track source
track source

Tablet

Tablet Fiyatları

646 Ürün gösteriliyor.
Bellek (RAM)
Arka Kamera
İşlemci Çekirdeği
Arka Kamera Çözünürlüğü
Dahili Hafıza
Bluetooth
Hafıza Kartı Desteği
Ön Kamera
Ön Kamera Çözünürlüğü
Ekran Teknolojisi
Sim Kart Desteği
İşletim Sistemi
Şebeke Bağlantısı Türü
Parmak İzi Okuyucu
Pil Kapasitesi
Safari
Wi-Fi
iTunes
Desteklenen Hafıza Kartı Türü
App Store
iBooks
Apple TV
Apple Müzik
Google Play Store
Google Drive
Play Müzik
Play Filmler
Gmail
Pil Tipi
Google Haritalar
Siri
Google Asistan
Cortana
Samsung Bixby
Video Çözünürlüğü
Tablet fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Tablet fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 646 adet Tablet ürünü bulduk. Tablet kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Tablet mağaza fiyatları ve Tablet ürün özellikleri incele!
Apple iPad Mini 5 64GB MUQY2TU-A 7.9 inç Wi-Fi Tablet Pc Altın
22 yorum

Apple iPad Mini 5 64GB MUQY2TU-A 7.9 inç Wi-Fi Tablet Pc Altın

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
tablet” ile ilgili daha fazla sonuç için cimri market’te ara!CimriMarkette "680" sonuç
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tablet

Günlük hayat içerisindeki teknolojinin gelişmesi sayesinde elektronik ürünlerin seçenekleri de artış gösterir. Günlük koşuşturma ve iş hayatı esnasında kullanıcılar daha kolay taşınabilir ve daha küçük elektronik aletlere ihtiyaç duyar. Kullanıcılar iş ya da özel hayatında yapılacak işlerini, aha kısa ve en hızlı zamanda gerçekleşleştirmek ister. Tablet adıyla adlandırılan bilgisayar çeşitleri tam olarak bu amaca hizmet eder. Küçük yapılarda bulunan tabletler, dokunmatik ekrana sahiptir. Küçük olmaları sebebiyle de oldukça hafif yapıda bulunurlar ve bu sayede kolayca taşınabilirler. Tabletler son zamanlarda kullanıcıların tercih ettiği elektronik aletler arasında yer alır. Tabletler, okula giden ya da bilgisayarını sürekli yanında taşıması gereken kullanıcılar için olmazsa olmazlar arasında bulunur. Minicik bir bilgisayar yapısında olan bu tabletler, kullanıcıların istediği tüm özelliklere sahiptir. Tıpkı akıllı telefon modelleri gibi akıllı işletim sistemi bulunan tabletler, kısa süre içerisinde kullanıcıların en iyi dostu haline gelir. Tabletlerin boyutu bilgisayarlara göre oldukça küçük olsa da işlevi de bir hayli fazladır. 

Tablet Modelleri ve Özellikleri

Günlük hayatın her alanında ve her yerde bulunabilen tabletlerin birçok farklı model seçeneği bulunur. Özellikleri ve ebatları olarak farklı şekillerde üretilir. Temel olarak özellikleri aynı olsa dahil bazı özellikleri markadan markaya, modelden modele değişir. Tablet modellerini üreten birçok marka bulunur. Kolay kullanılabilir dokunmatik ekranı sayesinde, dokunmatik ekran ile arası iyi olmayan kişiler bile rahatlıkla kullanabilir. Her işle ilgilenen kişilere ve hatta her kuşağa yönelik olması sebebiyle tabletler her alanda kolayca kullanılabilir. Tablet modelleri çoğunlukla android işletim sistemi kurulu şekilde üretilir. Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlar arasında bulunan tabletlere bir çok uygulama indirilip kullanılabilir. Tablet modellerinin özellikleri arasında genellikle GPS özelliği bulunur. Tablette bulunan GPS özelliği sayesinde, uzat tabanlı uydular yordamıyla koordinatları belirleyerek navigasyon sistemininde kullanılmasına olanak sağlar. Navigasyon sistemi elektronik cihazların olmazsa olmazları arasında bulunur. Birçok sohbet uygulamasında bulunan konum gönderme seçeneği GPS sayesinde kolaylıkla gönderilebilir. Tablet modelleri arasında Wifi özelliği bulunan seçenekler de bulunur. Wifi özelliği elektronik cihazların olmazsa olmaz özellikleri arasında bulunur. Wifi özelliği bulunan tabletler sayesinde internete kolayca bağlanabilir, tüm işler kolayca yapılabilir. Tablet modellerinin pek çok renk seçeneği bulunur. Birçok kullanıcı tarafından tercih edilen tablet uzay grisi rengi olarak tercih edilir. Oldukça şık bir görünüme sahip uzay grisi renk seçeneği haricinde birçok farklı renkte bulunur. Tablet modelleri ebatları ve boyutlarına göre farklı ölçülerde bulunur. 7 inç, 10 inç ve 10.2 inç ebatlara sahip tabletler en çok üretilen seçenekler arasında yer alır. Tercih edilen tablet 10.2 inç ise büyük ebatı sayesinde rahatlıkla film izlenebilir, ders çalışılabilir ve iş yapılabilir. Hafıza kartı desteklenen bulunan modeller de bulunur. Tercih edilen tablet modelinin hafıza kartı desteklemesi durumun da kolayca hafızası yükseltilebilir. Bu sayede düşük hafızaya sahip bir tablet çok basit bir şekilde yüksek hafızaya sahip olabilir.  Yüksek hafıza sayesinde fotoğraf, video ve önemli arşivlerin yedekleri kolayca saklanabilir. Yedekleme yapmak veri kaybı olmaması için oldukça önemlidir.

Tablet Fiyatları

Tabletler, klasik bilgisayar yapısında göre daha da kolay taşınır. Bu sayede kullanıcıların yanında ayırmayacağı elektronik arasında yer alır. Ağırlık olarak hafif yapıda olması sayesinde de oldukça tercih edilen tabletler kullanıcıların birçok işini kolaylıkla yapmasına fayda sağlar. Tablet fiyatları sahip olduğu özelliğine, boyutuna ve markasına göre farklılık gösterir. 10.2 inç boyutuna sahip bir tablet modeli, 7 inç tablet modeline göre daha yüksek fiyatlarda bulunur. Tablet modellerinin hafıza kartı desteklemesi oldukça önemlidir. Hafıza kartı desteklenen modeller farklı fiyatlara sahiptir. Tabletlerin ek özelliği olarak sim kart desteklenen modeller de bulunur. İçerisine takılan sim kart sayesinde dışarıya arama yapabilir, internet özelliği sayesinde de internete girilebilir. Fakat sim kart özelliği bulunan modellerin fiyatları, sim kart özelliği bulunmayan modellere kıyasla daha farklı fiyatlara sahiptir.  İhtiyacınız olan tableti tespit etmek için veya aradığınız tableti modelini bulmak için Cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünler arasında karşılaştırma yapabilir, kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun tableti seçebilirsiniz.

Tablet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tabletler sahip olduğu özellik, marka ve boyutu oldukça değişkendir. Bu sebeple tablet tercih etmeden önce istenilen özelliklere sahip olması oldukça önemli detaylar arasında yer alır. Tablet modelinin hafıza kapasitesi de oldukça önemlidir. Tablet 32 gb hafızaya sahip ise içerisine birçok bilgi aktarılıp kolayca kullanılabilir. Fakat daha yüksek hafızaya sahip bir tablet modeli tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. 64 gb ve 128 gb gibi yüksek hafızaya sahip modellerden birini tercih edip daha yüksek hafızaya sahip olunabilir. Tabletlerin kullanım alanına göre bir tercih yapılması oldukça önemlidir. Tablet, film izlemek amaçlı kullanılacak ise daha büyük bir model tercih edilmesi gerekir. Tablet ile kitap okumak ya da herhangi bir konuda araştırma yapmak oldukça kolaydır. Tablet üzerinden kitap okumak isteyen kullanıcılar, mutlaka küçük boyutlarda ki tabletleri tercih etmesi gerekir. Tablette oyun oynamak isteyen kullanıcılar mutlaka RAM özelliği daha yüksek olan bir model tercih etmesi gerekir. Aksi takdirde cihaz oyunları desteklemeyebilir ve oyun oynanmayabilir. Her kullanıcıya ve her alana uygun bir tablet modeli bulmak oldukça kolaydır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery