track source
track source
track source

Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS)

Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) Fiyatları

386 Ürün gösteriliyor.
Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) modelleri ve Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Dell, MSI, Makita, S-Link, Schneider. 386 adet Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) markası:

En Çok İncelenen Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 388 Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) modeli içerisinde en ucuz Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) fiyatı 38.8 TL iken, en yüksek Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) fiyatı 46815.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) fiyatı ise 1422.06 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kesintisiz Güç Kaynağı

Dünya teknolojilerinin kullanıcılara sunduğu hizmetler gün geçtikçe artış gösterir. Sunulan hizmetler arasında kullanıcıların sıklıkla ihtiyaç duyduğu kesintisiz güç kaynakları bulunur. Kesintisiz güç kaynağı sayesinde kullanıcılar farklı elektronik cihazlarda meydana gelen şebeke sorunlarına kesin ve net çözümler üretir. Teknoloji çağı insanlara verdiği bu kaynaklar sayesinde gelişmeye devam eder. Her meslek grubunda ve bireysel kullanımlarda ihtiyaç duyulan kesintisiz güç kaynakları farklı markalar tarafından elde edilir. Kullanılan sistemlerin korunmasını sağlayan, aynı zamanda şebeke bağlantılarının karşılaştığı engelleri ortadan kaldıran bu cihazlar oldukça sık kullanılır. Markaların ürettiği kesintisiz güç kaynaklarının belli özellikleri vardır. Elektronik cihazların gerilim ve frekans durumlarını kontrol etmeye yarayan kesintisiz güç kaynakları, kullanılmaya başladığından beri insan hayatını oldukça kolaylaştırır. Çünkü bu cihazlar sayesinde çeşitli elektronik cihazlarda bulunan bilgiler uzun süre koruma altına alınır. Ayrıca bu cihazlar herhangi bir ses ve parazit çeşitlerine karşı da elektronik cihazları korumaya alır. Bu yüzden özellikle iş hayatında aktif role sahip kullanıcıların vazgeçilmez ürünleri arasında kesintisiz güç kaynakları bulunur. Beş farklı bölümden oluşan kesintisiz güç kaynaklarının sağladığı yararlar sayesinde elektronik cihazların tüm özellikleri kullanılabilir hale gelir.

Kesintisiz Güç Kaynağı Modelleri

Farklı türlere ayrılan kesintisiz güç kaynakları markalar tarafından sürekli olarak geliştirilir. Bu türler kullanım amaçlarına göre farklı özelliklere sahip olur. Türler arasında bulunan ve kontrol edilebilen kesintisiz güç kaynakları, şebeke yolu ile meydana gelen çeşitli durumlara karşı bariyer görevini görür. Bulunan 3 farklı kesintisiz güç kaynağı türü, kullanım alanına, avantajlarına ve dezavantajlarına göre çeşitlilik gösterir. Bu yüzden sahip olmak istediğiniz kesintisiz güç kaynağını nerede ve nasıl kullanacağınızı önceden belirlemeniz gerekir. Karşınıza çıkacak kesintisiz güç kaynakları arasında bilgisayarlar için tasarlanan cihazlar bulunur. Bilgisayar güç kaynağı oldukça yüksek bir güce ve performansa sahiptir. Yeni dönem kesintisiz güç kaynakları bilgisayarlar için sessiz fan özelliği ile üretilir. Soğutma görevi gören bu güç kaynakları bilgisayarınızı korumaya karşı işlev gösterir. Sürekli olarak ısı düzeyini ayarlayan kesintisiz güç kaynakları bilgisayarınızın ömrünü uzatır. Farklı tasarımlar ile üretilen bu cihazlar arasında bilgisayarınıza uyum sağlayacak kesintisiz güç kaynağını kolaylıkla bulabilirsiniz. Daha farklı elektronik cihazlarınız için bir ürün arıyorsanız mikro dc ups güç kaynaklarını inceleyebilirsiniz. Bu cihaz telefon ve tablet gibi elektronik cihazlarınızın çok kısa sürede şarj edilmesini sağlar. Ayrıca farklı markalar tarafından üretilen mikro dc ups ürünler ile elektrik enerjisine sahip değilken de cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Mikroişlemci kontrolüne sahip bu cihazlar sayesinde aynı anda iki farklı cihaz desteklenebilir. Şebekeye sahip olmadan akü ile çalışabilme özelliğine sahip olan mikro dc ups cihazlar ile kesintisiz bir güce sahip olabilirsiniz. Ek olarak elektriğin olmadığı zamanlar için tasarlanan akülü ups cihazlarda bulunur. Yaşanan elektrik kesintileri sırasında direkt devreye giren bu cihazlar, elektrik tekrar gelinceye kadar kesintisiz güç kaynağı görevi görür. Arabalar içinde kullanılan bu aküler kullanıcılara farklı çözümler üretir. Diğer bir çözüm yolu ise bakımsız kuru akü ile karşınıza çıkar. Bu cihazların en önemli özelliği su ve asit ihtiyacı duymaması olur. Ayrıca bakımsız kuru aküler kapalı tip akülere verilen isimdir. Oldukça güvenilir olan bu akü kaynağı sızma ve taşma gibi sorunlardan uzaktır. Kullanım alanı açısından oldukça uzun ömürlü olmalarından dolayı sıkça tercih edilir.

