Mama Önlüğü

Mama Önlüğü Fiyatları

802 Ürün gösteriliyor.
Mama Önlüğü fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Mama Sandalyesi Fiyatları
 • Mama Sandalyesi Kılıfı Fiyatları
 • Mama Sandalyesi Oyuncağı Fiyatları
 • Mama Tabağı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Mama Önlüğü Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mama Önlüğü markası:

  En Çok İncelenen Mama Önlüğü Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Mama Önlüğü Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 802 Mama Önlüğü modeli içerisinde en ucuz Mama Önlüğü fiyatı 3.92 TL iken, en yüksek Mama Önlüğü fiyatı 400.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mama Önlüğü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Mama Önlüğü fiyatı ise 35.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Mama Önlüğü Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Mama Önlüğü

  Mama önlüğü kazara dökülen bazı gıdalardan korunmak için üretilen bir üründür. Genellikle küçük çocuk ve bebekler için satın alınsa da bazı zamanlarda yetişkinler için de kullanıldığı görülür. Üzerinize dökülmesi muhtemelen olan yiyecekleri yerken de kullanılan mama önlükleri insan hayatında önemli bir yer tutar. Genellikle boyundan asılan mama önlükleri olduğu gibi piyasada  giyilebilir mama önlüğü mevcuttur. Bebeklerin  giysilerini temiz tutmanın en iyi yollarından biri de mama önlüğüdür. Mama önlükleri üretime geçmeden önce bebeklere verilen her yemekten sonra istenmeyen lekelerle karşılaşılır. Lekelerin çıkarılması zaman aldığı gibi bazı lekelerin çıkmama gibi biri durumu da bulunur. Anne sütünden katı gıdaya geçen bebekler yiyecekleri tüketme konusunda deneyimli olmadıkları için kıyafetlerine dökülen yiyecekler bebeklerin hassa ciltlerinde de tahrişe sebep olabilir. Narin ciltli bebeklerin erişkin bir birey olma yolculuklarında ki katı gıdaya geçiş aşamasının olmazsa olmaz parçalarından biri olan mama önlüğü bebekleri fiziksel olarak korur. Aynı zamanda bebekleri korurken ebeveynler için de hayatı kolaylaştıran bir parçadır.

  Mama Önlüğü Modelleri ve Özellikleri

  İlk dönemlerde mama önlüğünün çeşitli kumaşların biçimlendirilmesi ile hayatımıza girmiştir. Sıvıyı daha iyi emebilmesi özelliği ile havlu mama önlüğü tercih edilen bir ürün haline gelmeye başlamıştır. Kullanıcı kitlesinin genellikle çocuk olması nedeniyle önlükler bazen çocuklar tarafından çıkarılmak istenmektedir. Mama önlüğünün kullanım amacına uygun olarak, çocuklar tarafından kolaylıkla  çıkarılamayacak tasarım değişiklikleri yapılır. Kollu havlu önlük gibi giyilebilir önlükler, çocukların kolayca üzerlerinden çıkaramayacağı ürünler olarak üretim hatlarında yer bulur. Kıyafetler gibi yıkanması nedeniyle daha kolay temizlenebilen malzemeler kullanılmaya başlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte mama önlüğü çeşitleri de artar. Yıkanması bakımından daha kolay olan silikon mama önlüğü kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilen bir ürün haline gelir. Mama önlüğü modellerinin fazlalığı kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Üretici firmaların pazardan pay sahibi olabilmek adına atmış oldukları adımlar doğrultusunda mama önlüğü modelleri de değişmiş ve gelişir. Mama önlüğü üretici firmaları kullanıcı  profillerine göre kendi  pazar stratejilerini belirler. Üretici firmalar mama önlüğü  ürünlerinde ki kaliteyi kendilerine göre ayarlayabilir. Sektörde çok sayıda mama önlüğü üreten marka olması çeşitliliğe neden olur. Böylece geniş ürün yelpazesi arasından ihtiyacınıza ve isteklerinize uygun olan mama önlüğünü tercih edebilirsiniz. Görünüm olarak aynı olan mama önlükleri farklı kalitede üretilmiş  olabilir. Mama önlüğü üretici firmalar bebeklerin doğumundan hemen sonra kullanılabilen emzirme önlüğü de üretir. Kullanıcıların isteklerine göre üretim yapan mama önlüğü firmaları annelerin daha rahat bir şekilde bebeklerini emzire bilmelerini sağlayabilmek için ürünlerini geliştirirler. Üretici firmalar çocukların ilgisini daha çok çekebilen çeşitli desenli mama önlüğü üretmeye başlar. Desenlere ilgi duyan bebekler ya da çocuklar daha eğlenceli bir şekilde beslenebilir. Çeşitli şekillerde üretilen mama önlükleri çocukların yemek yeme alışkanlıklarını da olumlu yönde etkiler. Mama önlüklerinin temizliği de oldukça kolaydır. Çamaşır makinesinde yıkanabilen önlükler hijyen konusunda da size yardımcı olur. Böylece istediğiniz an yıkatarak temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bazı mama önlükleri bağcıklı olarak üretilir. Bu ürünlerin boyunu çocuğunuzun boyuna göre ayarlayarak bağlayabilirsiniz. Cırt cırtlı ve çıtçıtlı mama önlüklerini de bulabilirsiniz. Bu önlüklerin kullanımı da oldukça kolaydır. 

  Mama Önlüğü Fiyatları

  Mama önlüklerindeki fiyat farklılıklarının başlıca nedenlerinden biri de kalite olarak görünür. Ürünler ne kadar kaliteli olursa fiyatlarında da o kadar yükseklik görülebilir. Mama önlükleri firmaları teknolojinin gelişmesi ile birlikte üretimlerini arttırmışlar ve buna paralel olarak kullanıcı isteklerine uygun kalitede ve fiyatta ürün ortaya çıkarır. Mama önlüklerinin üretiminde kullanım kumaşlar fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Aynı zamanda renkli ve desenli ürünlerde farklı şekilde fiyatlandırılır. Düşük maliyetle üretilen mama önlükleri piyasaya daha çeşitli fiyatlarla sunulabilir. Bu doğrultuda kullanıcı kendi ekonomik durumuna göre mama önlüğü tercihi yapabilir. Cimri.com internet sitesine girerek mama önlükleri modellerini ve fiyatlarını görebilir, kullanıcı yorumlarını okuyarak ihtiyacınıza en uygun mama önlüğünü belirleyebilirsiniz. Bu internet sitesinde şekilli mama önlüğü modelleri mevcuttur. Çocuklarınızın sevebileceği şekillerde mama önlüklerinin yanında ürünün altındaki özellikler bölümünden de kalitesini görebilir, size uygun olan mama önlüğü tercihini yapabilirsiniz. Kalitenin yanında ürünün kullanım şekli de önemlidir. 

  Mama Önlüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Mama önlüğü satın alırken dikkat edilmesi gereken bir konu da mama önlüğünün ihtiyacımıza uygun olup olmadığıdır. İhtiyaç dışı mama önlüğü satın alınması kullanılmayan o ürünlerin bir yerlerde çürümesine neden olabilir. Kullanıcıların bu çerçevede dikkatli bir tercih yapmaları aile bütçelerini olumlu yönde etkileyebilir. Üretici firmalarının model çeşitleri kullanıcıların doğru mama önlüğü tercihi yapmalarını sağlayabilir. Leke tutmaz önlük kullanım ve yıkaması açısından kolay olduğu için çok tercih edilen ürünler arasında gösterilebilir. Emzirme çağından  biberona geçiş yapan bebekler için geliştirilen biberon önlüğü modelleri annelere kolaylık sağlar. Biberona geçilen dönemde çocukların daha kolay beslenmesini sağlayan mama önlüğü modellerini geliştiren üretici firmalar bu doğrultuda annelerin isteklerine uygun mama önlüklerini geliştirir. Önlüklerin bağlama şekilleri arasında da bir tercihte bulunmanız gerekir. Çocuğunuzun boyun uzunluğuna göre bağcıklı modelleri seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanımının kolay olması için çıtçıtlı önlüklerde avantaj sağlar. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery