Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Mouse Pad Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mouse Pad markası:

En Çok İncelenen Mouse Pad Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Mouse Pad Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2466 Mouse Pad modeli içerisinde en ucuz Mouse Pad fiyatı 4.59 TL iken, en yüksek Mouse Pad fiyatı 7629.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mouse Pad fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Mouse Pad fiyatı ise 82.36 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Mouse Pad Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Canon Pixma E-414 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
LG 22M38A-B Monitör
LG 22M38A-B Monitör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Mouse Pad

Günümüzde bilgisayar kullanımı fazlasıyla artan etkinlikler arasında. Öyleki E-spor gibi platformların da yaygınlaşması ile beraber bilgisayar ekipmanları da son derece önem kazanan ürünler arasında yerini alır. İyi ekipmanlar kullanmak alınan verimi ve yaşanılan keyif durumunu da son derece artırır. Mouse pad bilgisayar kullanımını daha kullanışlı bir hale getiren yegane ürünlerden birisidir. Mouse bilgisayar kullanımı için adeta bir insanın eli kolu görevini görür. Bu nedenle son derece rahat ve kolay hareket ettirmek adına mouse padler çok fazla avantaj sunar. Mouse gibi ürünler her zeminde istenen rahatlıkla kullanılamamakta. Bu sebepten ötürü mouse pad çeşitleri kişilere fazlasıyla katkı sağlar. Gamer gibi oyunlarla çok vakit geçiren kullanıcılar oyunlarda daha iyi performans sergileyebilmeleri için bu ürünlerden çokça yarar görür. Ayrıca farklı tasarımlarıyla odada kişilerin kendi tarzlarını yansıtabilecek bir öge haline gelen bu ürünler farklı renkleri sayesinde dekoratif açıdan da kullanıcılara fayda sağlar. FPS oyunları oynarken veyahut normal iş için kullanılırken daha serbest hareket özgürlüğüne sahip olunması açısından bu ürünler fazlasıyla iş gören ürünler arasında yer alır. 

Mouse Pad Modelleri

İlerleyen teknoloji ile beraber ve tasarım alanında yapılan yenilikler ile beraber mouse pad gibi ürünler de bu değişimden fazlasıyla etkilenir. Herkes tarafından kullanılan bilgisayarlar, rahat bir kullanımı sağlamak adına bu ürünlere ihtiyaç duyulur. Pek çok modeli ile beraber kişilerin hayatlarında yer alan bu ürünler, farklı tasarımları, sunduğu fonksiyonlar gereği çokça rağbet görür. Ayrıca dekoratif açıdan olduğu gibi işlevsellik bakımından pek çok yararı beraberinde sunar. İstenilen ölçülerde modelleri bulunan mouse padler masalara da kolaylıkla uyum sağlaması sayesinde oldukça kullanışlı bir ürün kategorisinde bulunur. Modellerinde değinmek gerekirse lk olarak mouse pad gamer modeli gelir. Oyun tutkunlarının oynadıkları oyunda en üst düzey performansı sergilemeleri açısından son derece yardımcı ekipman görevi  gören bu model çeşitleri mousenin rahat hareket etmesini ve sensitivity, aynı zamanda hareket hassasiyetini daha kontrollü yapmaya olanak tanır. Bunun yanında farklı boyutlarıyla bilgisayarın bulunduğu mekana da kolayca uyum sağlayarak, verim sunduğu gibi şıklığı da bulunduğu ortama taşır. Böylelikle oynanan oyunların kalitesi de aynı ölçüde artar. Modeller bununla sınırlı kalmamakta. Bir diğer model mouse pad bilek destekli modeli olmakta. Oyun tutkunlarının yanı sıra daha çok iş için fazlasıyla verim sağlayan bu ürünler bilek hareketlerinin çokça bir şekilde yapıldığı mouse kullanımında bilek destekli özelliği ile vücut sağlığını da korur. Oyun tutkunlarının, kısaca bilgisayar başında vakit geçiren kişilerin daha rahat hareket etmelerini ve mouseyi etkin kullanma imkanını bu sayede kişilere tanır. Bunun yanı sıra tasarıma önem veren, hoş bir bilgisayar ortamı oluşturmak isteyen kullanıcılar için oyuncu mouse pad ışıklı modeli bulunduğu ortama çevresindeki farklı renk kombinasyonları ile beraber farklı bir hava katarken oyun zevkini artırır ve şıklığı da beraberinde sunar. Hareketliliği seven bireylerin aksine sade tarz oluşturmak için fazlasıyla etkili olan bir diğer model ise mouse pad siyah seçenekleri sadeliğin şıklığını bilgisayar ortamına taşır. Son derece işlevsel olan bu ürünler bilgisayar kullanım zevkini de büyük oranda yükseltir. Mouse pad renkli seçenekleri ile beraber ürünün bulunduğu ortama renk ve canlılık katarak kişilerin kendi tarzlarını oluşturmalarına imkan verir.

Mouse Pad Fiyatları

Bilgisayar kullanımının neredeyse her insan tarafından tercih edildiği üzere mouse padler de aynı oranda kullanılmakta. Rahat mouse hareket ettirmesi, daha kontrollü kullanım için bu ürünler son derece işlevseldir. Çeşitli modelleri ve farklı tasarımlarıyla da kişilerin kendi tarzlarını oluşturmaları büyük önem sunar. Bu nedenle mouse pad fiyatları belirlenirken pek çok faktör bu husus doğrultusunda büyük rol oynar. Bunların en başında mouse pad modelleri gelir. Fonksiyonel özelliği ve mouse padin yapılış malzemesi fiyatları değişime uğratan faktörler arasında yer alır. Ayrıca ışıklı olması gibi ekstra özellikler de ödenecek ücretin artmasına neden olur. Mouse pad boyutları da fiyatlarda belirleyici unsur niteliği taşır. İnternetten alışveriş yapan kullanıcılar için iyi bir fiyat araştırması gerekir. Bu nedenle Cimri.com sitesinden fiyat karşılaştırması yaparak doğru ürüne ekonomik maliyetler ile ulaşma imkanı verir. Bunun yanı sıra kullanıcıların tasarruf etmesi konusunda pek çok avantaj sağlar. İyi bir fiyat analizi ile beraber bu ürünlere uygun maliyetler ile ulaşmak da son derecem mümkün bir hale gelir. 

Mouse Pad Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Popüler olarak fazlaca kullanılan bu ürün bilgisayar kullanan kişilere son derece kolaylık sağlar. Gamer gibi oyunlarla vakit geçirmek durumunda kalan kişiler için mouse padler son derece rahat ve kontrollü bir mouse kontrolünün imkanlarını verir. Bu nedenle bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunur. Bunların başında mouse pad modeli gelir. Bilgisayar masasına uygun bir modelin seçilmesi şıklık ve kullanışlılık olarak son derece  avantaj sağlar. Bunun yanı sıra ışıklı mouse pad kullanımı etrafa saçtığı ışıkla beraber kişilere farklı bir tarz oluşturmaları için olanak tanır. Boyut olarak da dikkat edilerek alınması gereken bu ürün için mouse pad büyük boy olan modellerinden tercih etmek son derece avantaj sağlar. Oyun oynama kalitesini ve bilgisayarı daha rahat kullanmak için avantaj oluşturan bu ürün büyük modelleri sayesinde daha geniş kullanım alanı sunar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery