track source
track source

Kaykay

Kaykay Fiyatları

44 Ürün gösteriliyor.
Kaykay fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kaykay modelleri ve Kaykay fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kaykay kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Sunman, Altis, Voit, Quiksilver. 44 adet Kaykay fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kaykay Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kaykay markası:

En Çok İncelenen Kaykay Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kaykay Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 43 Kaykay modeli içerisinde en ucuz Kaykay fiyatı 10.32 TL iken, en yüksek Kaykay fiyatı 3999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kaykay fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kaykay fiyatı ise 173.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kaykay Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Voit 3171 Kuru Kafa Mavi Kaykay
Voit 3171 Kuru Kafa Mavi Kaykay
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kaykay

Tekerlekli bir tahta üzerinde dengede kalmaya çalışarak mesafe kat etmek üzere tasarlanan ve bir spor dalı olarak sayılabilecek olan kaykay tahta, özellikle gençler tarafından keyifle kullanılan ürünlerdir. Kaykay sporunun tarihine bakıldığında 1970 yılları itibariyle Amerika’da bir kültür haline geldiği ve sokak sporları arasında oldukça rağbet gördüğü söylenebilir. Günümüzde hemen her bölgede, küçük yaşlardaki çocuklar ve gençler başta  olmak üzere bir ulaşım aracı olarak da kullanılmaya başlanan kaykay birçok farklı marka tarafından üretilir. Kaykaylar, bilinen klasik tasarımlarının aksine uzun mesafelerde  de kullanılmak üzere birçok farklı özellikle üretildiklerinden çeşitlerinin de oldukça zengin olduğu söylenebilir. İlk modelleri dört tekerlekli olarak tasarlanan ancak günümüzde tek tekerli olarak da seçenekleri bulunabilen bu ürünlerin gelişen teknoloji ile birlikte elektronik ve şarjlı modelleri de bulanabildiğinden yaklaşık 50 yıllık kültürün hemen her alanda olduğu gibi teknoloji sayesinde başka bir noktaya taşındığı artık herkes tarafından gözlenebilir. Bu sebeple de kaykay üretimlerinin geçmiş dönemlere kıyasla daha yoğun ve çeşitli olduğu söylenebilir. 

Kaykay Modelleri

Eğlenceli bir spor dalı olarak değerlendirilebilecek olan kaykay sporu, uzunca bir tahta altında yer alan tekerlekler sayesinde hareket alabilmeyi sağlayan ve bir nevi ulaşım aracı olarak sayılabilecek kaykay sayesinde gerçekleştirilir. Günümüzde özellikle park ve benzeri alanlar başta olmak üzere farklı birçok açık alanda kullanılan bu ürünler gelişen teknoloji sayesinde bilinen klasik tasarımlarına göre farklı teknolojik özellikler kullanılarak üretilir. Bu noktada kaykay modelleri incelenmek istenirse ilk tasarımlarının dört tekerlek üzerine yerleştirilen uzunca tahta olduğu söylenebilir. Ancak günümüzde ürünlerin alt bölümlerinde yer alan tekerleklerin sayısı ve tasarımları değişkendir.  Ulaşım ve eğlence aracı olarak tanımlanabilecek kaykaylar genel olarak gençler tarafından kullanılıyor olarak bilinse de artık yeni gelişen modeller sayesinde ürünleri her yaştan bireyin kullandığı gözlemlenebilir. Özellikle elektrikli, akülü şarj edilebilir modeller uzun mesafeler dahil olmak üzere birçok farklı alanda kullanıldıklarından kaykay üretimi yapan birçok firma ürün tasarımlarını bu teknolojilere göre güncellemiştir. Ancak kaykay çeşitleri arasında klasik tasarımların da hala bulunabildiğini bu noktada hatırlatmak gerekir. Özellikle kaykay sporuna ilgi duyan gençler tarafından tercih edilen bu ürünler içinde en sevilen kaykay desenli seçenekler olabilir. Denge kurmak üzerine dayalı bir spor dalı olan kaykay sporunu yapmaya yeni başlayan kişiler tarafından kullanılması gereken kaykay tekerlekli seçeneklerin dört tekerlek sayısına sahip olması güvenlik açısından ideal olacağından markalar içinde en çok bulunan kaykay seçeneklerinin bu ürünler olduğu söylenebilir. Genel olarak üst bölümü tahta olan bu ürünlerin yaptığı hız kapasitesi tekerleklerin sayısından ziyade büyüklüğüne ve malzemesine göre belirlenir. Örneğin iki tarafı kalkık küçük tekerli kaykay modelleri daha hızlı ürünler olarak bilinirken düz tasarımlı ve büyük tekerlekli ürünler yeni başlayan kişiler için öğrenme kaykayı olarak tercih edilebilir. Kaykaylar anlaşılacağı üzere model seçenekleri olan ürünler olduklarından kullanım pratiğine göre tahta tasarımları değişebilen ürünlerdir. Kaykay sporuna başlamak isteyenler, profesyonel anlamda bu spora devam edenler ya da ulaşım amaçlı kaykay kullanmak isteyenler için birçok farklı malzeme ve tasarım seçeneği ile bulunabilecek kaykay çeşitleri cimri.com sayfaları üzerinden de istenilen her an incelenebilir. 

Kaykay Fiyatları

Sokak sporu olarak da bilinen ve uzun yıllardır Amerika’nın en önemli kültürlerinden biri olan kaykay sporu, düz bir tahta üzerinde dengede durmaya yönelik olarak geliştirilen spor türlerindendir. 1970’li yıllardan bu yana gelişerek devam eden kaykay üretimleri günümüze gelindiğinde kültürün tüm dünyaya yayılması sebebiyle birçok farklı model seçeneği ile bulunabilir hale gelmiştir. Hem eğlence hem de ulaşım amaçlı olarak kullanılan bu aletler birçok farklı marka tarafından üretilir durumda olduklarından özellikle enerjisini atmak için alternatifler arayan gençler tarafından sıkça tercih edilir. Bu yüzden de ürün temin etmek isteyen kişiler tarafından kaykay fiyatları en çok araştırılan konular içindedir. Ancak geçmiş dönem kaykay çeşitlerine kıyasla günümüzde tasarlanan kaykaylar farklı fonksiyonlara sahip olduklarından ürünlerin fiyatları da farklı olarak şekillenir. Fiyatları etkileyen en önemli etkenler ise ürünlerin üretim malzemeleri, tasarımları, tekerlek sayıları, fonksiyonları, boyutları ve markaları gibi faktörler olabilir. 

Kaykay Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kaykaylar bilindiği üzere tek bir tahta altında yer alan bir veya birden fazla tekerlek aracılığı ile eğlenmek ya da bir yerden başka bir yere ulaşmak için kullanılan ürünlerdir. Denge kabiliyeti gerektiren ve kullanımını öğrenmek için belirli bir süreç isteyen kaykayların özellikleri ne kadar gelişmiş olursa olsun satın alınırken dikkat edilmesi gereken bir takım kriterlerin olduğu söylenebilir. İşte bu nedenle kaykay modelleri arasında tercih yaparken mutlaka kullanım pratiklerine göre ürün incelemesi yapmak önemlidir. Daha öncede belirtildiği üzere kaykaylar ilk çıktıkları dönemden bugüne klasik tasarımların yanı sıra kullanım pratiklerine göre farklı seviye ve hız özelliklerine sahip olarak üretilir. Bu yüzden ürün seçimlerinde tekerlek sayısı, tekerlek boyutu, tahta uzunluğu ve tasarımı, ürünün fren ve benzeri teknik fonksiyonları, ürünün markası ve genel malzeme kalitesi gibi konular mutlaka bakılması gereken konular içindedir. Türkiye genelinde kaykay üretimi yapan birçok marka arasından seçim yapmak isteyen kullanıcılar tüm özellikleri ile birlikte kaykay tahta incelemesi yapmak için cimri.com sayfaları üzerinde araştırma yapabilir. Bu sayfalar üzerinde yer alan kullanıcı yorum ve puanları sayesinde kullanıcılar alışveriş deneyimlerini daha kaliteli hale getirme şansına sahip olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery