Anne Bakım ve Kozmetik

En Ucuz Anne Bakım ve Kozmetik Fiyatları

45 ürün gösteriliyor.
Alt Kategoriler
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Anne Bakım ve Kozmetik Nedir?

Anne bakım ve kozmetik özellikle yeni doğum yapan kadınlar tarafından kullanılan ürünlerin genel adıdır. Doğumdan sonra kadınların vücudunda oluşan değişimler nedeniyle bu ürünler kullanılmaktadır. Bebeğin gelişimi doğrultusunda göbek bölgesinde ve bacaklarda oluşan çatlaklar, lekeler ve göğüs uçlarındaki yaralar gibi vücut değişin içerisine girmektedir. Özellikle doğum sonrası için olan bu ürünleri kullanırken takviye olarak sizinde dikkat etmeniz gereken noktalar mevcuttur. Çatlayan cildinizi nemlendirmeniz gerekmektedir ve eğer vücudunuzda da kuruyan bölgeleriniz mevcut ise krem yardımıyla bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer sivilce problemi yaşıyorsanız doktor kontrolünde antibiyotik ilaçlar alabilirsiniz fakat bebeğinizi emziriyorsanız bunu yapmamanız gerekmektedir. Oluşan lekeleri engellemek için ise mutlaka güneş kremi kullanmalısınız. Doğum sonrasında oluşan çatlaklarınız sizi rahatsız ediyorsa krem kullanabilirsiniz ve eğer geçirmiyorsa lazer yardımı alabilirsiniz. Anne adaylarının ve annelerin doğum sonrasında özellikle saç dökülmelerinden şikayetçi oldukları bilinmektedir. Bununda en pratik yollarından bir tanesi saçını kestirebilirsiniz. En önemli sorunlardan bir tanesi depresyon başlangıcı oluşabilmektedir ve bunun önüne en sevdiğiniz aktiviteleri yaparak geçebilirsiniz. Emzirirken göğüs ucunuzda oluşan çatlaklar, iltihap ve yaralar nedeniyle bazen canınız acıyacaktır ve zorlanabilirsiniz. Meme ucu kremi ile bunun da önüne geçebilirsiniz. Kremi sürdükten sonra vücudunuzun emmesini beklemeniz gerekmektedir ve daha sonrasında bebeğinizi emzirmeye devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra meme ucu koruyucu ürünlerle birlikte göğsünüzü rahatlatabilirsiniz. Hem kendi sağlığınız için önemli olan bu ürünler hem de bebeğinizin emmesi için destekçiniz olacaktır. Bu ürünlerin hepsini anne bakım ve kozmetik kategorisi altında inceleyebilir ve en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Anne Bakım Çantası Nedir?

Anne bakım çantası genellikle yeni doğum yapan kadınlar için pratik bir çözümdür. Bebeğiniz için gerekli olan yedek giysiler, bezler, biberonlar, emzikler ve mendillerin koyulduğu çantaların genel adıdır. Bunun yanı sıra annenin de ihtiyacı olan kıyafet, krem, tampon, koruyucular, makyaj malzemeleri ve kişisel ihtiyaçlarını yerleştirdiği çantalardır. Genellikle bebekli ailelerin hepsinde bulunan ve ihtiyaç olması halinde kolayca bulunması gereken eşyaların koyulduğu bu çantalar annelerin gözdesi haline gelmiştir. Uzun ya da kısa mesafeli seyahatlerinizde hayatınızı kolaylaştıracak önemli ürünler arasında yer almaktadır.

Meme Ucu Kremi Nasıl Sürülmelidir?

Meme ucu kremi emzirdikten sonra sürülmesi gereken bir üründür. Emzirme işlemi bittikten sonra bölge iyice yıkanmalıdır ve sürülmelidir. Vücut kremi emdikten sonrada yıkanmalı ve dezenfekte edilmelidir.

Anne Bakım ve Kozmetik Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nedir?

Anne bakım ve kozmetik ürünleri model, marka ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Meme ucu kremi fiyat aralığı ise 10 - 300 TL arasında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan anne bakım ve kozmetik ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyat alarmı butonu sayesinde sıraladığınız anne bakım ve kozmetik ürünlerinin fiyatları değiştiği anda haberdar olabilirsiniz.