POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Ramazan Paketi Fiyatları

350 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat

Ramazan Paketi

Ramazan ayı ile beraber farklı yiyeceklerin bir arada satıldığı Ramazan paketi en çok talep edilen ürünler arasındadır. İçerisinde bakliyat, kahvaltılık, salça, kuru gıda ve tatlı çeşitlerinin yer aldığı Ramazan paketi en uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Zengin ürün çeşitleri ile tüketicilere geniş bir seçenek sunan Ramazan paketleri özel olarak hazırlanmıştır. Her bütçeye göre uygun Ramazan paketleri mevcuttur. Orta boy, büyük boy ve küçük boy Ramazan paketleri, Ramazan boyunca ve sonrasında kullanılabilir. Farklı ürünlerin bir araya getirilerek oluştuğu bu ürünlere talep fazladır. Ramazan paketleri genelde kolilenerek satılır. Bu ürünler adet sayısına göre farklı boyutlardadır.

Ramazan Paketi Çeşitleri

Gıda ürünlerinin yer aldığı Ramazan paketleri, birçok ürünü bir arada sunar. Tüketicilerin istek ve taleplerine göre şekillenen bu paketler genel olarak her üründen en az bir adet olacak şekilde hazırlanır. Ramazan paketi çeşitleri arasında küçük koli, orta boy koli ve büyük koli paketleri bulunur. Ayrıca öğrenci paketi, standart paket ya da farklı parça ürünlerin yer aldığı Ramazan paketleri de satılır. Aynı zamanda Ramazana özel iftar paketleri de kendi içinde farklı ürünler barındırır. Yağ, salça, makarna, pirinç, şeker, bulgur, buğday, nohut, mercimek, helva, zeytin, peynir, reçel, bal, çay ve hazır tatlı çeşitleri Ramazan paketlerini oluşturur. Başlıca Ramazan paketi çeşitleri şunlardır:

Ramazan Kolisi

İçerisinde farklı ürünleri bir arada bulunduran Ramazan kolileri, en çok satılan Ramazan paketleri arasındadır. Ramazan kolisi birçok kuru ve yaş gıda ürünlerinden oluşur. Salça, makarna, peynir, zeytin gibi temel gıda ürünleri koli içinde yer alır. Bu ürünlerin kullanım ömrü uzundur. Uygun şartlarda saklanıp tüketilebilir. Ramazan kolileri büyüklüklerine göre orta, küçük ve ultra olarak çeşitlere ayrılır. Koli içinde satılan gıda ürünleri arasında bazı içecek ürünleri de mevcuttur.

Ramazan Bereketi Paketi

Ramazan’a özel satışa sunulan Ramazan bereketi paketinde un, yağ, pirinç, makarna, salça ve bulgur gibi gıda ürünleri yer alır. Ucuz ve ekonomik olan bu paket en yakın satış noktasından temin edilebilir. Aynı zamanda içerisinde sütlü tatlı yapımında kullanılan ürünler de mevcuttur.

Ramazan Özel Paket

Birçok gıda ürünlerinin yer aldığı Ramazan özel paketinde pirinç, bulgur, salça, ayçiçek yağı, toz şeker, ve daha birçok bakliyat ürünleri ile kahvaltılık ürünler vardır. Bu paket tüketiciler tarafından yardım amaçlı da kullanılabilir. Aynı zamanda ürün çeşidi geniş olan özel pakette ürün adet sayısı fazladır. Ayrıca bu paketlerde tatlılar da mevcuttur.

Öğrenci Paketi

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte öğrenci bütçesine göre hazırlanan paketler de mevcuttur. Bu ürünler arasında birçok bakliyat ve kahvaltılık vardır. Öğrenci paketleri ekonomik olarak ucuz ve avantajlıdır. Dayanıklı ve uzun ömürlü gıda ürünlerinden oluşan öğrenci paketleri Ramazan ayı boyunca kullanılabilir.

Ekonomik Paketler

Gıda paketleri içinde Ramazan ayına özel olarak çıkan ekonomik paketlerde pirinç, salça, ayçiçek yağı, zeytin gibi temel yiyecekler yer alır. Bu ürünler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ekonomik paketlerde yer alan baklagiller ile birçok yemek çeşidi yapılabilir. Paketlerde pratik tatlılar da vardır. Ayrıca bu paketler fiyat olarak ucuzdur.

Ramazan Kumanyaları

Ramazan ayında hazırlanan kumanyalar büyüklüklerine ve boyutlarına göre ayrılırlar. Küçük kumanya çeşitleri, orta boy ve büyük kumanyalar ürün miktarı açısından farklıdır. Kumanya kolilerinde farklı miktarlarda ve adetlerde gıda ürünleri bulunur. Büyük koli olarak satılan kumanyalarda bakliyat ve kahvaltılık ürünler eşit olarak yer alır. Kumanya içindeki ürünler, kilogramlık ya da belirli gramajlarda hazırlanır.

İftar Paketi

Ramazan paketleri içerisinde en çok talep gören ürünlerden biri de iftar paketleridir. Genellikle kahvaltılıklardan oluşan bu paketler içinde, pastırma, salam, sucuk, kavurma ve sosis gibi et ürünleri yer alır. İftar paketleri aynı zamanda sahur zamanında da kullanılabilir. Bu ürünler buzdolabında saklanıp muhafaza edilir. Farklı markaların ayrı ürün çeşidine sahip iftar paketleri bulunur.

Ramazan Paketi Fiyatları

Ucuz ve ekonomik olan Ramazan paketi fiyatları her bütçeye hitap eder. Boyutlarına ve ürün adedine göre farklı fiyatlarda satılan bu ürünler, tüketicilere birçok  tasarruf sağlar. Normal günlerden özel olarak Ramazan ayında alınabilen Ramazan paketleri içinde farklı ürün çeşitleri bir arada bulunur. Böylece, tek olarak satılan bir ürün paket içerisinde daha ucuz fiyata gelebilir. Ramazan paketi en ucuz fiyata en yakın satış noktalarından ya da internetten sipariş yöntemi ile satın alınabilir. Ramazan paketlerinin içinde kahvaltılık ürünleri de vardır. Reçel, bal, zeytin ve peynir gibi ürünler paketlere dahil edilerek tek olarak satılan fiyatından farklı olabilir. Bu ürünlerde bulunan adet sayıları fiyatı etkileyen önemli unsurlardandır.

Ramazan Paketi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ekonomik avantajlarla dolu olan bir Ramazan paketi satın almak istiyorsanız kendi bütçenize en uygun kolileri tercih edebilirsiniz. Bu kumpanyaları Ramazan ayı boyunca tüketebilirsiniz. Ayrıca yardım amaçlı bu paketleri satın alabilir ve dağıtabilirsiniz. Ramazan paketi tavsiyesi olarak sitemizde yer alan Ramazan paketi ile ilgili yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz özel olarak hazırlanan Ramazan öğrenci paketlerini satın alabilirsiniz. Büyük Ramazan paketi içindeki gıda ürünlerini hem Ramazan ayında hem de Ramazan sonrası tüketebilirsiniz. Ürünleri internetten sipariş verebileceğiniz gibi satış noktalarından da temin edebilirsiniz.