Kesintisiz Güç Kaynağı Fiyatları

Kullandığınız sistemlere ve cihazlara kesintisiz güç kaynağı sağlayan bu cihazlara ulaşmak oldukça kolaydır. Çünkü farklı markalar tarafından çeşitli olarak üretilen birçok kesintisiz güç kaynağı bulunur. Eğer ilk kez böyle bir cihaz alıyorsanız satın alma işleminden önce fiyat araştırması yapabilirsiniz. Fiyat araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur. Bu tarz cihazlar uzun süreli kullanıma uygun olduğu için sık sık elde edilen ürünler değildir. Öncelikli olarak satın alacağınız güç kaynağını nerede ve nasıl kullanacağını belirlemeniz gerekir. Çünkü kesintisiz güç kaynağı fiyatları farklı fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Bunun sebebi, hizmete sunulan ürünün teknik özelliklerinin birbirinden farklı olmasından kaynaklanır. Aslında bu durum kullanıcıya tasarrufa iter. Satın alacağınız güç kaynağında sadece sizin kullanacağınız özelliklerin olması fiyat konusunda yardımcı olur. Eğer bu koşulları göz önünde bulundurarak fiyat araştırması yaparsanız en ucuz kesintisiz güç kaynaklarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun olan farklı markalara ait cihazlar bulabileceğiniz gibi kullanım amacınıza uygun kesintisiz güç kaynağını da hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Kesintisiz Güç Kaynağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yaşanılan çağda, iş nedeniyle ya da kişisel ihtiyaçlardan meydana gelen güç kaynağının ihtiyacını bu cihazlar sayesinde karşılayabilirsiniz. Kullanım amacına uygun bir cihaz satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı ürün özellikleri vardır. Öncelikli olarak satın almak istediğiniz güç kaynağını nasıl bir cihazda kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Çünkü her kesintisiz güç kaynağı, her elektronik alet için kullanılamayabilir. Bu yüzden ürün araştırması yaparken teknik özellikler içinde bulunan kısmı kesinlikle incelemek gerekir. İşinize oldukça yarayan bu bilgiden sonra sahip olmak istediğiniz güç kaynağının şebeke dengeleme gücünü ve oranını araştırabilirsiniz. Bu konuda sıkça tercih edilen interaktif kesintisiz güç kaynağı yaşanan güç kayıplarının önüne geçer. Ayrıca kısa süreli çalışmalara uygun bir cihaz arıyorsanız bu tarz güç kaynaklarını tercih edebilirsiniz. cimri.com üzerinden yapacağınız araştırmaların sonucunda tüm özelliklerden emin olduktan sonra kendinize ve cihazınıza uygun kesintisiz güç kaynağını bulduğunuz en uygun mağazadan satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery