NBA 2K18 PS4

Online Oynama Özelliği Var
Oyun Türü Spor
Seri NBA
Yaş Sınırı Yok
Mağaza Puanı 9.8
PS4 Nba 2K18 Ps4 Oyun
GittiGidiyor’da 100 TL’ye varan Chip Para hediye!
+ Kargo Ücreti
Aynı Gün Kargo
EN UCUZ
187.99 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 9.8
Ps4 Nba 2K18 +BONUS EXTRA ICERIK
200 TL’ye Varan İndirim Kuponu Fırsatı!
Ücretsiz Kargo
189.00 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 9.8
NBA 2K18
Türkiye’de ilk defa alışveriş kredisi burada!
+ Kargo Ücreti
Aynı Gün Kargo
193.80 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 8.1
NBA 2K18
Teknoloji Alışveriş Sitesi
Ücretsiz Kargo
199.00 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 9.8
Ps4 Nba 2k18 Stokta
Ücretsiz Kapıda Ödeme Avantajı!
Ücretsiz Kargo
214.90 TL
Mağazaya Git
Playstation 4 NBA 2K18 Oyun
+ Kargo Ücreti
218.97 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 8.1
Nba 2K18 Ps4 Oyun
Müthiş Fırsatlar Teknolojinin Lideri Teknosa'da!
+ Kargo Ücreti
269.00 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 7.5
SONY NBA 2K18 PS4 Oyun
Tıklamadan almayın, size özel fırsatları kaçırmayın!
+ Kargo Ücreti
269.00 TL
Mağazaya Git
Özellikler
  • Ana Özellikler

  • Online Oynama ÖzelliğiVar
  • Oyun TürüSpor
  • SeriNBA
  • Yaş SınırıYok
  • Yayın Yılı2017
Yorumlar
Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini
diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
İnceleme
23.10.2017Yazan: Editor Admin

NBA 2K18 PS4 İncelemesi

PlayStation meraklılarını ekranın başına kilitleme ihtimali oldukça yüksek bir basketbol oyunu olan NBA 2K18 PS4, en ucuz fiyat ve en uygun fiyat alternatifleriyle Cimri.com’da. Oyunun detaylı incelemesini aşağıda bulabilirsiniz.
NBA 2K18 PS4 İncelemesi

NBA Live serisinin rakipsiz olduğu yıllar geride kaldı. Artık trend NBA 2KXX serisi ve bunu sonuna kadar hak ettiği görüşü de son derece yaygın. İnceleme konuğumuz ola NBA 2K18 PS4, heyecan uyandırıcı tanıtım videoları ve açıklamaların ardından vakit kaybetmeden bizleri basketbol sahalarına taşıdı. PlayStation 4’ümüze ayrı bir renk kattığını baştan belirtelim. Peki artılarının yanı sıra eksi yönleri neler? NBA 2K18 PS4 satın alınır mı? İşte bu ve diğer merak edilen soruların yanıtları geliyor…

İlk olarak ‘büyük’ değişiklik MyPlayer’la başlayacağız. Bu mod, kendi karakterinizi, The Sims edasıyla oluşturup ardından da istediğiniz herhangi bir NBA takımına dahil olmanız ve nihayet efsane sporcular arasına girmeye çalışmanız şeklinde devam ediyor.

Yeni NBA 2K18 PS4 MyPlayer modunda, oyuncunuzu birçok farklı şekilde özelleştirebiliyorsunuz; dövme yaptırabiliyor, saçınızı kestirip spor kıyafetleri satın alabiliyorsunuz örneğin. Spor salonuna gidip kendinizi geliştirmeniz gibi eğlenceli upgrade özellikleri de sunuluyor. The Neighborhood adlı bir alanda geçen tüm bu sürecin eksi yönüyse karakterinizin bir yerden (örneğin spor salonundan) berbere giderken uzun bir yolu katetmesinin gerekmesi. Dakikalar harcatıyor. Yine farklı mekanlardaki grafik hataları da gözümüzden kaçmıyor. Burada mikro-satın alımlarla da geliştirmeleri hızlandırabiliyorsunuz. VC adını alan bu harcamaların sizi belli bir süre sonra ‘yapmalısın’ durumuna getirmesi de bir diğer eksi nokta. Zaten oyun, yeterince iddialı bir fiyata sahipken hemde.

Tüm artıları ve eksileriyle birlikte en nihayetinde karakterinizin seviyesini yükseltip onu NBA seviyesinde önemli bir oyuncu haline getirmeniz şeklindeki MyPlayer, uzun saatler boyunca sizi ekrana kilitleyebilir.

Oyunun klasik karşılaşmaları ise sizi NBA oyuncularının tüm yönleri, parkelerdeki bütün detaylar ve atmosferle buluşturuyor. Kesinlikle bağımlılık yapmaya aday. Günün belli saatlerini NBA maçlarına ayıran biri olma olasığınızın yüksek olduğunu ifade etmemiz gerekiyor. Bazı detayları ise şu şekilde sıralamak mümkün.

Maça çıkarken, vb. çoğu ara sahne geçilemiyor. Bu da bir diğer eksi puan alan unsur.

Oyuncular üzerindeki fiziki geliştirmeler muazzam. Mekaniğin NBA 2K17’den daha iyi olduğunu da belirtelim. Lebron James, topu aldığında, karakteristik özelliklerini sergiliyor ve siz bu ayrımı cidden hissediyorsunuz. Dribling ve top fizikleri de geliştirilmiş.

Defans yapmak zor, hücüm daha kolay hale gelmiş durumda. Top çalmak zor ve başardığınızda sayıya ulaşma şansınız daha yüksek.

Yeni şut göstergesi sizi uzun bir alışma süresiyle baş başa bırakabilir. Biraz küçük ve zor.

NBA 2K18 PS4 MyTeam, MyGM ve MyLeague modları keyifli. MyGM koçluk yeteneklerinizi sınadığınız heyecan dolu bir mod olarak öne çıkıyor.

Oynanış daha eğlenceli ve ‘skorlar daha yüksek’ durumda. Kesinlikle bolca sayı bulduğunuz karşılaşmalar sizi bekliyor.