Marka
Bosch
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • Ölçüm aletleri ve cihazları kategorisinde bulunan lazer metreler, tüm alanlarda kullanabileceğiniz, pratik bir ölçüm aletidir. Hassas ölçüm yapabilme özelliği ile lazer metreler sıkça tercih edilmekte ve iki nokta arasındaki mesafeyi doğru bir şekilde yansıtmaktadır. Cimri’de Bosch, Stanley, Leica, Dewalt, Prexiso, Bmi gibi onlarca markanın içerisinden size en uygun lazer metreyi bulabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile dilediğiniz lazer metre modeline kolayca sahip olabilirsiniz.

 • Lazer Metre Nasıl Çalışır?

  Lazer metreler, lazer ışınlarının yardımı ile mesafeleri ölçmektedir. Odaklanan ışınlar, lazer metre tarafından yayılır. Lazer metre ışık ışınlarının kaynağa tekrar yansıması için gerekli zamanı hesaplar ve elde edilen sonuçlar sayesinde mesafe hassas bir şekilde tespit edilir. Lazer metrelerde bir tuş ile ölçüm sonuçları toplanmakta ve oda hacmi ya da alanlar kolayca hesaplanmaktadır.

 • Lazer Metreler Nerelerde Kullanılır?

  Lazer metreler her alanda kullanılabilmektedir. Örneğin banyonuzun kaç metrekare fayansa ihtiyaç duyduğunu hesaplarken, yatak odanızı boyamak için ihtiyaç duyduğunuz boyayı belirlemeye çalışırken, inşaat alanlarında, arazi ölçümlerinde veya fabrikasyon sistemlerinde lazer metreler ile ölçüm yapılabilmektedir. Hassas ve kolay bir şekilde ölçüm yapabilen lazer metreler aynı zamanda hafif olduğundan birçok alanda tercih edilmektedir. Lazer metrelerde bulunan arka plan aydınlatmaları ile aydınlık veya karanlık alanları da kolaylıkla efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.

 • Lazer Metreleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Lazer metreler, gelişen teknoloji ile akıllı telefonlar ile entegre şekilde de çalışabilmektedir. Bu sayede iş verimliliğini arttırabilir ve dilediğiniz alanda kolayca kullanabilirsiniz. Lazer metre seçimlerinde minimum hata ile ölçüm yapması oldukça önemlidir. Aynı zamanda dikkat edilmesi gerekilen bir diğer önemli nokta ise tercih edeceğiniz lazer metrenin diğer özelliklerine de dikkat edilmesi gerekilmektedir. Lazer metreleri kısa mesafeleri ölçmek için mi yoksa daha uzun veya büyük alanların ölçümünde mi kullanacağınıza karar vermeli ve ona göre bir modeli tercih etmeniz gerekmektedir. Siz de ölçüm yapacağınız alanları belirledikten sonra, size en uygun lazer metrelere Cimri’den en ucuz fiyat seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz.