Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları

En Ucuz Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları Fiyatları

94 ürün gösteriliyor.
Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları modelleri ve Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Akıllı Saat Aksesuarı, Akıllı Bileklik Aksesuarı, Akıllı Gözlük Aksesuarı. 94 adet Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Xiaomi Mi Band 2 Mavi Kamuflaj Akıllı Bileklik Kordonu
Xiaomi Mi Band 2 Mavi Kamuflaj Akıllı Bileklik Kordonu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Xiaomi Mi Band 2 Kahverengi Kamuflaj Akıllı Bileklik Kordonu
Xiaomi Mi Band 2 Kahverengi Kamuflaj Akıllı Bileklik Kordonu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Xiaomi Mi Band 2 Yaz Bahçesi Akıllı Bileklik Kordonu
Xiaomi Mi Band 2 Yaz Bahçesi Akıllı Bileklik Kordonu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Spy Gear 778988048474 Gece Görüş Gözlüğü
Spy Gear 778988048474 Gece Görüş Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları Nedir?

Bedeninizin üzerinde taşıdığınız ve genellikle elektronik temelli cihazlara verilen genel isime giyilebilir teknoloji aksesuarları denilmektedir. Çoğunlukla akıllı telefonlarla bağlantılı olarak kullanılmaktadır. Kullanım amacı ise hayatı kolaylaştırmak ve pratik bir yaşam sürebilmektedir. Telefonunuz yanında olmasa bile gelen aramaları açabilir ve giyilebilir teknoloji aksesuarları sayesinde görüşmelerinize devam edebilirsiniz. Aynı zamanda telefonunuzun içinde yer alan dosyalarınızı açabilir istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz ya da mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Genellikle spor yaparken ve araç sürerken tercih edilen aksesuarları kullanım alanları oldukça geniştir.

Neden Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları Tercih Edilmektedir?

Öncelikle sadece iletişim aracı olarak değil sağlığınızı da takip etme açısından oldukça faydalı cihazlardır. Kalp ritminiz, kaç adım attığınız, vücut yağ oranınız ve kas aktivitelerinizi takip ederek her gün sayısal veri şeklinde görebilme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda pratikliği bakımından hayatı kolaylaştırdığı için de tercih edilmektedir. Maillerinizi kontrol edebilir ve cevaplayabilirsiniz. Aynı zamanda müzik dinleyebilirsiniz. Telefonunuzda yaptığınız tüm işlemleri bu ürünler sayesinde de yapabilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Ürünleri Nelerdir?

En çok tercih edilen akıllı saatler, telefonunuzun yaptığı tüm işlemleri yapabilen ve içindeki işlemciyle birlikte bilgisayar devresi bulunan cihazlardan biridir. Göz önünde olması nedeniyle tercih edilmektedir. Aynı zamanda aksesuar olarak şık bir görünüme sahiplerdir. Akıllı bileklik sayesinde sağlığınız için olan verileri raporlama ve uyku düzeninizle ilgili bilgileri görebilme şansınız elde edebilirsiniz. Adım sayar, nabız atışı ve yakılan kaloriyi hesaplamakla birlikte uyku kaliteniz ve uyku da hareketsiz kalınan zamanları hesaplamaktadır. Böylelikle gün içerisinde bedeninizde olup biten her hareketi görmüş olacaksınız. Akıllı gözlük sayesinde veri kaydedebilir ve internette aratabilirsiniz. aynı zamanda video kaydı, ses kaydı ve görüntü çekme gibi özellikleri bulunmaktadır.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarlarının Kullanım Alanları Nelerdir?

Sporcuların kondisyon antrenmanlarında, askeri alanlarda, tıbbi uygulamalarda, oyun konsollarında, ödemelerinizde, güvenlik amacıyla ve ilgi duyan tüm kişiler tarafından tercih edilebilmektedir. Belirli bir kullanım alanı olmadığı gibi belli bir kullanım alanı da yoktur.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarlarının Kullanımı Kolay Mı?

Giyilebilir teknoloji aksesuarı aldığınız zaman kutunun içinden çıkan kullanım kılavuzuyla birlikte kolayca kullanıma başlayabilirsiniz. Öncelikle cihazların kurulumunu yapmanızda fayda var daha sonrasında ise üzerinize takabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak bu ürünlerle birlikte vaktinizden tasarruf edecek ve pratik bir yaşam tarzına kavuşmuş olacaksınız. Temizliğini ise nemli bir bez yardımıyla tozunu alarak yapabilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarların Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Giyilebilir teknoloji aksesuarlarının fiyat aralıkları modele, markaya ve özelliğe göre değişkenlik göstermektedir. Akıllı bileklik aksesuarı 10 - 40 TL fiyat aralığındayken akıllı saat aksesuarı 10 - 200 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun olan giyilebilir teknoloji aksesuarlarının fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünlerin fiyatı değiştiği an fiyat alarmı butonu sayesinde haberdar olabilirsiniz.