track source
track source

İspirto

İspirto Fiyatları

239 Ürün gösteriliyor.
İspirto fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun İspirto fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 239 adet İspirto ürünü bulduk. İspirto kategorisinde en favori Balıkçılık Aksesuarı ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte İspirto mağaza fiyatları ve İspirto ürün özellikleri incele!
Talens Odourless White Spirit 089 Kokusuz Beyaz İspirto 250 ml.

Talens Odourless White Spirit 089 Kokusuz Beyaz İspirto 250 ml.

İspirto, %98 Mavi Renk, 5 Litre Kokusuz İspirto Kimyasalı

İspirto, %98 Mavi Renk, 5 Litre Kokusuz İspirto Kimyasalı

ispirto” ile ilgili daha fazla sonuç için cimri market’te ara!CimriMarkette "92" sonuç
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

İspirto

İspirto, çok farklı tanımlar ile isimlendirilir. Etanol çözeltilerin ticari ismi olarak adlandırılan ispirto ürünleri, yüksek miktarda etil alkol ve az oranda metil alkol ile renklendirici bulundurur. Bu değerler ile üretilen ispirtonun, kullanımına oldukça dikkat edilmesi gerekir. Etil alkolün içeriğinde yüksek derecede alkol bulunduğu için yanıcı ve zehirli bir maddedir. Bu yüzden kullanıcıların, kullanım alanlarında etil alkol çeşitlerine oldukça dikkat etmesi gerekir. Bu ürünler, yanıcı ve zehirli bir madde olduğu için renklendirilmiş bir şekilde piyasada bulunur. İspirto çeşitlerinde birçok farklı renk bulunur ama menekşe moru renginin elde edilebilmesi için permanganat maddesi de ekstradan kullanılır. Ürünlerin renklendirilmesinde ki tek amaç ürünün görsellendirilerek uyarı şeklinde bulunmasının sağlandırılabilmesidir. Bu sayede kullanıcıların içecek olarak ya da gıdalara katmasını önlemek amacı ile renklendiriciler kullanılır. Üretiminin genel nedeni şekerin fermantasyonu sonucu etil alkol elde edebilmek içindir. Kullanım alanınıza uygun olarak seçeceğiniz etil alkolü ürününü renklerine ve alkol oranına göre tercih edebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan kullanımı elde edebilirsiniz.

İspirto Çeşitleri

Evlerde temizlik için kullanılan ispirto ürünleri %75 oranında alkol oranı bulundurur. Mavi renkte bulunan ispirto ürünlerinde ise %90 oranında alkol bulunur. Farklı çeşitleri kozmetik ürünlerin yapım aşamasında da sıklıkla tercih edilir. Kozmetik sektöründe kullanılan ispirtonun alkol oranı diğer ürünlere göre biraz daha yüksektir. %92 alkol oranına sahip çeşitler genellikle kozmetik sanayi sektöründe kullanılır. Bu ürünlerin ev ortamında kullanılmasının sakıncalı olmasının en önemli nedeni ise alkol oranının oldukça yüksek olmasıdır. Çeşitlerinin alkol oranlarını düşünerek kullanıcıların ulaşabilmesini sağlamak açısından metil alkol eklenir. Çeşitlerinden birini satın almak ve evinizde kullanmak istiyorsanız çocukların ulaşamayacağı yüksek alanlarda bulundurmanız ve kullanırken oldukça dikkat etmeniz önemlidir. Bu ürünler içildiği zaman karaciğerde formik aside dönüşebilir ve sağlığınızı tehlike altına atabilirsiniz. Bu gibi durumlardan hem kendinizi hem de sevdiklerinizi korumak için etil alkol çeşitlerini evinizde kullanırken oldukça dikkat etmeniz elzemdir. Evlerinizde, temizlik işlerinde ya da yakıt olarak kullanabileceğiniz kimyasal bir madde özelliğindedir. Ürünlerin çeşitleri farklı renklerde piyasada bulunur. İspirto çeşitlerinin renklendirilmesinin en önemli nedeni ise; hayati tehlikelere yol açabilecek özellikte bulunduğu için kazara içilerek tüketilmesine önlemek için İspirto renkli şekillerde üretilir. İspirto çeşitlerinin teknik adı ise etil alkoldür. Etil alkol çeşitlerini evlerinize yakıt olarak, çaydanlıktaki çayınızın sürekli olarak sıcak bir şekilde bulunabilmesini sağlamak amacı ile kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürün çeşitleri ile sobanızı çok pratik bir şekilde yakabilir ve mangalı kolay bir şekilde alevlendirebilirsiniz. İspirto 800 ml özelliğinde bulunan çeşitleri tercih ederek evinizde uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. İspirto çeşitlerinin evlerde kullanımının bir diğer nedeni ise temizlik açısından nitelikli özelliklerde bulunmasıdır.  Evinizde temizlik için özel olarak üretilen çeşitler ile daha etkili bir temizlik elde edebilirsiniz. Çok az miktarda suya karıştırarak evinizde daha detaylı ve hijyenik bir tasarım elde edebilirsiniz. Eğer işyerinizde temizlik ürünlerinden biri olarak kullanmak istiyorsanız daha büyük boylarda bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz.

İspirto Fiyatları

Temizlik açısından oldukça kolay ve etkili bir ürün olduğu için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen çeşitler uygun fiyatlarda piyasada bulunur. Ev kullanımları için kolay bir ürün olan ispirtolar, genellikle herkesin ulaşabileceği fiyat aralığında satışa sunulur. Farklı alanlarda kullanıma uygun olacak özellikte formüle edilen etil alkol seçenekleri sayesinde hem kaliteli bir temizlik elde edebilir hem de uygun fiyatlarda yakıt elde edebilirsiniz. Evinizde pratik bir yakıt ihtiyacınızı gideren ürünlere ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Etil alkol fiyatları, farklı kullanım alanları için seçildiği zaman değişik fiyatlarda piyasada bulunabilir. Genellikle etil alkol fiyatları temizlik alanında kullanıldığı zaman performansına göre uygun aralıkta bulunur. Evinizde daha etkili bir temizlik yapabilmek ve pratik bir şekilde çayınızın ısınmasını ya da mangalın, sobanın alevlenmesini sağlamak için tercih edilebilir. Özel kapaklara sahip olan ispirto çeşitleri ile temizlik için ihtiyacınız olan doz ayarını da çok kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Cimri.com sayfasını ziyaret ederek ürün çeşitlerine göz atabilir ve ispirto fiyatları hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

İspirto Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İspirto ürünlerini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken pek çok farklı unsur bulunur. Bu unsurlardan en önemlisi ürünün çocuk kilidine sahip olmasıdır. Bu sayede çocuğunuzu olası tehlikelerden koruyabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitlerden birine karar vermeden önce ürünün kullanım alanınıza uygun nitelikte bulunmasına dikkat etmeniz gerekir. Kullanım alanlarına göre farklı renklerde kullanıcıya sunulan çeşitler hakkında genel bir araştırma yapmanız ürünü doğru kullanabilmeniz açısından oldukça elzemdir. Evinizde daha iyi bir temizlik elde edebilmek için etil alkol çeşitlerinden birini tercih etmek istiyorsanız ispirto mavi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu çeşitler içerdiği alkol oranları sayesinde etkili bir temizlik elde edebilmenize olanak sağlar. Bu ürünlerin çeşitlerinin kullanım alanınıza uygun ölçekte bulunmasına da dikkat edebilirsiniz. Bu sayede ürün içerisinde bulunan alkol zamanla uçmadan ihtiyacınız olan alanı kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Eğer iş yeri gibi geniş alanlara sahip olan yerlerde temizlik kullanımı için bir etil alkol çeşidi satın almak istiyorsanız büyük boyutlu bidonlarda bulunan ispirtoları tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery