track source

Dikiş Makinesi Aksesuarları

Dikiş Makinesi Aksesuarları Fiyatları

1174 Ürün gösteriliyor.
Dikiş Makinesi Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dikiş Makinesi Aksesuarları modelleri ve Dikiş Makinesi Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dikiş Makinesi Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Koton, Victorinox, Brother, Altınbaşak. 1174 adet Dikiş Makinesi Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dikiş Makinesi Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Dikiş Makinesi Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen Dikiş Makinesi Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Dikiş Makinesi Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1174 Dikiş Makinesi Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Dikiş Makinesi Aksesuarları fiyatı 1.15 TL iken, en yüksek Dikiş Makinesi Aksesuarları fiyatı 13548.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dikiş Makinesi Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Dikiş Makinesi Aksesuarları fiyatı ise 260.38 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dikiş Makinesi Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Dikiş Makinesi Aksesuarları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Dikiş Makinesi Aksesuarları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dikiş Makinesi Aksesuarları

Dikiş dikmeye yarayan dikiş makineleri ev ve sanayi tipi dikiş makinesi olmak üzere ikiye ayrılır. Evde ufak tefek sökükleri dikmekten tut her türlü dikiş işine kadar yardımcınız olan dikiş makineleri eli dikişe yatkın olan kullanıcıların harikalar yaratmasına da yardımcı olur. Sanayi tipi diye adlandırılan dikiş makineleri ise işyeri kullanımı için üretilen ve ev tipi dikiş makinelerinin aksine overlok dikiminden deri kumaş dikimine, ilik açmadan düğme makinelerine kadar pek çok farklı alanda kullanılır. Dikiş makinesinin her türlü kumaşı rahatça dikebilmesi gerekir. Ayrıca dikiş makinesinin sessiz ve hızlı bir şekilde çalışması çok önemlidir. Bu yüzden dikiş makinenizin temizliğine dikkat etmeli ve düzenli aralıklarla dikiş makinesi yağı ile yağlamalısınız. Dikiş makinesi satın almak istiyorsanız sanayi ya da ev tipi dikiş makinesi fark etmeksizin markaya önem vermelisiniz. Tecrübesinden emin olduğunuz kaliteli bir marka seçerseniz dikiş makinenizde arıza çıktığında dahi güvencede olduğu için sorunun hızlı çözülmesini sağlarsınız. İyi bir dikiş makinesi aksesuarlarının kalitesinden anlaşılır. Alacağınız dikiş makinesinde iğnesinden ipliğine kadar tüm aksesuarlarda kaliteyi gözetmelisiniz. Dikiş makinenizin iç ana parçalarının metal olmasına dikkat etmelisiniz.       

Dikiş Makinesi Aksesuarı Modelleri

Evinizde de iş yerinizde de kullanabileceğiniz dikiş makinesinin uzun ömürlü olması ve kaliteli, yüksek performanslı bir çalışma yapması için aksesuarları oldukça önemlidir. Dikiş makinesi aksesuar çeşitleri dikiş makinesinin türüne göre de değişir. Fakat kalite açısından iç ana parçalarının kaliteli metalden üretilmesine dikkat etmelisiniz. Örgü ipi dikiş ayağı ev ve sanayi tipi olan dikiş makinelerinde farklılık gösterir. Görünüş olarak ayak tabanına benzeyen örgü ipi dikiş ayağı ile örgü ipi haricinde 5 mm şerit genişliğinde olan kurdela, deri ya da lastik gibi farklı malzemeleri de dikmenize olanak sağlar. Metal malzemeden üretilenleri tercih ederseniz daha uzun ömürlü kullanım sağlarsınız. Örgü ipi dikiş ayağı tercih ederken ürünün zigzag genişliğine dikkat etmelisiniz. Alacağınız örgü ipi dikiş ayaklarının uyumlu olduğu markalara bakıp kendi dikiş makinenize uyum sağlayan bir modeli bulup ona göre seçim yapmalısınız. Dikiş makinesi çantası daha çok eski tip diye adlandırılan kara kafa diye tabir edilen menteşeli dikiş makinelerinde kullanılır. Dolaplı ya da masaya bağlı eski tip dikiş makinelerinin üst kısımları için kullanılan bu çantaların plastik ve esnek bir malzemeden üretilenlerini tercih ederek dikiş makinenizi darbe veya çarpmalara karşı koruyabilirsiniz.  Dikiş makinesini taşımanın yanında toz ve kirden korumak için de dikiş makinesi çantalarını tercih edebilirsiniz. Yan kısmı mandallı modellerini tercih ederseniz çantayı kapatıp sabitlemek daha kolay olur. Dikiş makinesinin ağırlığı da düşünülürse taşıma kolaylığı açısından hafif bir dikiş makinesi çantası tercih etmelisiniz. Dikiş makinesi dikiş iğnesinin farklı boyutta numaralı ve farklı dikimler için ideal modelleri vardır. Örneğin 8 numara dikiş iğnesi aşırı ince kumaşları dikmek için kullanılır. İnce ve hassas kumaşların yapısını bozmadan dikiş işlemini sağlamak için numarası küçük oldukça ince iğnelere ihtiyaç duyulur. Dikiş makinesi iğnelerinin modeli de dikiş işlemi uygulanacak kumaşa göre değişir. Örneğin jarse kumaş ya da deri kumaş dikim iğnesiyle overlok dikiminde kullanılan dikiş iğnesi farklıdır. Dikiş makinesi kabine ise eski model diye adlandırılan kara kafa dikiş makinesi tiplerinin alt kısımlarıdır. Elektrik kesildiğinde de dikiş yapmaya olanak veren pedallı sistemi sayesinde oldukça fonksiyonel bir üründür. Dikiş makinesi iplik seti seçiminde kullandığınız kumaşı da baz almalısınız. Dikiş makinesi paça yapıştırıcısı dikiş sırasında paçayı daha rahat ayarlamanızı sağlar. Dikiş makinesi nakış ipliği daha dekoratif dikişlerinizde ihtiyaç duyacağınız dikiş iplikleridir.               

Dikiş Makinesi Aksesuarı Fiyatları

Dikiş makinesi aksesuar fiyatları piyasadaki dikiş makinelerinin modeline ve aksesuarın çeşidine göre farklılaşır. Dikiş makasından tut dikiş iğnesine, nakış ipliğinden örgü ipi dikiş ayağına kadar pek çok dikiş makinesi aksesuarı mevcuttur. Bunların hepsinin de fiyatı birbirinden farklıdır. Dikiş makinesi yağı ile dikiş makinesi çantasının maliyeti eşit olmadığı için fiyatları da eşit olmaz. İki dikiş makinesi aksesuarının da kullanım alanı farklıdır. Yapımında kullanılan malzemeden ürünün boyutuna kadar farklılıklar olduğu için aksesuarlarda maliyet ve fiyat farkı gözlemlenir. Dikiş makinesi aksesuar fiyatlarının değişimine katkı sağlayan belli başlı özellikler vardır. Dikiş makinesi aksesuarının modeli, markası, kullanım alanı, kaç adet olduğu gibi faktörler almak istediğiniz dikiş makinesi aksesuarının fiyatının değişimine katkı sağlayan özelliklerin başında gelir. Örneğin almak istediğiniz dikiş makinesi aksesuarı dikiş makinesi iğnesi olsun iğnenin kullanılacağı kumaş ya da kullanım alanı iğne boyutunu etkileyeceği için fiyatının değişimine katkı sağlar. Ayrıca bir pakette kaç adet dikiş iğnesi olduğu da dikiş iğnesinin fiyatının değişimine katkı sağlar.  

Dikiş Makinesi Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hem ev hem de işyerlerinde kullanılan dikiş makineleri ev ve sanayi tipi dikiş makineleri olmak üzere iki sınıfa ayrıldığı için dikiş makinesi aksesuarı satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta dikiş makinesinin kullanım alanı ve kullanım tipidir. Evlerde ufak tefek giysi veya tekstil ürünü söküğünü dikmek için tercih edilen dikiş makinesinin aksesuarıyla iş yerlerinde kullanılan sanayi tipi dikiş makinesi aksesuarları hem marka hem boyut açısından farklılık gösterir. Bu yüzden dikiş makinesi aksesuarı satın alma işlemi sırasında dikiş makinesinin kullanım alanına uygun seçim yapmalısınız. Dikiş makinesi markası ve aksesuar arası uyum olması gerektiği için dikiş makinesinin markasıyla uyumlu bir aksesuar seçmelisiniz. Dikiş makinesinin kaliteli ve uzun ömürlü kullanımı olsun istiyorsanız dikiş makinesi aksesuarı seçerken kaliteden şaşmamalısınız. Örneğin dikiş makinesi yağı makinenin temizliği ve daha iyi çalışması için tercih edilir. Makinenin daha sessiz çalışmasını sağlayan dikiş makinesi yağını alırken bilinen bir markayı tercih etmeli ve makinenizin boyutuna uygun ml şişelenmiş yağ seçmelisiniz.    

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery