iştirakidir.

DİZLİK & BİLEKLİK & BANDAJ

En Ucuz Dizlik & Bileklik & Bandaj Fiyatları

Kategoriler+
Filtreler+
Fiyat
 • TL
  min 4 TL
 • TL
  max 155 TL
 • ARA
Marka
 • Altis [8]
 • Voit [2]
 • Mizuno [1]
Tümünü Göster
Ürün Tipi
 • Bandaj [3]

BİLEKLİK, DİZLİK BANDAJLARI NEDİR?

Bileklik ve dizlik bandajları sporcular tarafından veya doktor tavsiyesi ile kullanılmaktadır. Bu ürünler, yüksek ağırlıklarla antreman yapan sporcular için koruma ve rahatlık sağlar. Bilek, diz ve bazı kas sakatlanmalarını önlemek için tasarlanan bileklik, dizlik, kas koruyucuları gibi ürünler, spor salonuna gidenlerin ya da profesyonel sporcuların, fitness, gym ileilgilenen ya da futbolcuların, basketbolcuların, koşucuların kullandığı aksesuarlardır. Bileklik ve dizlik bandajları doktor tavsiyesiyle de kullanılabilir.

Dizlik ve bileklik bandaj ihtiyaçlarınız için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Altis, Sportica, Nike, Voit, Joma, Mijuno marka bileklik ve dizlik bandajları, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde yer almaktadır. Ürün üzerindeki fiyat alarmlarını aktifleştirerek, fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Bileklik, dizlik bandajı ne işe yarar?

Bileklik ve dizlik bandajları koruyucu olarak spor salonunda, spor sahalarında meydana gelme ihtimali yüksek olan spor yaralanmalarına, spor sakatlanmalarına yönelik, önleyici maksatlı özel olarak dizayn edilmiş ürünlerdir. Bileklik, dizlik, bandaj gibi sporcu sağlığını korumaya yönelik ürünler, sadece sakatlık önleyici değil, aynı zamanda olası sakatlanmalardan sonra ortopedist ve fizik tedavi uzmanlarının kimi hastalarına, belli süre kullanmalarını tavsiye ettiği ürünlerdir. Bazı ürünlerin ağrı kesici, tedavi edici özellikleri de vardır. Bu anlamda bakıldığında, bu ürünler, hem sakatlık önleyici hem de tedavi edici özelliklere sahip olup, spor yapanlar ve bazı eklem kas rahatsızlığı olanlar, fizik tedavi görenler tarafından gün içinde veya spor yaparken kullanılmaktadır.

Bileklik ve dizlik bandaj çeşitleri nelerdir?

Dizlik çeşitleri, bileklik çeşitleri, bandaj çeşitleri, el bileklik bandajı, ayak bileklik bandajı dizlikli tayt, ağrı için dizlik, sakatlık önleyici dizlik, bileklik, bandaj gibi pek çok kategoride ürün ve seçenek sunulmaktadır. Bazı dizlik ve bileklik bandajları hareket kısıtlayıcı özelliktedir. Ayrıca, Bel ağrılarını giderici manyetik dizlik, üst baldır bandajı, yün dizlik, neopren dizlik gibi çeşitleri vardır. Vücudumuzdaki belirli bölgeleri korumak ya da tedavi etmek için de farklı koruyucular ve farklı özelliklerde dizlik, bileklik, bandaj çeşitleri üretilip insanların kullanımına sunulmuştur. Sağlıklı bir hayat için en etkili yöntem, önlem almaktır.