Köpek Regl Külodu

Köpek Regl Külodu Fiyatları

28 Ürün gösteriliyor.
Köpek Regl Külodu fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Köpek Güvenliği Fiyatları
 • Akvaryum İç Filtre Fiyatları
 • Kağıt Mendil Fiyatları
 • Çöp Torbası Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Köpek Regl Külodu Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Regl Külodu markası:

  En Çok İncelenen Köpek Regl Külodu Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Köpek Regl Külodu Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 28 Köpek Regl Külodu modeli içerisinde en ucuz Köpek Regl Külodu fiyatı 20.0 TL iken, en yüksek Köpek Regl Külodu fiyatı 137.39 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Regl Külodu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Köpek Regl Külodu fiyatı ise 33.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Köpek Regl Külodu Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Köpek Regl Külodu modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Köpek Regl Külodu modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Köpek Regl Külodu

  Hayatı kesinlikle başkalarından farklı olan bireylerin belki en başında köpek sahipleri gelir. Dünyanın en asil, zarif, sadık ve dost canlısı hayvanları ile birlikte yaşamak, yaşamı onların kocaman yürekleriyle paylaşmak da bir o keyif verir. Fakat beraberinde yemek, tuvalet ihtiyacı, hava alma gereksinimi, duygusal hayatları gibi itina gerektiren tüm hayatsal aktivitelerine özen göstermek gerekir. Hele de ailenizin ferdi bir dişi köpekse. Dişi köpeği olanların ilgilenmesi gereken yaşam döngüleri içerisinde yer alan çiftleşme, hamilelik ve doğum dönemleri, en çok itina gerektiren dönemlerin başında gelir. Her ne kadar köpeklerinizin hassas dönemlerini sizler için meşakkate dönüştürmese de aynı dönemlerde yaşanan regl döngüsü, hijyen ve konfor açısından önlem gerektirir. Son yılların trendi artan popüler ürünleri arasında yer alan köpek regl külodu, alınabilecek önlemler arasında en ideal çözüm olarak önerilir. Dişi köpeklerde yıl içerisinde 1 ila 4 kez görülebilen, hayat boyu devam eden ve genellikle çiftleşme dönemine isabet eden regl dönemi için geliştirilen kurtarıcı ürünlerin başında gelir.

  Köpek Regl Külodu Modelleri ve Özellikleri

  Kısırlaştırılmamış tüm köpek ırklarında, farklılaşan aralıklarla görülen adet süreçleri, özel koruma ve giyim gereksinimlerini de beraberinde getirir. Fakat bu süreçte  uygulanan bireysel tedbir yöntemleri, çoğunlukla kötü neticelerle sonuçlanır. Kullanılan geleneksel yöntemlerde oluşabilecek bakteri üremesi gibi sorunlar köpeğinizde mantar, alerji, pişik gibi üzücü rahatsızlıklara yol açabilir. Dahası uygulama zorluğu, yeterli korunmamaya bağlı pislik veya kötü koku oluşumları da rahatsız edici boyutlara ulaşabilir. Üstelik sizler için büyük bir zaman kaybına da yol açarken köpeklerinizin de hareket özgürlüğünü kısıtlayabilir. Öte yandan dişi köpeklerinizin 6. ayından itibaren başlayan regl dönemlerinde kullanılmak üzere geliştirilen köpek regl külodu modelleri, köpeğinizin özel sürecini en iyi şekilde geçirmesini sağlar. Köpeklerinizin sağlığını tehdit etmeyen malzeme seçimleri ile üretilir. Böylelikle pişik, alerji, üreme hastalıkları gibi üzücü sorunlara yol açmaz. Ayarlanabilir özelliği sayesinde köpeklerinizin rahat oturuş deneyimlerine olumlu katkı sunar. Özel kilit sistemi sayesinde içerisine yerleştirebileceğiniz hazır köpek pedi seçeneğinin boyutu ne olursa olsun güvenli kullanım olanağı sağlar. Large, medium veya small ped seçeneklerinden hangisini seçerseniz seçin; kayma veya taşma yapmayan yapısı ile kusursuz bir konfor sunar. Üstelik esnek bel lastikleri sayesinde köpeğinizin pedi ile geçireceği vakitlerin sağlıklı olabilmesini mümkün kılar. Kolay yıkanabilir özelliğine eşlik eden dayanıklı yapısı sayesinde uzun vadede en ekonomik çözümler arasında yer alır. Pratik ve tam korumalı kullanım olanağı sayesinde hem köpeğiniz hem sizler için daha konforlu, sağlıklı ve hijyenik bir yaşam standardı sunar. Klasik külot modeli olarak üretilen fakat özel biçimi ve dokusuyla yaşanabilecek tüm risklerin önüne geçen özelliği ile beğeni kazanır. Bir diğer beğenisini zengin ürün yelpazesiyle kazanan köpek regl külodu modelleri, köpeklerinizin kalça ve bel bölgesi ölçüleri, yaşı ve ırksal özelliklerine göre farklı biçimler ve ebatlarda üretilir. Ağırlıklı olarak siyah köpek külodu seçenekleri arasından seçim imkanı sunan modeller arasında görsel zevkleriniz ve köpeğinizin fizyolojik yapısıyla uyum sağlayacak çeşitli tasarım alternatifleri yer alır. Böylelikle köpeğiniz için ideal seçeneğe kolaylıkla erişmeniz amaçlanır.

  Köpek Regl Külodu Fiyatları

  Dişi köpeklerinizin regl dönemleri için özel olarak tasarlanan regl külodu ve regl pedleri, yaygın bir biçimde kullanımı tercih edilen ürünler arasında gelir. Bu nedenle üretiminin de bir o kadar yaygın olduğu gözlemlenir. Evcil hayvan gereksinimleri üzerine üretim yapan pek çok marka tarafından üretilen farklı regl külodu modelleri bulabilirsiniz ve ödemeniz gereken tutarlar da markalar arasında farklılık gösterir. Tek bir markaya ait regl külodu ve pedleri arasında da farklı ürünler olmalarının getirisi olan fiyat farklılığı yaşanır. Köpek regl külodu fiyatları arasında görülen fiyat farklılığının temel unsurlarını tasarımında kullanılan malzeme ve beden ölçüleri oluşturur. Minik bir dişi köpek türü ile büyük cins köpek türleri için üretilen regl kilodu farklı fiyat değerlerine sahip olabilir. Hem regl kilotları hem regl pedleri için geçerli olan bir diğer fiyat unsurunu ise pakette çıkan ürün adedi oluşturur. Paketler içerisinden çıkan ürün miktarı arttıkça ödemeniz gereken tutar da artar. Satış noktaları arasında görülen fiyat farklılıkları ise cimri.com vesilesiyle yapacağınız fiyat araştırmalarından en yüksek kar oranıyla ayrılmanızı sağlar.

  Köpek Regl Külodu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Dişi köpekleriniz için düşünebileceğiniz hijyenik köpek külodu; hem köpekleriniz hem sizler açısından en sağlıklı, en konforlu, en steril ve en pratik çözüm olarak önerilir. Fakat tercih ettiğiniz regl külodu modeli ile yaşayacağınız eşsiz konforun eksik kalmaması için alımlarınız sırasında bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Köpeklerin regl süreci insanlara nazaran bazı farklılıklar gösterir. Yıl içerisinde maksimum 4 kez yaşanır fakat süresi birkaç haftayı bulabilir. Bunun için sürekli olarak regl külodu almanız gerekmez çünkü regl külodu modelleri kolaylıkla yıkanıp tekrar kullanılabilir özellikte üretilir. Fakat köpeğinizin yaşayacağı regl sürecini de dikkate alarak tek bir kilot almak yerine birden fazla kilot almanız yararlı olur. Böylelikle uzun vadede zaman ve enerji tasarrufu da sağlamış olabilirsiniz. Bir diğer önemli konuyu ise köpeğinizin konforu oluşturur. Bunun için her kilodun tüm köpeklerde aynı konforu sağlamayacağını göz ardı etmemek, onun beden ölçüleri ve kuyruk hizasına uygun bir kilot almanız gerekir. Konforunuzu eşsiz kılmak için beraberinde alacağınız kullan at regl pedleri ise çok daha işlevsel bir karar alabilmiş olmak anlamına gelir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery