Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Meme Ucu Kremi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Meme Ucu Kremi markası:

2021 yılı Meme Ucu Kremi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 60 Meme Ucu Kremi modeli içerisinde en ucuz Meme Ucu Kremi fiyatı 3.46 TL iken, en yüksek Meme Ucu Kremi fiyatı 484.24 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Meme Ucu Kremi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Meme Ucu Kremi fiyatı ise 61.11 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Meme Ucu Kremi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
13
Philips Avent Göğüs Ucu Koruyucu
Philips Avent Göğüs Ucu Koruyucu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Meme Ucu Kremi

Göğüs ucu kremi çeşitleri, farklı amaçlarla kullanıma uygun içeriklerde üretilen ve talep gören krem çeşitlerindendir. Bu kremler anne adaylarını rahatlatmak amaçlı geliştirilmiştir. Emzirmeden kaynaklı meme uçlarındaki hassasiyetleri ortadan kaldırmak için üretilen bu kremler, annelerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. Doğum sonrası emzirme sürecinde meme uçları tahriş olabilir. Hatta zaman içerisinde bu tahrişler yaraya dönüşebilir. Bu durumu aza indirmek ve meme uçlarınızın onarımını gerçekleştirmek için üretilmiş olan kremler, pek çok marka tarafından üretilir. Anne adayları bu süreçte başka sıkıntılar da yaşayabilir. Süt fazlalığından dolayı meme uçları geriye çekilebilir. Böyle durumlarda bebek emme işlemini gerçekleştiremez. Bu gibi durumlar için meme uçlarını çıkartıcı ürünler ortaya çıkarılmıştır. Yine bebeğinizin rahat bir uyku uyuyabilmesi için balsam çeşitleri de mevcuttur. Sadece koruyucu amaçlı bile meme kremlerini kullanabilirsiniz. Böylelikle meme uçlarını tahriş olmaz ve olası bir yara oluşumu önlenmiş olur. Anne adaylarının sıklıkla kullandığı bu ürünler, ihtiyaçlara uygun olarak üretilmiştir.

Meme Ucu Kremi Çeşitleri

Meme ucu kremi, annelerin sıklıkla tercih ettiği kremlerdendir. Emziren anneler meme uçlarında hassasiyet yaşayabilir. Meme uçlarında yaralar çıkabilir. Meme uçlarında gelişen bu hassasiyetler çoğunlukla yanlış emzirmeyle alakalıdır. Emzirme konusunda yaşanan bu hassasiyetin ortadan kalkması için çeşitli kremler üretilmiştir. Birden fazla markada rastlanan bu meme ucu kremleri, hassasiyetin geliştiği bölgeyi rahatlatır. Bebeklerin emme süreci refleksiftir. Anneler doğru emzirmeye bebeklerini daha iyi besleyebilir. Bu süreçte tahriş olan meme uçları için geliştirilen meme ucu kremleri oldukça kurtarıcı bir işleve sahiptir. Kullanılan göğüs kremi, hem anne adaylarını rahatlatır hem de göğüslerinde oluşan ya da oluşmakta olan sıkıntıyı azaltır. Emzirme sonrasında kullanacağınız göğüs ucu koruyucu krem, sonrasında oluşabilecek tahrişi de önler. Bu tahrişin oluşmaması için daha sürecin başında ürünler kullanılmaya başlanmalıdır. Göğüs ucu bakım jel krem, hem göğüs ucunuzu nemlendirir ve bakımını yapar hem de olabilecek bir tahrişi oluşmadan önlemiş olur. Üretimi yapılan bu kremlerin birçoğunda, bebeğinizi emzirme öncesi ve sonrasında meme ucunuzu silmeye gerek kalmaz. Test edilerek geliştirilmiş kremlerin yanında göğüs balsamı da tercih edilen ürünler arasındadır. Farklı kokularla zenginleştirilmiş olan bu ürünler bebeğinizin rahat bir uyku uyuyabilmeli için de sıklıkla tercih edilir. Hafif masaj ile uygulanan bu ürünler bebeğimiz için daha cazip hale gelir. Uyku öncesi bebeğinizin göğsüne sürerek kullanabileceğiniz bu ürün, bebeğimiz tarafından oldukça beğenilecektir. Bazı annelerin doğumun ilk zamanlarında göğüsleri sütle dolabilir. Bu durum meme uçlarını içe çekebilir. Bu gibi durumlarda beğenmemesi emmesi zorlaşır. Süreç her iki taraf için de oldukça zorlayıcı olur. Bebeğiniz ememediği için beslenemez ve hırçınlaşır. Bu süreçte meme uçlarını dışarı çıkarmak için bazı üretimler gerçekleşmiştir. Göğüs ucu çıkartıcı ürününüzle göğüs ucu adaptörü sayesinde rahatlıkla meme ucunuzu dışarı çıkarabilirsiniz. Böylece bebeğinizi kolaylıkla göğüs ucunuzu kavrar ve emme işlemini gerçekleştirebilir. Anne adaylarının sıklıkla yaşadığı bu sıkıntılar için çeşitli ürünler üretilmiştir. Bu ürünler farklı markalarda kullanıcılar tarafından talep görür. Özellikle meme ucu kremleri en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Meme Ucu Kremi Fiyatları

Meme ucunuzun tahrişini önleyen meme ucu kremleri, meme ucunda oluşan yaralarınızın onarımında da etkilidir. Bu ürünlerin kullanımı, emziren anneler için önemlidir. Meme uçları için önemli olan bu ürünler farklı markalar tarafından üretilir. Dermatolojik olarak test edilmiş bu kremlerin kullanımı sağlığınız için gereklidir. Dolayısıyla hangi markadan olursa olsun, meme ucunuza iyi gelecek kremi tercih etmeniz gerekir. Bu ürünlerin fiyatı, her markanın üretiminde farklılıklar gösterir. Meme ucu kremi fiyatları, genel olarak çok yüksek değildir. Bütçenize uygun kremi bulabilmeniz mümkündür. Farklı markaların üretimlerini karşılaştırarak sizin için uygun olan kremi tercih edebilirsiniz. Emziren annelerin ihtiyaç duyabileceği pek çok ürün, çeşitli markalar tarafından üretilir. Bu ürünlere karşılaştırmalarınızı yaparak ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünü, incelemelerinizi yaparak alabilirsiniz. Cildinizde uyum içerisinde üretilmiş olan bu ürünler makul fiyatlarla satışa sunulmuştur. Meme ucu kremi satın almak isterseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için cimri.com'un filtreleme özelliğini kullanarak ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Meme Ucu Kremi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Meme ucu kremi satın almadan önce tahriş oluşumu ya da yara oluşumunuz olmak zorunda değildir. Bu gibi durumların yaşanmaması için de bu kremleri tercih etmelisiniz. Bebeğinizi emzirme döneminizde oldukça ihtiyaç duyacağınız bu ürünler çeşitli markaların üretiminde kullanıcı ile buluşur. Seçiminizi yaparken alacağınız ürünün işlevine dikkat etmelisiniz. Bu dönemde sadece meme ucu kremine ihtiyacınız olmaz. Daha pek çok ihtiyaç gelişir. Meme ucu koruyucu silikon da bunlardan biridir. Bu silikonlar bebeğinizin rahatlıkla emebilmesi düşünülerek tasarlanmıştır. Eğer göğüs uçlarınız acıyorsa veya yara olduysa bu ürünü kullanmanız meme uçlarınızı rahatlatır. Bebeğinizin silikon olacağını anlayamayacağı kadar gerçek tasarlanan bu ürün, bebeğinizin sağlığına da zarar vermez. Meme ucu kremi ile bakımınızı yapabilirsiniz ve bu süreci daha sağlıklı geçirmek için bu silikonlardan kullanabilirsiniz. Böylece meme uçlarını toparlayabilir ve daha çabuk iyileşir. İhtiyacınızı iyi belirlemeli ve ona uygun ürün temininde bulunmalısınız. Bu ürünlerin üretiminde bebeğinizin sağlığı ilk koşuldur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery