iştirakidir.

KAYKAY

En Ucuz Kaykay Fiyatları

Kategoriler+
Filtreler+
Fiyat
 • TL
  min 21 TL
 • TL
  max 339 TL
 • ARA
Marka
 • Voit [9]
 • Area [10]
 • Warner Bros [4]
 • Altis [6]
 • Tempish [1]
 • Xero [12]
 • Delta [4]
 • Busso [2]
Tümünü Göster

Paten, kaykay ve scooter kategorisinde bulunan kaykaylar, ekstrem bir spor dalı olmak ile birlikte bu amaç için kullanılan bir spor aletidir. Cimri’de Voit, Area, Warner Bros, Delta ve Xero gibi onlarca markanın içerisinden size en uygun kaykaylara ulaşabilir ve en ucuz kaykay modellerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Doğru Kaykay Nasıl Seçilir?

Günümüzde pek çok farklı renk ve model seçeneğinde kaykaylar bulunmaktadır. Birçok farklı markanın olması da kaykay seçimlerinde özellikle yeni başlayan kişiler için zorlayıcı olabilmektedir. Kaykay seçimlerinde de dikkat edilmesi gerekilen özellikler bulunmaktadır. Kaykay kişisel bir spor olduğundan; kişisel özelliklerinize ve beklentilerinize uygun bir kayak seçmeniz oldukça önemli olacaktır. Kaykayların farklı modelleri bulunmaktadır. Klasik kaykaylar, cruiser kaykaylar ve mini cruiser kaykaylar özellikle sabit hızla sürüş yapabilmek için oldukça uygundur. Sokak kaykayları ise en yaygın kaykay türlerinden biridir. Kaykay numaraları yapmayı amaçlayanlar için en uygun kaykay modeli olmanın yanı sıra, kaykaydan zevk alabilmenizi de sağlamaktadır. Longboard kaykaylar ise tırmanış ve yumuşak bir sürüş için idealken, uzun ve ağır olmaları nedeniyle artistik hareketleri gerçekleştirebilmeniz zorlaşmaktadır. Kaykay sporuna yeni başlayacaksanız, profesyonel markaların hazır kaykaylarını seçebilirken; profesyonel kaykaycılar ise kendi malzemelerini toplamayı tercih etmektedir.

Bu noktada kaykay malzemelerinin de doğru bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Kaykay seçimi yaparken malzemeler de kullanım tercihleriniz açısından oldukça önemlidir. Kaykayınızın tahtasını seçerken uygun ölçülerde olması, istediğiniz kalitedeki sürüş açısından oldukça önemli bir seçim olacaktır. Kaykayların burun seçimleri de sürüş tercihlerinizde önemli bir rol oynamaktadır. Alçak burunlu kaykay tahtaları genellikle sokak tarzında tercih edilmektedir. Dik burunlu kaykay tahtaları ise genel olarak vert sürüşlerinde kullanılmaktadır. Kaykaylardaki dingil seçimleri de yine sürüş kalitenizi belirleyecek öneme sahiptir. Dingil yüksekliğinin orta, düşük ya da yüksek olarak üç gruba ayrılması rampa seçimlerinizde önemli bir rol oynayacaktır. Kaykaylarda bulunan tekerleklerin çapı ise ne kadar büyük olursa, kaykay o kadar çabuk hızlanmaktadır. Kaykay seçimlerinizi etkileyecek son unsur ise kaykaydaki zımpara çeşitleridir. Kaykaydaki zımparanın ömrü kullanım sıklığına göre değişiklik göstermektedir. Siz de tarzınıza en uygun kaykay modellerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz kaykay modellerine hemen sahip olabilirsiniz.