track source
track source

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları Fiyatları

1125 Ürün gösteriliyor.
Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları modelleri ve Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Akıllı Saat Aksesuarı, Akıllı Bileklik Aksesuarı, Akıllı Gözlük Aksesuarı. 1125 adet Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları

20. yüzyılın en favori yenilikleri olarak görülen teknolojik aletlerin ilk, sonraki ve hatta bir sonraki örnekleri için hem kolaylık hem zorluk tanımlamasını yapmak doğru olur. Hayatın türlü akışları, iş tecrübeleri, etkili zaman yönetimi ve iletişime sunduğu üst düzey katkılardan söz edilebilir. Fakat taşıma, saklama ve kullanma zorluklarından da söz edilebilir. Üstelik hayatınızda bir hayli fazla yer kapladıklarından, fazlaca bakım gerektirdiklerinden ve hareket özgürlüğünüzü kısıtladıklarından da bahsedilebilir. Aynı şekilde tüm teknolojik dönemlerin kullanıcı karakteri için, tam en yenisi bulduk derken bir yenisiyle tanışıp en idealinde karar kılan standart kullanıcı tanımlamasını yapabilmek de yerinde olur. Fakat modern devrin standart kullanıcı tanımlamasını yıkan son teknolojik gelişmelerinin kitlelerde heyecan uyandırmayı başardığını da görebilmek mümkün olur. Özellikle de en yeni teknolojik gelişmeler olan giyilebilir teknoloji ürünleridir. Üstelik inanılmaz boyutlara ulaşan özellikleri ile kullanıcıların kalıcı hayranlığını kazanmayı başarır. Çünkü her açıdan teknolojinin yetişebileceği zirveyi tanımlar ve hayatınıza zorluk olmaksızın yalnızca nitelik katar.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarı Modelleri ve Özellikleri

2000’li yıllarda büyük bir hızla insan hayatının her alanına dahil olan giyilebilir elektronik aksesuarlar; bluetooth ve Wi-Fi teknolojileri icat oldu olalı insan yaşamında önemli bir yer teşkil eder. Yanınızda taşıyabileceğiniz teknolojinin bir üst ve belki de son basamağı olarak ortaya çıkan en üstün teknolojik ürünler olarak hayranlık kazanır. Çanta ve cep kullanımı zorunluluğuna büyük ölçüde çözüm getirerek hareketlerinize özgürlük katar. Dahası çok daha pratik bir kullanım tecrübesine erişmenize de imkan sağlar. Tüm yönleriyle eğitim, eğlence, sağlık, güvenlik, iletişim ve pek çok alanda sağladığı kolaylıkla öne çıkar. Aksesuar olarak veya kıyafetlerinizin bir parçası olarak giyebileceğiniz, bir nevi üzerinizde taşıyabileceğiniz elektronik ürünleri ifade eder. Akıllı telefonlar, akıllı bileklikler, fitness bileklikleri, 3D gözlükler, akıllı gözlükler, akıllı kıyafetler, takip cihazları ve daha pek çok cihazı kapsar. Sağladığı fonksiyonel faydalar ve çoklu kullanım imkanıyla öne çıkan Giyilebilir teknoloji aksesuarları olan akıllı saatler, en çok tercih edilen giyilebilir aksesuar olma ünvanını elinde tutar. Saat olarak kullanımının yanı sıra gelen aramalar, mesajlar, e-postalar ve sosyal medya hesaplarınıza erişim imkanı sunar. Üstelik akıllı bilekliklerle gerçekleştirebileceğiniz çoğu işleve sahip oluşuyla da beğeni toplar. 3D gözlükler ve akıllı gözlüklerin kullanıcılar nezrinde daha çok eğlence amaçlı merak uyandırdığı gözlemse de esasında çok daha işlevsel cihazlar olduklarını belirtmek gerekir. Fitness bileklikleri spor deneyimlerinin en akıllı ve pratik yardımcıları olarak bir nevi yaşam koçluğu hizmeti sunar ve pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir ürünlerin başında gelir. Hafif ve ergonomik tasarımlarıyla beğeni kazanan akıllı bileklikler, tüm gününüze eşlik eden asistanınız olarak sizin yerinize pek çok işin üstesinden gelir. Markalar ve modeller arasında değişen özellikleri arasında günlük etkinliklerinizi düzenlemek, takvim ve ajanda hizmeti sunmak, alarm vazifesi görmek gibi rutin işlevler sayılabilir.  Fakat bunların ötesinde akıllı bileklikler uyku düzeninizi sağlayabilir, adım ve adım mesafelerinizi sayabilir, tansiyon ve nabız değerlerinizi ölçebilir ve dahası hareketsizlik sürenizi dahi söyleyebilir.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarı Fiyatları

Varlığıyla hayatınızı kolaylaştıran giyilebilir aksesuarlar, kullanım amaçları ve fonksiyonel özellikleri ile birbirinden ayrışır. Bu nedenle fiyat değerleri açısından da ayrı ayrı değerlendirilmeleri gerekir. Akıllı saat, akıllı bileklik, akıllı gözlük gibi farklı kategorilere ait olan giyilebilir teknolojik ürünlerin fiyatları da farklılık gösterir. Aynı kategoriye dahil olan giyilebilir teknoloji aksesuarlarının sahip olduğu fiyat değerleri üzerinde etki eden temel faktörlerin ise çok çeşitli faktörlerden oluştuğu söylenebilir. Tasarımında kullanılan malzeme kalitesi ve işlevsel özellikleri bu unsurların başında gelir. Misal almayı düşündüğünüz bir akıllı saatin kalite değerleri ve ayrıca işlevsel maharetleri arttıkça fiyatı da artar. Beraberinde markalar tarafından belirlenen fiyat politikaları da giyilebilir teknoloji aksesuarları fiyatı üzerinde etkin rol oynar. Bu durumda marka bilinirliği yüksek ve belli bir güvenin sahibi olmuş bir akıllı saat için daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir. Satış noktaları arasında değişen fiyat politikaları ise beğendiğiniz aynı marka ve aynı model bir akıllı saate farklı fiyatlarla denk gelmeniz sonucunu doğurur. Bu faktörü cimri.com vesilesiyle yapacağınız fiyat araştırmalarınız için avantaj olarak görebilir, beğendiğiniz giyilebilir teknolojik ürüne en yüksek kar oranıyla erişebilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Giyilebilir teknoloji kıyafet alımlarınız sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli detayı kullanım amacınız oluşturur. Bu nedenle karar aşamanızda neden giyilebilir teknolojik aksesuar almak istediğiniz, hangi özelliklerine ihtiyaç duyacağınız gibi sorulara yanıt vermeniz gerekir. Aksi takdirde tasarımsal ayrıcalıklarına kapılarak aceleyle alacağınız cihazınız ihtiyaç duyduğunuz hayatsal deneyimleriniz açısından yetersiz kalabilir. Misal akıllı cihazınızı yalnızca spor aktivitelerinizin pratik yardımcısı olarak kullanmak istiyorsanız; akıllı bileklikler arasından yapacağınız seçimden hoşnut kalabilirsiniz. Tabii alacağınız akıllı bileklikte görmek istediğiniz işlevsel özellikleri öğrenmek adına ürün özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek şartıyla. Fakat beraberinde sosyal yaşamdan ayrı kalmamak ve gününüzün her anında iş takibi yapabilmek istiyorsanız akıllı saat modelleri arasından seçim yapmanız gerekir. Aynı şekilde hayat deneyimlerinizde yararlanmak istediğiniz ilave fonksiyonlara sahip olup olmadığını bilmek açısından model özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek yarar sağlar. İhtiyaç duyduğunuz işlevlere sahip giyilebilir teknolojik ürünler arasından yapacağınız seçimde tasarım detaylarına dikkat etmekse etkili imaj oluşumu açısından önem kazanır. Günlük yaşantınızda ve spor kıyafetlerinizle kullanmayı düşündüğünüz cihazınız en canlı renk seçeneklerine sahip olabilir. Fakat aynı seçim, iş koşullarında kullanmayı düşündüğünüz cihaz seçiminizde doğru karar olmayabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery