track source
track source

Kaykay-Paten Kaskı

Kaykay-Paten Kaskı Fiyatları

112 Ürün gösteriliyor.
Kaykay-Paten Kaskı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kaykay-Paten Kaskı modelleri ve Kaykay-Paten Kaskı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kaykay-Paten Kaskı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Delta, Altis, Busso, Voit, Can Oyuncak. 112 adet Kaykay-Paten Kaskı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kaykay-Paten Kaskı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kaykay-Paten Kaskı markası:

En Çok İncelenen Kaykay-Paten Kaskı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com

2021 yılı Kaykay-Paten Kaskı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 112 Kaykay-Paten Kaskı modeli içerisinde en ucuz Kaykay-Paten Kaskı fiyatı 23.59 TL iken, en yüksek Kaykay-Paten Kaskı fiyatı 1071.73 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kaykay-Paten Kaskı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kaykay-Paten Kaskı fiyatı ise 100.92 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kaykay-Paten Kaskı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Voit 3171 Kuru Kafa Mavi Kaykay
Voit 3171 Kuru Kafa Mavi Kaykay
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kaykay ve Paten Kaskı

Paten ve kaykay her yaştan kişinin ilgisini çeken spor dallarından biridir. Eğlenceli bir aktivite çeşidi olan paten ve kaykay kullanırken, kask ve dizlik takılmalıdır. Bu sayede güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Olabilecek kaza durumunda kask ve dizlikler sizlerin en zararı almanızı sağlar. Paten kaskı ve dizlikler, ürün çeşitliliği sayesinde her yaştan kullanıcıya hitap eder. Açık havada yapılan paten ve kaykay için düz bir zemin olması gerekir. Kaykay ve paten kullananlar genellikle sahil şeridi ve asfalt zeminleri tercih eder. Sert zeminler üzerinde olası kazalardan korunmak için, koruyucu ekipmanların kullanımı önemlidir. Dizlikler, bileklikler, kask ve eldivenler sizlerin güvenliğini artıran ekipmanlar arasında yer alır. Aynı şekilde kaykay kayarken de koruyucu ekipmanların kullanımı oldukça önemlidir. Paten ve kaykay üzerinde denge kurana kadar düşme ihtimaliniz daha fazla olabilir. Bu yüzden her sporcunun koruyucu ekipmanları kullanmalısınız. Böylece, olabilecek düşme anından başınızı, dizlerinizi ve bileklerinizi koruyabilirsiniz.   

Kaykay ve Paten Kaskı Modelleri

En popüler spor çeşitlerinden biri olan paten ve kaykay, her yaştan kullanıcının yapabileceği spor dalıdır. Denge sağlanarak kaykay ve paten üzerinde hareket etmeniz gerekir. Düz bir zemin üzerinde yapılan paten ve kaykay sporcuları genellikle sahil şeridi ve meydanları tercih eder. Sporcuların olabilecek kaza anında daha az zarar görmesi için koruyucu ekipmanlar kullanması gerekir. Kask, dizlik, bileklik ve eldiven gibi koruyucu ekipmanlar sayesinde daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Paten koruyucu kask modelleri her yaştan kullanıcıya ve zevke hitap eden ürünler sunar. Farklı yaş gruplarına uygun boyutlara sahip paten kask modelleri çeşitli renk ve desen seçeneği ile stilinize uyum sağlar. Paten kaskı modellerinin başa tam şekilde otur. Darbe emici özellikleri sayesinde başı olası darbelere karşı korur. Kask modellerinin başı tam koruması için bedeninize uygun modelleri tercih etmelisiniz. Dört mevsim kullanabileceğiniz kask modelleri farklı tasarım ve özellikleri ile sizlere hitap eder. Kulak ve ensenizi kavrayarak tam koruma sağlayan kask çeşitleri, yetişkinler ve çocuklara uygun seçenekler sunar. Kask kullanımı kadar dizlik kullanımı da oldukça önemlidir. Yumuşak hava yastıkları ile desteklenen paten kask dizlik seti modelleri çeşitliliği ile farklı ihtiyaçları karşılayan seçenekler sunar. Dizlik çeşitleri olası bir düşme ve çarpma anında dizlerinizi korur. Bu sayede incinme ve burkulmaların önüne geçebilirsiniz. Paten ve kaykay kayarken koruyucu ekipmanları herkesin kullanması gerekir. Bu sayede oluşabilecek ciddi zararların önüne geçebilirsiniz. Kasklar kafatasınızı korurken, dizlik modelleri ile diz kapaklarınızın yaralanmasını engelleyebilirsiniz. Kaykay kask takımı genellikle dizlik ve kastan oluşur.  Set halinde satılan ürünler koruyucu ekipmanları tek çatı altında toplar. Böylece tüm koruyucu ekipmanları tek seferde satın alabilirsiniz. Paten ve kaykay kask fiyatları her bütçeye uyum sağlayan seçenekler sunar. Her yaştan kullanıcıya hitap eden koruyucu ekipmanlar ile güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.     

Kaykay ve Paten Kaskı Fiyatları

Paten ve kaykay kayarken koruyucu ekipmanlar kullanmak kullanıcı güvenliğini için oldukça önemlidir. Koruyucu ekipmanlar kullanarak oluşabilecek kaza ve düşme sırasında alınan yaralanma en aza indirilebilir. Paten ve kaykay kask modelleri ürün çeşitliliği sayesinde her yaştan kullanıcıya hitap eder. Farklı boyut ve tasarımlar ile üretilen kask modelleri, darbe emici özelliği ile kafatasını korur. Her zevke hitap eden seçenekler sunan kaykay kask dizlik fiyatları, her bütçeye uyum sağlayan seçenekler sunar. Bütçe dostu fiyatları ile yüzleri güldüren kaykay ve paten kask modelleri, ergonomik tasarımları ile tam koruma sağlar. Ayrıca, kaykay ve paten koruyucu ekipmanları bir arada toplanarak set halinde satılır. Kaykay ve paten kask seti modelleri, ürün çeşitliliği sayesinde çocuk ve yetişkin kullanıcılara hitap eder. Spor sırasında güvenli bir deneyim için koruyucu ekipmanların kullanımı, sizlere avantaj sağlar. Kaykay ve paten kask fiyatları uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz. Dilerseniz sayfamızda yer alan paten ve kaykay kaskı modellerini inceleyebilir, aradığınız ürünü kolay bulabilmek için filtrelerden yararlanabilirsiniz.     

Kaykay ve Paten Kaskı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Paten ve kaykay kullanırken koruyucu ekipmanları kullanarak, oluşabilecek kaza durumunda alınacak zarar en aza indirilebilir. Paten ve kaykay kaskı modelleri seçerken bazı özelliklere dikkat ederek, ürünlerden maksimum fayda alabilirsiniz. Farklı yaş gruplarına hitap eden seçenekler sunan kaykay ve paten kaskları arasından bedeninize uygun olanı tercih etmelisiniz. Bol veya dar kask modelleri sizlere tam koruma sağlamaz. Bu yüzden kaskların başınıza tam oturması için uygun bedendeki ürünleri tercih etmelisiniz. Ayrıca kask modellerinin hassas bir şekilde ayarlanabilir olması sizlere konfor sağlar. Bu sayede paten ve kaykay kaskları başınıza tam bir şekilde oturur. Kask modellerinin dış yüzeylerinin yapıldığı malzemeye dikkat etmelisiniz. Dört mevsim kullanabileceğiniz paten ve kaykay kaskı modelleri sizleri terletmez. Özellikle havalandırma delikleri olan kaykay ve paten modelleri sizleri terletmez. Ayrıca, tek elle kullanım imkanı sunan paten ve kaykay kaskı modelleri sizlere avantaj sağlar. Tam koruma sağlamak için kasklar ile dizlikleri de kullanmalısınız. Set halinde satılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kask ve dizliklerini bir araya getiren kask takımı modelleri ile ihtiyaçlarınızı tek çatı altında toplayabilirsiniz.    

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery