track source
track source

Oyuncu Mouse Pad

Oyuncu Mouse Pad Fiyatları

147 Ürün gösteriliyor.
Oyuncu Mouse Pad fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oyuncu Mouse Pad modelleri ve Oyuncu Mouse Pad fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oyuncu Mouse Pad kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, HP, Asus, Lenovo, MSI. 147 adet Oyuncu Mouse Pad fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oyuncu Mouse Pad Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oyuncu Mouse Pad markası:

En Çok İncelenen Oyuncu Mouse Pad Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oyuncu Mouse Pad Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 147 Oyuncu Mouse Pad modeli içerisinde en ucuz Oyuncu Mouse Pad fiyatı 9.59 TL iken, en yüksek Oyuncu Mouse Pad fiyatı 1468.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oyuncu Mouse Pad fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oyuncu Mouse Pad fiyatı ise 309.15 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oyuncu Mouse Pad Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Logitech G430 Gaming Kulaklık
Logitech G430 Gaming Kulaklık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oyuncu Mouse Pad

Bilgisayar ve oyun konsolları için en çok tercih edilen aksesuarlardan biri olan oyuncu mouse pad kullanıcılara birçok kolaylık sağlar. Oyuncuların konforunu en üst seviyede tutan bu ürünler, farklı malzemelerden üretilir. Günümüzde Türkiye’de yerli ve yabancı birçok mouse pad çeşitleri bulunur. Boyutları itibari ile el yapısına uygun bir şekilde üretilen bu ürünler modern fabrikalarda tasarlanarak tüketicilere ulaşır. Oyuncu mouse padler kullanım alanı geniş olarak tasarlanır. Uzun oyuncu mouse padler genellikle masa üzerinde ve düz bir zeminde kullanılır. Bu ürünler bilgisayara ya da konsola yakın yerde tutulur. Mouse kullanımında kolaylık sağlayan ve hassasiyeti en üst seviyeye çıkaran bu ürünler, aynı zamanda grafik programları kullananlar için de büyük bir kolaylık sağlar. Oyuncu mouse padler farklı desenlerde ve renklerde üretilir. Boyutlarına göre oval, kare ya da dikdörtgen olarak tasarlanan mouse padler kullanıldığı zeminde kayma yapmaz ve sabit bir şekilde durur. Genellikle bu ürünlerin yapısı ince ve elastiktir. Mouse kontrolü için mouse padler büyük önem taşır.

Oyuncu Mouse Pad Modelleri

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların kullanımında konforu en üst seviyeye çıkaran oyuncu mouse pad modelleri kullanıcılara birçok avantaj sağlar. Bu ürünler el ve bilek koordinasyonunu bozmadan oyun oynanmasına yardımcı olur. Hassasiyeti dengeleyen mouse padler aynı zamanda el ve bilekleri oyun oynarken yormaz. Oyuncu mouse pad 70x30 tasarıma sahip ürünler uzun ve geniş modeller arasındadır. Bu sayede oyuncular masa ya da sehpa üzerinde bu ürünleri kullanabilir ve konfor sağlayabilirler. Farklı markaların çeşitli boyutlara sahip oyuncu mouse padleri mevcuttur. Aynı zamanda bu ürünler oyun konsolları içinde kullanılabilir. En çok tercih edilen ürünlerden biri olan Logitech oyuncu mouse pad özel bir tasarıma sahiptir. Mouse kullanımında takılmalara ve kaymalara yer vermeden akıcı bir şekilde kontrol sağlayan bu ürünler, ince yapıdadır. Kullanıldığı alana sabitlenen Logitech oyuncu mouse padler istenildiği zaman farklı bir yerde kullanıma uygundur. Oyuncu mouse padler genel olarak esnek yapıdadır ve zemine kolay tutturulur. Bu ürünlerin üzerinde farklı desenler ve motifler yer alabilir. Tasarıma göre değişik şekillerde üretilen oyuncu mouse padler dikkat ve konsantrasyon isteyen oyunlarda hassasiyet açısından son derece verimlidir. Mouse titreşimine izin vermeyen oyuncu mouse padler tam bilgisayar üzerinde tam kontrolün sağlanmasına yardımcı olur. Kullanıcılar tarafından oyuncu mouse padlerin temizliği pratik bir şekilde yapılabilir. Bir bez yardımı ile mouse padlerin üzeri silinip tozu alınabilir. Oyuncu mouse padler bileklerin zein ile temasını keserek yumuşak mouse üzerinde yumuşak bir temas sağlarlar. Bu sayede keskin ve sert zeminlere karşı bu ürünler kullanıcıların bileğini korur. Oyuncu mouse padler mouse hareketlerini kolaylaştırarak, sağa, sola, ileri ve geriye yönlerde hızlı bir ivme kazandırır. Ayrıca oyuncu mouse padler esnekliğine göre katlanabilir. B usayede kullanıcı bu ürünleri daha kolay taşıyıp istediği yere götürebilir. Suyu ve nemi geçirmeyen özelliğe sahip olan oyuncu mouse padler aşınmaya karşı dirençlidir. Aynı zamanda yüksek ısıda genleşme yaşanmaz ve orjinal boyutunu korur. Bazı oyuncu mouse padler farklı kokulara sahiptir. Genel olarak ise bu ürünlerde kokusuz bir şekilde üretilir.

Oyuncu Mouse Pad Fiyatları

Kullanıcılara konfor sağlayan ve el terlemesi ya da mouse kayması gibi sorunların önüne geçen oyuncu mouse padler ucuz ve ekonomik ürünlerdir. Oyuncu mouse pad fiyatları genel olarak her bütçeye hitap eder ve her zemin üzerinde kullanılabilir. Ürününü fiyatını etkileyen en önemli unusrlardan biri de oyuncu mouse padlerin boyutudur. Farklı tasarımda ve şekillerde üretilen mouse padlerin fiyatı aynı değildir. Ayrıca markaya göre oyuncu mouse padlerin fiyatı değişebilir. Razer oyuncu mouse pad ucuz ve ergonomik yapısı ile dikkat çeker. Bu ürünlerin üzerinde teknolojik figürlerin yer aldığı desenler vardır. Daha sade ve düz oyuncu mouse padler üzerinde ise genellikle desen ve resim bulunmaz. Ekstra bakım gerektirmeyen oyuncu mouse pad kullanıcılar masraf çıkarmaz ve yüksek konforu ile fiyat performans olarak dikkat çeker. Oyuncu mouse padler en yakın satış noktalarından satın alınabilir ya da internet üzerinden sipariş verilebilir. Bu ürünlerin kullanım alanı geniş olmakla beraber, evde, okulda, işyerinde ya da farklı mekanlarda kullanıma uygundur.

Oyuncu Mouse Pad Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bilgisayar ya da oyun konsolları için konforlu bir mouse pad arıyorsanız oyuncu mouse padleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede oyun oynarken el ve bilekleriniz yorulmaz ve yüksek konfor elde edebilirsiniz. Eğer gece kullanımı için bir mouse pad ihtiyacınız varsa oyuncu mouse pad ışıklı modelleri inceleyebilirsiniz. Geniş bir alana sahipseniz ve bilgisayarlarınızı daha büyük bir masa üzerinde kullanıyorsanız oyuncu mouse pad büyük boyları tercih edebilirsiniz. Bu ürünler ile dikkat eksikliği yaşamadan oyuna odaklanabilir ve el konforunuzu en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bilekleri yormayan bir yapıya sahip olan oyuncu mouse padler ile mose hassasiyetinizi artırabilirsiniz. Bu ürünlere kolay bir şekilde ulaşıp internet aracılığı ile temin edebilirsiniz.  Dilerseniz fazla bir yer kaplamayan oyuncu mouse padleri yanınızda taşıyabilir seyahatlerde istediğiniz yere götürebilirsiniz. Oyuncu mouse padleri yaz ve kış aylarında kullanabilir aynı zamanda yıkayabilirsiniz. Sayfamızda yer alan oyuncu mouse pad ile ilgili yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery