track source
track source
track source

Grafik Tabletler

Grafik Tabletler Fiyatları

68 Ürün gösteriliyor.
Bağlantı Türü
Aktif Alan
Çözünürlük
Grafik Tabletler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Grafik Tabletler modelleri ve Grafik Tabletler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Grafik Tabletler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Xiaomi, Viewsonic, Huion, Wacom, XP-Pen. 68 adet Grafik Tabletler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Grafik Tabletler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Grafik Tabletler markası:

En Çok İncelenen Grafik Tabletler Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Grafik Tabletler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 68 Grafik Tabletler modeli içerisinde en ucuz Grafik Tabletler fiyatı 51.0 TL iken, en yüksek Grafik Tabletler fiyatı 8103.55 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Grafik Tabletler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Grafik Tabletler fiyatı ise 241.61 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Grafik Tabletler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Casper Nirvana N400 32 GB 11.6 İnç Wi-Fi Tablet PC Gri
Casper Nirvana N400 32 GB 11.6 İnç Wi-Fi Tablet PC Gri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Casper Nirvana S500.1021-4D00X-S Intel Core i5 10210U 4GB Ram 240GB SSD Freedos 15.6 inç Laptop - Notebook
Casper Nirvana S500.1021-4D00X-S Intel Core i5 10210U 4GB Ram 240GB SSD Freedos 15.6 inç Laptop - Notebook
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Grafik Tabletler

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte eski kasalı bilgisayarlar yerini laptoplara, laptoplar ise yerini gittiğimiz her yerde yanımızda taşıyabileceğimiz tabletlere bıraktı. Tablet denilince ilk akla gelen işletim sistemi yüklü teknolojik ürünlerdir. Ancak tabletler de gelişip yerini farklı bir teknolojik ürün olan grafik tabletlere bıraktı. Kağıtlara çizim yapan ve fotoğraflar üzerinde düzeltme bir diğer deyişle retouch ile uğraşan kişilerin işine yarayabilecek grafik tabletler teknolojiyle birlikte birçok markanın geliştirmiş olduğu farklı modellerle dikkat çeker. Daha çok tasarımcıların kullandığı bu tablet türleri grafikerler için gerekli olan çizim alanı ve özel bir kalemle çalışma imkânı sağlar. Stylus adı verilen bu kalemle işlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz grafik tabletler teknolojiyi yakından takip eden ve kendini geliştiren markalar sayesinde işlerinizi rahatlıkla yapabilmenizi sağlar. Birbirinden farklı tasarımlarda ve boyutlarda karşınıza çıkan grafik tablet markaları ürünlerini kullanıcılarının beklenti ve isteklerine göre geliştirerek beklentiyi karşılar. Özel çizim kalemleriyle birlikte dilerseniz evde çalışma ortamı yakalayabileceğiniz boyutlarda grafik tabletler dilerseniz de yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz boyutlarda tabletleri satın alabilirsiniz. Teknolojiyi küçük bir tablete sığdırabilen yenilikçi markalar sayesinde işleriniz artık pratik bir şekilde çizim yapabileceğiniz keyifli hobi hâline dönüşür.

Grafik Tablet Modelleri ve Özellikleri

Grafik tabletler kullanıcılarının istek ve beklentilerine, kullanacakları ortama ve işlerinin niteliğine göre farklı özellikler taşıyarak farklı modellerde karşınıza çıkar. Ayrıca sahip oldukları özel kalemleri tıpkı kâğıda çizim yaparken elinizin gösterdiği hassasiyetle aynı özelliği gösterir. Bu özel grafik tablet kalemleri basıncı algılamanın yanı sıra, kullandığınız kaleminizin açısını da algılama yeteneğine sahiptir. Bu sayede kâğıda çizim yapar gibi rahatlıkla grafik tabletlerinizde işlerinizi yapabilirsiniz. Grafik tablet modelleri boyutlara, işlevlere ve farklı tasarımlara göre kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Aynı zamanda kalemlerin özellikleri ve basınç hassasiyeti de modelden modele değişim gösterir. Grafik tabletlerden beklediğiniz özellikleri farklı modellerle birlikte cimri.com üzerinden bulabilirsiniz. Çizim yaparken kaleminizi tablete değdirdiğiniz anda ekrana iletilen zaman dilimi yani raporlama hızı grafik tabletlerde büyük bir önem arz eder. Farklı markaların sunmuş olduğu grafik tablet modellerinin raporlama hızları tabletlerin özelliklerine göre değişim gösterir. İhtiyacınıza uygun ve raporlama hızı yüksek olan grafik tabletlere buradan ulaşabilir ve beklentinizi karşılayan bir modeli satın alabilirsiniz. Aynı zamanda grafik tablet modelleri özel kalemlerinin sunmuş olduğu özellikler açısından değişim gösterir. Bazı grafik tabletlerin özel kalemleri 512 basınç seviyesine sahipken, bazı ürünlerde ise bu değer beklentinize göre 2048’e kadar yükseliş gösterir. İhtiyacınıza uygun modeller geliştirmiş olduğu grafik tablet özellikleri ile birlikte beklentinizi karşılar.

Grafik Tablet Fiyatları

Özellikle grafikerler için büyük bir önem arz eden çizimler kâğıt üzerinde zorlayıcı bir eyleme dönüşebilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte iş ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yönelik geliştirilen ürünler sayesinde hayat daha pratik bir hâl alır. Grafik tabletler özellikle onu bir süre kullanmış kişiler için alışkanlığa dönüşür ve işlerini daha zevkli ve pratik bir şekilde yapmalarına yardımcı olur. Bu tabletler modellerden modele farklı özellikler göstererek ihtiyaç dâhilinde birbirinden ayrılır. Boyutlarına, inç sayısına, tasarımlara, teknik özelliklerine, hafızasına, kablolu ve kablosuz özelliklere göre değişen grafik tablet fiyatları bütçeye uygun fiyatlar sunarak ihtiyacı karşılar. Amatörseniz ve çizime yeni başladıysanız minimum düzeyde özelliklerle sizi çizime alıştıran modeller ileri seviye profesyonel kullanıcıların tercih edeceği nitelikle grafik tablet modellerine göre daha uygun fiyatlar sunar. Cimri.com üzerinden yapacağınız grafik tablet fiyatları araştırmasında öncelikle hangi seviyede olduğunuzu ve çizimlerinizi ne derece bir ciddiyette yapacağınıza karar vermeniz gerekir. Çünkü çizimlerinizi profesyonel olarak yapmak istedikçe grafik tabletler ve özel çizim kalemleri de aynı oranda çizim hassasiyetine ve fiyatlarına göre değişim gösterir. Profesyonel bir grafiker iseniz devasa çalışma yüzeyi ve 13,8 x 8,6 inç çalışma alanı sunan profesyonel grafik tablet kablosuz modeller size göredir. Bu modeller 2.4 GHz kablosuz iletişim imkânı sunarak esnek bir çizim deneyimi yaşamanıza olanak sağlar. Bu modellerin kablosuz özelliğinin maksimum algılama mesafesi 40 fit’e kadar değişerek size özgür bir alan sınırlaması sunar. Ek olarak 2048 basınç düzeyinde ve rahatlıkla yönlendirebileceğiniz özel kalemiyle birlikte işinizi profesyonellikle yapabilmenizi sağlar.

Grafik Tablet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Çizimlerinizi teknolojiyle harmanlayarak kolayca yapabileceğiniz grafik tabletler modellerinin özellikleri açısından birbirinden ayrılır. Grafik tablet satın alırken dikkat etmeniz gereken birtakım özellikler vardır. Öncelikle grafik tablet satın alırken karar vermeniz gereken şey tabletinizin ölçüsüdür. Çizime yeni başladıysanız 4’’ ile 8 inç arası bir tablet işinize yarayabilir. Ancak profesyonel bir grafiker iseniz daha geniş alanı bulabileceğiniz ölçüde grafik tabletler satın almanız gerekir. Grafik tablet kullanımında önemli olan bir diğer etken arayüzdür ve özel kalemin özelliğidir. Grafik tabletinizde çiziminizi yapmanıza olanak sağlayan özel kalemlerin hareket algısı çok önemlidir. Elinizin doğasına uygun kalemler genellikle baterilidir. Hassas çizimler üzerinde çalışacaksanız bu özellikler kaleminize ağırlık yapacağından işinizi zorlaştırabilir. Bu sebeple işinize uygun bir modeli cimri.com üzerinden seçebilirsiniz. Özel kalemlerin üzerinde düğmeleri ve dijital silgisi bulunan modeller çalışma ortamınızı kişiselleştirme açısından size fayda sağlayacaktır. Bu sebeple seçiminizi yaparken bu gibi etkenlere dikkat etmeniz bulunduğunuz seviyeye uygun doğru bir grafik tablet satın almanıza olanak sağlar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery