Medikal Ürünler

Medikal Ürünler Fiyatları

3392 Ürün gösteriliyor.
Medikal Ürünler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Medikal Ürünler modelleri ve Medikal Ürünler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Medikal Ürünler kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Ateş Ölçer, Hasta Bezleri ve Temizliği, Ecza & Malzeme Dolabı, Tansiyon Aleti, Yara Bandı. 3392 adet Medikal Ürünler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Adidas AH4842 Kp Elite Voleybol Dizlik
Adidas AH4842 Kp Elite Voleybol Dizlik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
RELAX VIBRO SHAPE MASAJ KEMERİ
RELAX VIBRO SHAPE MASAJ KEMERİ
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Medikal Ürünler

Medikal ürünler dendiğinde akla ilk gelen malzemeler genelde tıbbi amaçla kullanılan eldiven, maske ve önlük gibi ürünler olur. Bunların dışında iğne ya da diğer acil müdahale ekipmanları da bu ürünler içinde yer alır. Bilhassa hijyenin ön planda olduğu medikal müdahaleler için eldiven, önlük ve maske gibi ürünler çokça tercih edilir. Bu ürünler hem bir koruma ağlarken hem de temizliğin sağlanmasını sağlar. Günlük yaşamda sıkça kullanılan ürünlerden biri haline gelen maskelerin birden çok ve farklı çeşitleri bulunur. Özellikle her evde bulunması gereken ateş ölçerler de medikal malzemeler içinde yer alır. Bunların koltuk altında, dil altından ya da alından ateş ölçen birçok çeşidi bulunur. El, ayak ve diğer uzuvlarda yaşanan sakatlanmalarda kullanılan atel ve dizlik, bileklik gibi ürünler de yine aynı şekilde medikal ürünler içinde yer alır. Bu ürünlerin satışı ve onayı gerekli kurumlarca verildikten sonra yapıldığı için ürünler denetime tabii ve güvenli malzemeler olur.

Medikal Ürün Çeşitleri

Medikal ürünlerin oldukça geniş ürün çeşitliliği bulunur. Maskeden eldivene, önlükten iğneye, iğneden ateş ölçere ve dizlik, bileklik gibi ürünlerin tümü medikal malzemeler listesi içinde yer alır. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen ve günlük yaşamında bir parçası haline gelen medikal ürünlerden maske, hastalıklardan korunma ya da solunum yolu ile bulaşan bulaşıcı hastalıklara karşı önlem alma gibi oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olur. Bu maskelerin ince, kalın filtreli ve daha birçok çeşidi bulunur. Maskeler çoğunlukla çoklu paketler içinde toplu olarak satılır. Özel olarak daha tıbbi amaçlar için kullanılan çeşitler zaman zaman tekli olarak da satılabilir. Özellikle sporda ya da günlük yaşamda yaşanılan eklem sakatlıklarında kullanılan medikal ürünlerden dizlik hafif diz ve eklem sakatlanmalarında eklemin desteklenmesi ve darbelere ve burkulmaya karşı korunması için takılır. Bu ürünün kol ve el bileği içinde olan farklı genişliklerde çeşitleri de bulunur. Atel olarak da geçen bu ürünlerin cırt cırtlı ya da farklı bağlama şekillerine sahip çeşitleri bulunabilir. Medikal ürünlerden ayak bilekliği ayakta özellikle de ayak bileğinde meydana gelen burkulma ve ezilmelerde bileği korumak ve hareket edebilmesi için destek vermek için bileğin çevresine sarılarak kullanılır. Bağlama ya da sarma modelden modele değişir. Yaşlı bireylerin yürümeleri ya da hareket etmeleri zaman içinde zor bir eylem haline gelir. Bu gibi durumlarda medikal ürünlerden yürüteç kullanılır. Dört ayaklı bir yapısı olan bu ürün sayesinde bu yürüteçten destek alan yaşlılar ya da yürüme sorunu çeken kişiler tek başlarına birinden destek almadan daha kolay yürüyebilirler. Medikal ürünlerden baston da aynı şekilde tek başına yürüyemeyen ya da destek alma ihtiyacı duyan kişilerce kullanılır. Bastonların ve yürüteçlerin boyları, uzunlukları kişiye göre ayarlanabilir. Medikal ürünlerden ateş ölçerin de dil altında, alından ve koltuk altından vücut sıcaklığını ölçen çeşitleri vardır. Alından ateş ölçen cihazlar elektronik iken vücuda temas ederek ölçenlerin içinde civa bulunur.

Medikal Ürünlerin Fiyatları

Medikal ürünlerin fiyatları genel olarak ürünlerin ne amaçla ve ne için kullanıldığına, marka ve modellerine göre değişir. Her bir ürünün oldukça geniş bir model çeşitliliği bulunur. Medikal ürünlerden tansiyon aleti gibi olan makineler maske ya da diğer bileklik gibi ürünlere göre daha yüksek değere satılır. Ürünler arasında oluşan bu belirgin fiyat farkı ise ürünün elektronik bir cihaz olup olmasına bağlı olarak açılabilir. Elektronik ateş ölçerlerle klasik ve civalı ateş ölçerler arasında da ürünün teknik özelliklerinden kaynaklanan belirgin bir fiyat farkı oluşur. Manuel çalışma özelliği olan ve teknik aksamı olmayan ürünler makinelere göre daha düşük fiyata alıcı bulur. Marka ve model bilgisi ise ürün değerini belirleyen en önemli unsurla olur. Bilinen medikal ya da elektronik markalarına ait ürünler ya da bilinen hijyen markalarının medikal hijyen ürünleri daha yüksek değere alıcı bulabilir. Cimri.com ile fiyat filtresi gibi özellikleri kullanarak en düşük fiyatlı ürünleri bulabilirsiniz.

Medikal Ürünlerini Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Medikal ürünlerinin hepsi tıbbi amaçlarla üretilen elektronik ya da maske, önlük ve eldiven gibi tekstil ürünleri olur. Bu ürünlerin hepsi profesyonel olarak kullanılabileceği gibi bireysel olarak da evlerde ve günlük yaşamda kullanılabilir. Özellikle tansiyon ölçmek ve ateş ölçmek için kullanılan elektronik cihazlar bugün neredeyse her evde bulunur. Bu cihazların kaliteli ve bilinen markalardan alınması tavsiye edilir. Bu şekilde ürünler daha uzun süre kullanılabilir. Medikal hijyen ürünleri içinde yer alan eldiven, maske ve önlük gibi ürünler genel olarak tekstil ürünleridir. Bu ürünler genel hijyen amacı dışında günlük yaşam içinde bulaşıcı hastalıklardan korunmak içinde son yıllarda yaygın olarak kullanılır. Bu ürünleri satın alırken ürünlerin kutuları içinde kaç adet maske, eldiven bulunduğuna dikkat edilebilir. Ürünlerin kalitesi ve kullanımları hakkında bilgi almak ve ürünleri satın almadan önce ön bilgi sahibi olmak isterseniz ürünlere yapılan kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve değerlendirmeleri inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Bu şekilde ürünleri satın almadan önce sizden önce alıp kullananların deneyimlerinde de yararlanarak, öneri ve tavsiye alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery