklerine ve tasarımına göre farklılık gösterebilir. Teşhir ürünler mağazada bulunan açılmamış aynı ürünlerden, fiyat bakımından daha avantajlıdır. Ürünün mağazada stantta kaldığı süre içerisinde kullanımdan kaynaklı yıpranmışlık durumu teşhir televizyonların fiyatını etkileyen önemli bir faktördür. Ürün ne kadar uzun süre teşhir edilip müşteriler tarafından inceleme sırasında kullanıldıysa yıpranmışlık seviyesi bu süreye ve kullanıma göre değişiklik gösterir. Genel itibari ile oldukça makul fiyatlara sahip olacağınız teşhir ürünler bütçenizi zorlamaz. Dilediğiniz markanın dilediğiniz modeline uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Temiz ve fazla yıpranmamış orijinal bir televizyona teşhir standından çok daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Teşhir televizyonlar kalite, marka ve model bakımından diğer satışı yapılan ürünlerden farklı değildir. Kaliteye uygun fiyatlarla sahip olmak isteyenler için bu ürünler büyük avantaj sağlar. Hayalini kurduğunuz televizyona siz de bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Eğer bir teşhir televizyona sahip olmak isterseniz televizyon modellerini incelemek ve incelediğiniz ürünlerin detaylı fiyat karşılaştırmasını yapabilmek için Cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teşhir Televizyon Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yaşam alanlarının olmazsa olmazı haline gelen elektronik eşyalar herkes için büyük önem taşır. Televizyon elektronik eşya denince akla gelen ilk seçenek olabilir. Günlük yaşantının hemen her alanında kullanılan ve her evde bulunan bu elektronik cihaz görüntülü iletişimin olmazsa olmazlarındandır. Birçok markaya ait birçok farklı modeli ve farklı özellikleri bulunan televizyonlar arasından bir seçim yapmak oldukça zor bir iştir. Öncelikle almak istediğiniz ürünü seçmek için televizyon modellerini detaylı olarak inceleyerek modeller ve çeşitleri hakkında fikir edinmelisiniz. Her biri farklı özelliklere sahip olan birbirinden farklı ürün çeşidi bulunan televizyonlar içerisinden ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilecek özelliklere sahip ürünü seçmeniz oldukça önem arz eder. Satın almak istediğiniz televizyonu nerede kullanacağınızı ve televizyonun ekran boyunun nasıl olacağını iyi değerlendirmek gerekir. Televizyonlarla ilgili son teknolojik özelliklerin de iyi bilinmesi seçeceğiniz ürünü değerlendirmeniz açısından gereklidir. Garantisinin olup olmadığı ve garanti edilen sürenin ne kadar süre olduğu da bir televizyon satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalardandır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery