track source

TP-Link Router

TP-Link Router Fiyatları

130 Ürün gösteriliyor.
Port Sayısı

TP-Link Router

TP-Link Router fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

TP-Link Router ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

TP-Link Router Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.TP-Link Router incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Joma Erkek Forma
 • Woongjin Eversky Su Arıtma Cihazı
 • Toms Teddy Kadın Güneş Gözlükleri
 • Transformers Aksiyon Figürleri
 • Mean Well Oto Elektrik Inverter-Dönüştürücü
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun TP-Link Router fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  TP-Link

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen TP-Link Router Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı TP-Link Router Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  2 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 130 TP-Link Router modeli içerisinde en ucuz TP-Link Router fiyatı 55.99 TL iken, en yüksek TP-Link Router fiyatı 8557.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm TP-Link Router fiyatlarının ortalaması alındığında ise 2 Temmuz 2022 tarihinde ortalama TP-Link Router fiyatı ise 363.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  TP-Link Router

  Aynı alan içerisinde birden fazla cihazın maksimum hız ile internete bağlanmasını ve dosya paylaşılmasını sağlayan ürünlere Router yani menzil arttırıcı denir. Bu ürünlerin değişen hızları ve ayarlanabilir anten yapıları ile kullanıcılarının kendi kullanım alanlarına göre seçim yapmalarına imkân tanıdıkları söylenebilir. Kurulumları oldukça kolay olan bu ürünler internet hızını aşağı çeken engellerin kullanıcılarını kullanımlarını etkilemesinin önüne geçerek, paylaşım hızını maksimum seviyeye çıkardığı görülür. Alt yapısı oldukça güvenli olan Tp-Link‌ ‌Router teknik yapısı içerisinde şifreleme seçeneği ile kullanıcılarının dosyalarını erişim izni olmadan paylaşıma açmayan bir ürün özelliğine sahip olması güvenli bir kullanım alanı sunar. Akıllı sistemleri sayesinde hastane, okul, işyeri gibi çok sayıda kullanıcı ve cihazın bir arada olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılan bir üründür. Global olarak farklı kullanıcılara hizmet veren TP-Link markası ürettiği fonksiyonel menzil arttırıcı ürünü ile internete maksimum hızda bağlanma garantisi sunan bir firmadır. Bu ürünün işlevsel fonksiyonları ile aynı ortamda birden fazla cihaz en yüksek performansı kullanıcısına sunduğu görülür.

  TP-Link‌ ‌Router‌ Modelleri

  İleri teknoloji sebebiyle menzil arttırıcı ürünlerin tasarımları, anten yapıları ve hız seçenekleri ile farklı modellerde üretimi yapılır. Yüksek yönlendirici kabiliyeti olan Tp-Link‌ ‌Router‌ ‌300mbps çift bant özelliği kullanıcılarının günlük kullanım ihtiyacını karşılayabilecek bir üründür. Ayrıca 5 Ghz hızı sayesinde kullanıcılar istedikleri filmi kesintisiz izleme keyfini rahatlıkla yaşayabilirler. İlgili ürün teknik alt yapısı ve özellikleri ile genel olarak standart tüm DSL ürünleri desteklediği görülür. Ayrıca ilgili ürünün ebeveyn kontrolü, konuk ağı, güvenlik duvarı gibi özelliklerinin olması kullanıcılarının güvenlik ihtiyacını karşılayabilen bir yapıda olduğunu gösterir. Ebatları 38,5 x 29 x 76 cm bu ürünün wifi, reset ve açma, kapama butonu kullanıcılarına kullanım kolaylığı sunar. İlgili markaların modellerinden biri olan Tp-Link‌ ‌Router‌ ‌wr841n 300 Mbps hızı ve dış seslere duyarlı yapısı ile video gibi hızlı akışı olan uygulamaları kullanan kullanıcılar için alternatif bir üründür. 18 gram ağırlığı ile beyaz renk seçeneğine sahip olan bu ürün 4 Ethernet girişi 8 watt değerinde ürün özellikleri ile kullanıcılar farklı sayılarda dosya paylaşımlarını rahatlıkla yapabilirler. Tp-Link‌ ‌Archer‌ ‌c‌ ‌80‌ ‌router modeli kullanıcılarına kolay bir şekilde uzaktan ayarları yönetme imkânı sunar. Ayrıca aynı ürünün tether uygulaması sayesinde kurulumunun oldukça kolay olduğu görülür. Değişen mod seçenekleri ve taşınabilir özelliği sayesinde Tp‌ ‌Link‌ ‌3g‌ ‌Router modelini kullanıcılar istedikleri tüm alanlara götürebilme imkânına sahiptir. Tp‌ ‌Link‌ ‌5g‌ ‌Router geniş bant seçeneği ve 4 adet dual bant harici anteni sayesinde kapsama alanı oldukça yüksek bir ürün özelliği ile kullanıcıların günlük dosya paylaşımlarını kısa bir süre içerisinde tamamlamalarını sağlar. Maksimum performansı ve 450 Mbps’e kadar büyük dosyaların rahatlıkla yüklenmesini sağlayan Tp-Link‌ ‌Router‌ ‌tl-wr940n modeli aynı anda birden fazla kullanıcının aynı hızda istediği işlemi yapabilmesine olanak sunduğu görülür. Tp‌ ‌link‌ ‌router‌ ‌m7350 maksimum çalışma süresi ve birden fazla kullanıcının aynı anda maksimum performansı yakalamasını sağlayan bir ürün özelliğine sahiptir Farklı modem seçenekleri ile uyumlu Tp-Link‌ ‌Router‌ ‌vr900 kullanıcılarına çok yönlü bağlantı seçeneği sunan bu ürün alıcı verici uyumu ile tercih edilen ürünler arasında yer alır.‌ ‌

  TP-Link‌ ‌Router‌ Fiyatları

  Cihazların aynı hızda internete bağlanmasına destek sunan ve hızını maksimum seviyeye çıkan menzil arttırıcıların tasarımları ve anten yapıları ile farklı fiyat seçenekleri olan ürünlerdir. Prize takılarak çalışan bu ürünün yönü değişen anten yapısı da ürün fiyatına doğrudan etki eder. Özellikle alıcı verici uyumu yüksek olan ve maksimum hız desteği sunan çift kanal destekli ürünlerin fiyatları sunduğu performansı karşılayacak yapıda olduğu söylenebilir. Bu açıdan değişen tasarımları ve hızları arasından 1750 Mbps ve üzeri ürünlerin fiyat aralıklarının hızları değişiklik gösterir. Kurulumları değişen ürünlerin asistan seçeneği sunan modellerinin fiyatların her kullanıcın rahatlıkla alabileceği bir aralıktadır. Ayrıca bu ürünlerin sunduğu kullanım alanı, fonksiyonel özellikleri, tasarım ve en güncel olan ürünleri arasında fiyat farklılıkları söz konusudur. Tp‌ ‌link‌ ‌wifi‌ ‌router uygun fiyatları ile farklı kullanıcılarının beklentilerini karşılayabilecek yapıda olan ürün seçeneklerine sahiptir. Tp-Link Router markası menzil alanı genişliği ve maksimum hız verimi sunan farklı modellerini kullanıcılar kendi bütçelerine göre rahatlıkla alabilirler.

  TP-Link‌ ‌Router‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kablosuz ağ üzerinden kullanıcıların birden fazla cihaz ile interneti kullanmaları sebebiyle bağlantı hızının verimini aşağı indiği görülür. Bu açıdan birden fazla cihazın aynı hızda internete bağlanabilmesi için Tp‌ ‌Link‌ ‌modem‌ ‌router ürünleri arasından kullanıcının ihtiyacını karşılayacak bir ürünü alması gerekir. Örneğin, kullanıcı router kullanacağı alanın özelliklerine ve büyüklüğüne göre bu ürüne karar vermesi uygun olur. Küçük bir ev için daha az anten gücü ve sayısı olan bir ürün alınabilir. Ayrıca ofis gibi daha çok kullanıcının interneti kullanması gerekiyor ise aynı ürünün yönleri değişebilen ve 3 adet anten yapısına sahip modeli tercih edilebilir. Bu ürünlerin hem yönleri değişen hem de değişmeyen antenleri arasından kullanıcıların kendi kullanım alanlarının ihtiyacını karşılayabilecek olan modelini seçmeleri gerekir. Çoklu kullanıcı girişleri olan internet ağlarında ise 1750 Mbps’ye kadar farklılık gösteren hız değerleri olan ürünlerin alınması doğru olur. 300 Mbps ile 150 Mbps’ye kadar değişen hız değerlerinin kullanıcılarının kullanım alanlarına uyan modellerinin geniş bir aralıkta üretildiği görülür

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery